0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kızlar şimdi benim gelecek bi kargom vardı eşime bu mesajı atmışlar bi tane arkadaşımla konuşurken ona anlattım böyle böyle diye o da o gelen kodu kargoya bildireceksin yoksa kargon eve gelmez dedi şimdi ben bu kargo kodunu nereye bildirecem ve gerçekten bildirmem gerekiyor mu 

9 Cevaplar

0 oy
(12,510 puan) tarafından
Eve kargo gelince söylüyorsun o kodu canım 
tarafından
Bende sabahtır kargoya bağlanmaya çalışırım ya açmıyorlar diye bi de sınır oldum:)))
Kız adını gene değişmişsin sen :)))))
(12,510 puan) tarafından
Yok kız ben kac kez verdim eve gelince istiyorlar kodu :)
Bu son valla son :Ddddd
tarafından
Eve gelince niye kod istiyorlar kız

Tam alisiyok isimler değişiyor bacisko
(12,510 puan) tarafından
Temassız almak icin o kodu söylüyoruz imza felan atmadık sadece o kodu söyledik :)
tarafından
Temam benimki şimdi çalıştı:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alakasi yok kuzum. Bana da yurtiçi kargodan böyle mesaj geldi ama kargoyu getirdiler eve bir şey yapmadım 
tarafından
Teşekkürler canım bende kargoya bağlanmaya çalışırdım sabahtır zaten ödemesini yaptık biseh yapmicaz o zaman dimi
tarafından
Yok kuzum bir şey yapmana gerek yok getiriyorlar zaten kodu isterlerse dersin ama istemiyolar bile
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(3,831 puan) tarafından
yok canim bi yere bildirmeyeceksin . kargo sana geldiginde bu kodu soyleyip kargonu alacaksin ama gerek kalmiyor . ya da tcni soyleyip imza atacaksin
tarafından
Zaten ödemesi falan yapıldı canım kimlikle alsam olur dimi
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Kiz kargocu geldiginde ona soylicen 
tarafından
Eşimde bana 250 tl verdi kendine kıyafet al kaç senedir almiyon diye bende nasıl olsa dışarıya çıkmıyoruz diye 250 lirayla oğluma yazlık kıyafetler aldım hep kıyafetleri küçük geliyordu
Mamayı ıslak bezi hangi marka kullanıyorsun ne kadara alıyorsun canım
(3,024 puan) tarafından
Valla mamayi bebivita kullaniyom kuzum marketdr 35 tl ben 30 aldin tanesini bez de soffio kullaniyom a101in 90 li aylik paket aldim 3 tane tanrso 49.95  bide islak mendil sleepy sensitive kapakli kullaniyom oda 24 tane 90 tane yaprak var birtanesinde  115 tl aldim
tarafından
Bebivita nasıl canım iyi mi ben bebelac kullanıyorum ama cok pahali haziranda yaşına girecek inşallah inek sütüne başlasam mi bilmiyorum
(3,024 puan) tarafından
Ay kuzum bulasik ney yikadim bugun biraz gec kaldim :) geld8 bu arada benim kargo sey onceden bebelac gold 1 iciyodu sonra bebelac gold 2 icti ben 900 gramini 90 tl ye almistim sonra herobaby ucuzdu herobabynin mamasi vardi 400gram 20 tl suan 350 gram 40 tl yapmislar serefsizler sonra bebivita denedim bebivita zaten hipp mamanin alt seysi yani bu bebivita hippe ait inek sutunden ziyada ben sey iciriyorum yavas yavas 3 4 gunde bir cilekli sut muzlu sut felan 1 yasina girsin mamayla sut vericem sonra mamayi tamamen kesicem baci guc yetmiyo aha 10 paket mama aldim 300 tl
tarafından
Ben bebelac 900 gr 64 tl ye alıyorum canisi bende yavaştan meyveli süt icirsen kansızlık falan yaparr mi ki bu arada seninki kaç aylık
0 oy
(333 puan) tarafından
bildirmiyorsun kapina gelince kodu kuryeye soyluyos[n..o dogruluyor kargonu veriyo
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Yok öyle bisey yok ismini soruyor ayşe özmen örnek sen mısın evet benim kargoyu veriyor bu kadar ödeme varsa ödemeyi yapıyorsun kod bile olmuyor onlar ayarlıyorlar zaten 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Yok bu gereksz bna hp gelyo bu mesaj
tarafından
Kargo geldi canım bi sıkıntı çıkmadı kodu bile sormadılar
(1,436 puan) tarafından
Aynen kod sormuyolar bu gelen mesaj gereksz
tarafından
Aynen ama imza istemediler
(1,436 puan) tarafından
Çogu imza istemyo artk canm
0 oy
tarafından
Mesaj gelse gelmese hiç bi kargi eve getirmiyor Allahım sınır oldum kaç gündür benimde kargon gelmiyor pesinden koscaz
tarafından
Benim 3 kargo vardı 2'si geldi biri kaldı o da dağıtımdaymış
tarafından
Yok kız benim hiç biri gelmiyor getirmiyorlar
tarafından
Valla benim getirdiler canım çok şükür ama ben bizim burda görüyorum benim arkadaşım var sürekli internetten bisey istiyor ona da geliyor
0 oy
(501 puan) tarafından
Hayirkargo eve geldignde onceden imza atiyordk ya smdi imza yerine bu kodu soyliyceksn eve gelen kargocuya o da kargonu verecek sana
tarafından
Tamm canım geldi kargo sormadılar bile kod falan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 364 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glhnmhmmd (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
15 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (662 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...