0 oy
1,755 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,114 puan) tarafından

image

image

image

image

kizlar bı oğlum var ona iki kapakli suntadan babam dolap yapmıştı yüzeyini erkek bebek desenleri baskı yaptırmıştı mobilyacı bu arada babam. Şimdi ikinci yolda buda kız ve ikisinin kıyafetleri iki kapakli dolaba sığmaz bende şuan 3 kapaklı MDFden istiyorum ileride odaları olunca yeniden dolap yaptırmam onu kullanırım diye düşündüm. Elimdeki iki kapakliyi da ihtiyacı olan biri olursa çevremde ona düşünüyorum olmazsa satarım dedim. Ama bu iki model arasında kaldım sizce hangisi şık ve kullanışlı olur iç ve dış çekimli resimlerini attım iki modelin fikirlerinizi bekliyorum 

24 Cevaplar

+1 oy
(450 puan) tarafından
Bnce 2. Ckk guzel 
(1,114 puan) tarafından
Camlı olan mı cnm
(450 puan) tarafından
Evtcnm
-Reklam-
+1 oy
(1,635 puan) tarafından
2.hoş duruyo ama çocuk odasında camlı şeylere karşıyım şahsen. Çocuk bu bişey fırlatır kırar kendini yaralar 

Hem ilerde ikisi ortak kullanır demişsin. Kız için hoş ama erkek için güzel durmaz bence. 

Ben olsam 1.yi alırdım. Ki bebeğime 1.gibi aldım 
(1,635 puan) tarafından
Bende öyle düşünüp camsız şekilde aldım. İlk alırken eşim ısrarla camlı çok güzel duruyo alalım diye tutturdu. Çocuk bu oyuncak atar, top atar, eliyle bilmez vurur kendine zarar verebilir almayalım dediğimde vazgeçti. Camsız olanlardan aldık bizde.
Hem camlı olanlar erkek bebeğe olabilir ama büyük erkeğe olmaz bence
(1,114 puan) tarafından
Oğlumda daha küçük 11 aylık ama sağlıklı olan camsız olan galiba dediğin gibi cnm
(1,635 puan) tarafından
Aynen canım. Sağlıkla al kucağına bebeğini inşallah ❤
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun:)
(1,635 puan) tarafından
Amin ammiiinnn cümlemizden inşallah ❤
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Vivense baksana canim daha uyguna cok guzel modeller var 900 1000 tlye
(1,114 puan) tarafından
Tabi yine malzeme parasını vericem sonuçta cebinde vericek oda durumları çok çok iyi sayılmaz evleri kira
(10,047 puan) tarafından
Çok iyi canim gule gule kullanin insallah :)) bu arada bence askı yeri az kat yerinin çok gozlu olmasi daha avantajlı
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah :) sence hangisi camlı mı camsız mı olan
(10,047 puan) tarafından
Bence camli olanin ici daha kullanisli. Bende camlilari cok seviyorum ama çocuk odasina korkuyorum canim kullanisli olurmu diye. Camlinin icini camsiz kapak yaptir bence
(1,114 puan) tarafından
Öyle de olabilir cnm aslında
0 oy
tarafından
Bence ilki canım.  Camlı olan şık ama temizlik açısından zor. Uğraştırıcı oluyor. 
(1,114 puan) tarafından
Önemli olan temizliğe de rhat olmasi benim için cnm kafam karıştı valla Haziran sonunda baslicak yapmaya doğum temizliğinde hazır olcak inşallah
tarafından
Neden dört kapak düşünmüyorsun 2 çocuk var madem
(1,114 puan) tarafından
Şuan yatak odamda durcak cnm o kadr yerim yok malesef şuan oda yapma şansım da yok malesef
tarafından
Anladım kuzum üstteki gayet de kullanışlı bence içine de bakınca. Elbise askısı da var çekmece ve raf da. Yeterli olur bence ve görünüşü de tam çocuk dolabı dedirtiyor. Ağır da değil hem
(1,114 puan) tarafından
Anladım kuzum teşekkür ederim. Kullanış açısından ilk olan diye düşünüyorum bende. Bı kaç arkadaş çocuklar oynarken cama bişey fırlatır kırılır dediler haklılar da çocuk bu çünkü
0 oy
(333 puan) tarafından
camli olan guzel
(1,114 puan) tarafından
Kullanış açısından nasıl acaba silmesi temizlemesi. Çalışan biriyim iknciden sonrada caliscam temizliği de kolay olsun istiyorum
0 oy
tarafından
Ben aslında  güzel  durusundan ziyade  kullanılışına  baktım  ve eşitlik benim  için çok önemli  her ikisi içinde  hem askılık  hem katlamalik olani seçtim ve en sondaki  uygun geldi  bana 
(1,114 puan) tarafından
Camlı olan dimi ikisinin de bölümü ayrı olur mantıklı bu yönden düşünmedim hiç :)
tarafından
Aynen öyle  canım benim  ☺❤
(1,114 puan) tarafından
Kafam çok karıştı valla ikisi arasında kaldım :)
0 oy
(1,126 puan) tarafından
1. Çocuk odasına uygun ama bence 2 cekmece daha olmali 

Bu arada bnm babam marangoz olsa kendim çizip tasarlardim dolabı.d
(1,114 puan) tarafından
Tasarım konusunda hiç iyi değilim. Babam marangozcu değil cnm mobilyacı da çalışıyor çevresi var CNC ci flan arkadaşı hep yıllardır 500 600e mâl edilir yani parasını sordum daha söylemedi de
(1,126 puan) tarafından
Hee  anladım. Uyguna oluyormuş ne güzel model olarak 2. Güzel ama güvenli değil çekmeceleri de küçük. 1. İyidir :)
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm :)
0 oy
(123 puan) tarafından
ben 2 . yi begendim canım daha kullanışlı 
(1,114 puan) tarafından
Camlı olan mı cnm
(123 puan) tarafından
evet canım askılık yerinin çok geniş olması gereksiz benim kızımın öyle minicik kıyafetler zaten çok yer kaplamıyo rafın çok olması daha iyi
(1,114 puan) tarafından
Bana rafta çok lazım askılıkta çok lazım iki çocuk içinde kullanicam çünkü cnm
(123 puan) tarafından
o zaman eger yerin varsa 4 kapılı al 2 çocuga 3 kapılı yetmez bence
(1,114 puan) tarafından
Suanlik yatak odama koyucam cnm hem çocuğun dolabı hem benim dolabım çok saçma olucak
0 oy
(84 puan) tarafından
Camli olan cok güzel canim. Kesinlikle 2.ci :) 
(1,114 puan) tarafından
Çok guzek duruyo ama temizlik açısından nasıl olur bilemem :)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
İkincisi ama camsız şekilde olanı daha hoş olur. Ev hanımı bile olsan 2 çocukla elin sürekli dolaplarda olmak zorunda olacak. Ama camsız olursa daha kullanışlı ve güvenilir olur. Ayrıca ikincinin bölmeleri de eşit. İkisine de yeter bence.
(1,114 puan) tarafından
Bakalım bir ay zamanım var düşünmeye ama kafam çok karıştı
0 oy
(80 puan) tarafından
2 daha güzel ama çocuklar için 1 daha uygun. Camlı olan oyun oynarken falanAllah korusun kırılır birşey olur. 1. Çocuklara daha uygun o yüzden
(1,114 puan) tarafından
Evet bnde öyle düşündüm bı kaç arkadaşta öyle yorum yaptılar mantıklı geldi
0 oy
(5,323 puan) tarafından
2 hoşuma gitti ya
(1,114 puan) tarafından
Benimde o çok hoşuma gitti ama çocuk için kullanışsız dediler top flan oynarken oyuncak atar kırılır denildi
(5,323 puan) tarafından
Ona kalirsa herşeyde tehlike var evin içinde de oynamayiversin☺️ mesela benim kızın dolabı aynalı o da kırılabilir onu öğretmek senin elinde kuzum dikkate edersin
(1,114 puan) tarafından
Doğru cnm haklısın
0 oy
(2,067 puan) tarafından
2 olan  güzelmiş  canin
(1,114 puan) tarafından
Bende onu çok beğendim ama kararsız kaldım ikisi arasında
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Camlı olan çok güzelmiş 
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(604 puan) tarafından
Tulsuz olan daha guzel bence artik tulluler demode oldu herkes de onlardan var hem kiz erkek birlikte kullanacaklari icin tulsuz bence daha uygun
(1,114 puan) tarafından
Camsız olan yani dimi cnm
(604 puan) tarafından
Evet camsiz olan
(1,114 puan) tarafından
Anladm cnm teşekkür ederim
0 oy
(3,187 puan) tarafından

2. Daha şık ama 1. Daha kullanışlı gibi geldi :)

(1,114 puan) tarafından
Evet genelde yorumlar öyle geldi :)
(3,187 puan) tarafından
İyi günlerde kullansın inşallah
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm sağol
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Camlı olan bence
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,590 puan) tarafından
1. Bence cocuk odasinda camli tehlikeli olur bisey atarlar falan kirilir 
(1,114 puan) tarafından
Şimdilik yatak odamda durcak cnm ileride odaları olduğu zman odalarına koycam. Yatak odamda müsait şuan böyle dolaba
(2,590 puan) tarafından
Ben genede camsiz olani begendim :)
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm. :)
0 oy
tarafından
2. Olan perdeli cok şık lakin kız işi duruyo. Ustteki hem erkege hem kiza uygun
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm fikrin için
0 oy
tarafından
1. Her anlamda daha iyi bence
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 584 göst.
26 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 202 göst.
0 oy
5 cevap 156 göst.
15 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 225 göst.
20 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Acemianne35 (122 puan) tarafından soruldu

380,238 soru

11,384,032 cevap

34,884 kullanıcı

...