0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Kızlar sizlere birsey sormak istiyorum esimle ve ailesi ile aram gayet iyi sükür ve benim sorun ettiğim kendimi yediğim onlara kırmamak için söyleyemediım bir sorunum var 

Şu ki ;

Örneğin görüncelerm bana gelecek hiçbir sekilde arayıp müsait misin sana gelmeyi düşünüyorz ve ya geleceğz evdemisin demezler kız kardeşler kendi aralarında istişare edip karar verirler bir bakaarım bendeler hiç demezler belki müsaitt değil belki evde değil belki işi var farzı misal belki evinde hiçbirsey yok mesela 

Ben bundan oldukça rahatsızlık duyuyorum geçen kaynanam bizdeydi ve ramaznlktı bebeğim erken uyanmstı onu oyamadm ve öğlen oldu uyumustk  biraz kızımla kalktım iki görümcem mutkfkda oturuyor kaynanam ile ya insan arar der geliyorum oysa iki saat önce telefonda konusmustuk diyebilir di geliyorum diye esimle bu konu hakkında çok kavga ediyorum esimde açma kapıyı habersiz gelene der hep ama nasıl açmayalım kızımın sesi gidiyor demezler mi bu kaadın yüzümüze kapıyı açmadı 

8 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından
Canım sen uyurken evine nasıl girmişler
(178 puan) tarafından
Kaynanam bizde kapıyı o açmıs
(29 puan) tarafından
Hmm canım bu sıkıntıdan kurtulmak istiyorsan kaynananı nazikçe evine gönder
(178 puan) tarafından
Kaynanam dan yana sıkıntım yok kızları:)
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Direk de görümcelerine telefon icat edildi gelmeden önce bi arayın de şakayla karışık
0 oy
(333 puan) tarafından
gelmeden once haber vermeniz daha iyi bi davranis olur size gelecek olsalar haber vermeden,hosunuza gidermi vs diyebilirsin
0 oy
tarafından
Ben olsam aramız iyiyse sorun etmezdim samimi görüyorlar demekki 
0 oy
tarafından
Kız geldikleri zaman kapıyı açma evde yok muş gibi davran seni ararlar sende keşke gelmeden haber verseydiniz çıkmazdım evden falan de
(178 puan) tarafından
Nebileyim canım yaa bunlarında bu sorunu iste birsey diyemiyorum
0 oy
tarafından
Anlamiyolarlarsa açma sen de kapıyı. Yüzlerine söyle gelince haber verin küçük çocuk var müsait olmuyorum diye. 
0 oy
(16,037 puan) tarafından
Kendi evinizmiş gibi rahat davranın ostiyorsanız yedek anahtar verim derdim ben onlar gerisini anlardı zaten. Tabi anlayacak kapasite varsa 
(178 puan) tarafından
Haha çok güldüm kız :))) Allah seni napmasn
(16,037 puan) tarafından
Valla derdim kız. Benim Kaynanada bana haber vermeden bana gelir yanında da arkadaşları. Sanki kendi evi yokmuş gibi bana getirirdi oturmaya. Ben de kapalı biriyim ama evde kısa kol giyerim başım açık olur falan. Baktım 2 3 kere bana demeden misafir getiriyor benim üstüm müsait olmuyor ya da evim müsait olmuyor. Bende uyardım dedim bir daha buraya kimseyi getirmeden önce beni ara cat kapı geliyorsunuz müsait değilim belki dedim
0 oy
tarafından
Söyle canım bi dahakine haber verin  de hazırlık yapayım böyle olmuyo diye. Benim eltim kaynanam da hep habersiz gelirler eltime söyledim bi dahakine haber verin hazırlanayım dedim eltim gelirken mesaj atar en azından ama kaynana hâlâ aynı bi de misafir getirir cahil insan yapacak bir şey yok 

İlgili bir soru bulunamadı

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...