0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar ben yeter artık bu kadar bakımsızlık dedim ve modamız bir den ev içi pijama takımı tayt falan baktım fiyatlar da cok ucuk degil eşime gösterdim alıştın sende internet ten sipariş vermeye dedi ben sadece 1 defa sipariş verdim oda gelmedi. hiç bakmıyor güzel demiyor ve morali bozuldu sanki çocuklara falan kızdı cok üzülüyorum kendime birşey alamıyorum. Cimri değil aslında ama ne bilim zor kazanıyor kolay savrulsun istemiyor heralde ama bende kadınım en azından onun gözünde bile güzel görünmek isterim.   keşke bende çalışıp kendi paramı kendim kazanabilseydim. 

14 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Erkekler böyle çıkarıp al bunu istediğini al demez 
(3,669 puan) tarafından
Ewet biliyom çok şükür bende bu sıkıntı yok::))
(10,046 puan) tarafından
Bendede yok valla Allaha sukur. Istedigini istedigin zaman alabilirsiz bizde
(3,669 puan) tarafından
Aynen canim ne  o bana bisey alınca sorar nede ben sadece haberleşiriz o kadar alma demez çünkü bana alma dede bidaha asla almam :)
tarafından
Kızda bunu sordu size
(3,669 puan) tarafından
Yo aslinda postun sahibi yazmayınca konu dağıldı başka amaç yok aslında
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Sende ona sormadan al ben oyle yapyorum sorarsam izin vermz bak ondan habersiz agda makinesi siparis ettm ayakkabi ettim elbisede edecem banane
(119,342 puan) tarafından
Kiz sabahki fato post actiya doguruyom diye ordaki selma bu selma deell
Kiz bem sadece isme bakiyom hic puana falan bakmamkii ahahaha
Sen hayalimdeki kiloya sahipsin ozel.takibim altindasin
Kiz ben bekarken hep 48 dim ne zaman bu zombi hayatima girdi stresten kilo aldim suan 58 10 kilo vermem lazim
(4,101 puan) tarafından
Olaylar olaylar:))) emrim ben selma gon olan soyadmi kaldrdm:
0 oy
(670 puan) tarafından

Evet o siteyi biliyorum canm ucuz yani parayı kazanıp ne yapacaklar sanki sizin için calismyolarmi iki parça kıyafetten ne olucak ya valla hiç üzülme giy kızarsa kızsın sen bakımına dikkat et kiizz belkide güzel giyinmenimi kıskandı :D

0 oy
(344 puan) tarafından
Valla canım esin de olsa acırsan sonra sen acınacak duruma gelirsin al giyin bak kendine eşine güzel gözük bence 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gosterme al sen canim giyince hosuna gider
0 oy
tarafından
sende sipariş ver ona sormadan ne yapım giycek üstüm yok sen almıyorsun de ki gururu incinsin sana bakmak zorunda çok şükür eşim ne al diyorsam kartını veriyor alıyorum yada o işteyken foto atıyorum bunu kendime alıyorum diye sorun olmuyor mesela açık giyimi hiç sormadan alırım eve gelince ustumde goruyor sende öyle yapabilirsin mesela tayt şort falan al süslen akşam gelince seni görsün bunları aldım dersin
0 oy
Ne diyim ki           
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Keşke benim eşimde azcik tutumlu olmayı bilse valla cocuk gibi sürekli idare etmekten yoruldum carcur etmesi daha kötü emin ol 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bnde calismiyorum ama alacagim hicbiseyi alayim mi diye sormadım alistirmadim zor kazaniyo olabilirler bisey yapamayiz sende sorma bence zaten uygun fiyatli bakiyomussun al gitsin giyin suslen zaten sonrs sormuyolar bile nerden nezman aldin diye 
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Hep mi böyle? Belkide ekonomik olarak sıkıntılı süreçteyiz o yüzden öyle demiştir 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Geçim derdi zor kuzum  Rabbim  boll kazanç versin  üzülme bunlarda hallolur
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben iki senedir doğru düzgün hiç birşey almıyorum bı geçen sene kaynım alt üst aldı birde ben ayakkabı aldım dahada birşey almadim daha bekarken giydiğim kıyafetleri giyiyorum gına geldi artık eskimede bilmiyorlar elti diye biri var bende maşallah her çarşıya indiginde üç parcadan aşağı iyafetsiz girmez eve alıyor yine aynı şeyleri giyiyo alıyor küçük küçük Dap dar olmuyor diyor memleketine giderken dolabinda ne var ne yok kardeslerine taşıyor sonra yine alışveriş yapıyor bı bizde yok anasını satım böyle para
0 oy
tarafından
Ekonomik özgürlük çok önemli gerçekten 

İlgili bir soru bulunamadı

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...