0 oy
515 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızıma soobeden 20 parca kıyafet sipariş ettik kapıda ödeme olacaktı ama halen hazırlanıyor diyor çok geçti arıyorum bakmıyorlar şikayet var sitesinde hiç iyi bi yorum göremedim genelde eksik koyuyorlarmış ya da geç getiriyorlarmis hiç siparişi iptal et seçeneği falanda yok. Sipariş gelse almasak bi sorun olur mu? Onun yerine ya civilden ya da lcwden alacam pişmanım zaten hesaplı diye şey yaptım 

4 Cevaplar

0 oy
(3,036 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Whatsapp numarası varsa almayacağını belirt net şekilde eğer gelirse de alma bisey olmaz iade edemeyeceksen muhattap bulamayacaksan hiç almamaman daha hayirli
tarafından
Iade etmek isteyenlere bile bakmıyorlar maalesef ki yorumların çoğu böyle canım. Yanı kapıya kadar gelseler almasak sorun olmaz hani ne bileyim bi şikayet mikayet felan ondan şey yaptım:D
(3,036 puan) tarafından
Hayır olmaz bisey ben kitap söyledim vaz geçtim whatsap numarasına yazdım istemiyorum vazgeçtim diye olmaz almanız lazım falan dediler dedim ne hakla almamız lazım baştan söylüyorum almayacağımı ona göre verme kargoya gelirse de almam dedim yollamadılar
-Reklam-
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Whasap hattı yokmu canım ordan iptal et
tarafından
Yok canım email yazmışlar bide numara
(3,676 puan) tarafından
Email den iptal ediyorum yaz alma gelirse de ama msj ile mutlaka ulaş yoksa para alırlar
tarafından
Ne parası alacaklar ki canım kapıya da hiç bakmasak :D ya zaten benim kendi ev adresim değil annemgilin orasida
(3,676 puan) tarafından
O zaman bosver :)
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Alma bencede insanları oyalıyolar resmen 
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Hangi siteden aldın canım bende aldım hala hazırlanıyor diyor bı hafta olacak yarin
tarafından
Soobeden canım..
(2,885 puan) tarafından
Tamam canım bende minicitiy den aldim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 645 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 469 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde orbanesara (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
0 oy
4 cevap 263 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,468 puan) tarafından soruldu

397,041 soru

11,875,451 cevap

35,990 kullanıcı

...