0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (4,860 puan) tarafından
17 yaşından beri çalıştım çalışmayı çok seviyorum hamile kaldım üç ay daha çalıştım sonra hamileyim diye işten kovdular gebelikte evdeydim bebek oldu gene evdeyim sadece anneme.ablama.gidiyorum oda eşim getiriyo  ama ne bilim hiç iyi hissetmiyorum kendimi eşim gider ise geç gelir trip atarim sen geziyorsun ben eve tikildim diyorum ben gezmiyorum arkadaşımın yanına gidiyorum arabayla uğraşıyorum diyo araba olsam.benle daha çok ilgilenirdi sevgililer günü geldi hediye almayı bırak çiçek bile vermedi ilk evlendigimizde sadece bı kere büyük ayı aldı o kadar ilgi istiyorum  ilgi çok sıkılıyorum evde hep arkadaşları var hep onlarla çoğu zaman çok bunaldım iki gündür de soğuk davranıyorum oda aynı şekilde 

4 Cevaplar

0 oy
(1,292 puan) tarafından
İnsan hamileyken böyle hissetmesi normal geçecek bunlar da sabret
(4,860 puan) tarafından
Şuan hamile değilim bebeğim oldu 5 aylik
(1,292 puan) tarafından
O zaman hamilelik de lohusalık da geçmiş. Kafanı dağıtacak bişeyler lazım sana ama şu pandemi ortamında 5 aylık bebekle zor. Evde tıkılıp kalmak hep bozuyor psikolojiyi depresyona sokuyor
(4,860 puan) tarafından
Bebeği anneme.birakirim gezerim ama bı beş dak bile çıksak hemen arkadaşı arıyor hemen şuraya giy hızlı hızlı bı dükkan bak eve git eşimde arkadaşının yanına evi mis gibi temizliyorum yemeksiz asla bırakmam dolabimi tatlı ister yaparım çamaşır bulaşık herşey ama.banada yazık
(1,292 puan) tarafından
Ya haklısın Allah eşini ıslah etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beni anlatmışsın ben dee okuyodum son sene hamile kaldım okul bitti staj yaptım bitti sürekli gezdim ettim derken çocuk doğdu bi anda eve tıkıldım nefes alamıyorum 5 aydır dışatı çıkmıyorum beni gezmeye götür deyince alıyo eltime götürüyor onun da iki tane küçük çocuğu var benim çocuğu kıskanıyo biri diğeri tepesinden inmiyo sesi kafam almıyo zaten. Anneme gidiyorum bi de o kadar. Şimdi de virüs var diye çıkamıyorum ama eşime dedim sua et virüs bitmesin biterse eve girmicem asla diye. Çünkü sürekli kendi çıkıyo beni çıkar deyince yok 
tarafından
Sakın gitme canım sakın kaç aylık bebeğin tekrar çalışmayı düşünüyo musun
(4,860 puan) tarafından
5 aylık bebeğim çalışmak istiyorum ama olduğum yer küçük çoğu yer sigorta yapmıyor ve saatleri geç normalde garsonum ama sigorta yapmıyorlar burda
tarafından
Benim de beş aylık çalışmak istiyorum ama oğlumu bırakıp markete gidince bile özlüyorum nasıl yapıcam bilmiyorum
(4,860 puan) tarafından
Bende çalışırsam anneme bırakacak ama bı turlu duzgun iş bulamadim
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Canm insan calismaya alisinca evde duramiyo bnde otleyim ve cooook sıkildm bunalima filan giriyom esim ilgisiz dgl ama yeni yerler yeni kisiler tanimak istiyom hic gorustugum arkadasm yok  calismak istiyom yeniden annemle konustum beb3gime bakarsa calisacam ins esimlede konustum haftada bi istedgim yere istedgm saatte gelip gidecem
(4,860 puan) tarafından
Sanslisin
(1,234 puan) tarafından
Evet cok sukur bicok kadina gore sanliyim
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bi An önce bebeğine bakacak birini bulup part-time da olsan bi işe girmen lazım.
(4,860 puan) tarafından
Gecen hafta başvuru yaptım markete ama saatleri çok geçti o yüzden baslayamadim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 341 göst.
27 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrk4238 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 412 göst.
9 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,806 soru

11,307,921 cevap

34,738 kullanıcı

...