0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

2 aylık oglum icin oto koltugu almamiz lazim kizlar.Malum işe baslicam anneme falan birakmam gerekecek.Bu urunu cok begendim kullananlar varmı?

10 Cevaplar

0 oy
(1,174 puan) tarafından
Resim yok ama oto koltuklari çok dik oluyor onun yerine puset daha rahat olur onun için 
tarafından
Pusetler cok dandik canm.Ayrica arabalarda bebeklerin pusete deil oto koltuguna konulmasi lazim.Hem yasak hem tehlikeli.0-36 kilo kullanabiliomus.Yenidogan ozelligide var.
(1,240 puan) tarafından
Bunlar yatabiliyor canim;)
(1,174 puan) tarafından
Bende pusette var oto koltuğu da ama koltuğu hiç kullanmadım daha çok dik duruyor diye
-Reklam-
0 oy
(13,666 puan) tarafından
Yaaaaa sen ne zaman 2 aylık oldun paşam yaAAA
tarafından
65 gunluguz hemide adaşım:)
(13,666 puan) tarafından
Vay arkadaş ya, vakit nasıl geçiyor ya.  Sen hamileydin biz burda birbirimize yürüydk oysa :)
tarafından
Dimi yaaaah:)
0 oy
tarafından
Benimki Pierre Cardin di . İnanılmaz kullanışlı. İlk oğluma kullandık şimdi ikincide kullanıyorum . Bu ürünü Bİlmiyorum. Ama kesinlikle olması gereken bir ürün
tarafından
Canm modelini yazarmisin onuda arastirim.
tarafından
Valla modelini Bİlmiyorum arabada . Virüs ten dolayı da çıkmıyoruz dışarı bir görsellerde arayım belki bulurum
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Baby&plus orbitfix aldik biz 360 derece dönebiliyor. 2 kademeli yatıyor.. Yoyko alacaktım bende ama tükenmişti bunu aldik e bebekten
tarafından
Hemen bakim o nasil.
0 oy
tarafından

Bizimki buydu canım beş yıl oldu alali. Şu an stokta görünmüyor 

image

0 oy
(9 puan) tarafından
Aynısını kullanıyoruz çok rahat ve konforlu gerçekten 360 derece dönebilip diye ve emniyet acısından güvenli diye tercih etmiştik bi sıkıntı yasamadik
tarafından
Alana kadar 70 gunluk olur oglum.Kullanilir deilmi.Bazilari yenidogan ozelligi olsada kullanilmio 6 aydan once yazmış.Ne kadar dogru acaba
0 oy
(9 puan) tarafından
Rengi bile bu:))
tarafından
Yaa cok guzel ama.Tam yatiomu acaba.
(9 puan) tarafından
Yok tam yatmiyo
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Biz de baktık buna da cok terletiyormuş bebeği. Biz Kraft Spin Signal sipariş ettik dün. Sen de bak istersen.
tarafından
Canm hepsi terletiomus ki.Normal şoför koltugunda da oturunca terliorz zaten Adanaliyiz klimali aracimiz;)Klimasiz mumkun deil binemeyiz zaten
tarafından
Sizin dediginiz markaya da bakicam ama.
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ben aynı modelin kraft markasını aldım. Uzak seyahat ettiğimiz için aldım. Ve çok memnunum. Çok rahat al totosu sığmayıncaya kadar kullanırsınız 
tarafından
Ewt kilo agirligi cok guzel.Baya kullanilir.
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Bunlar yatar da olsa 2 aylık için çok uygun olduğunu düşünmüyorum. Oto koltuğu özelliği olan puset leri dene biz onları 8 ay kullandık. Kemerle bağlanıyor. Sonra normal oto koltuğu aldık 
tarafından
2 aylık olmus bebek bunu kullanamicaksa neden 0-36 kilo yazilsin ki bende bunu anlamiorm?
(1,292 puan) tarafından
Ben alırken çok araştırdım çok yorum okudum ve evet haklısınız 0-36 yazıyor ama genel itibariyle küçük bebekler için kullanışlı olmuyor ama isterseniz alıp deneyebilirsiniz de

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
20 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
9 Nisan 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
26 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 141 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

379,161 soru

11,349,794 cevap

34,816 kullanıcı

...