0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşim yeni işe girmisti bir sürü sorun sıkıntıda sonra hayat benim için yavaş yavaş normalesiyordu ki patron bugün iş heran dura bilir ve biz kimseye kesin umut vermiyoruz bunu bilin demiş :ermm:

Bu gün yarın ne olur belli değil demiş 

Yinede bin şükür bu halime ama eşim yeni yeni sorumluluk alıyordu bilen bilir zaten 

Acaba iş durunca iş bula bilirmi virüs tam bitmemis iş bulmak çok zor :(

Ve sigortası da var tek sevindigim o bide bu age vs patron hiç bahsetmemiş eşime asgari ücret demiş maaş

8 Cevaplar

0 oy
(2,069 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun.. Ama süreç normale dönüyor daha rahat is bulur diye düşünüyorum 
tarafından
Ay inşallah Allah razı olsun kardeşim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Is bulmak cok zor bu virs dunyayi vurdu resmen illet bitmiyorda ya
tarafından
Evet 3 4 ay nerdeyse evde durdu çok perişan olduk yeni girdi ise zaten bir ay olmadı patron pek iç açıcı konuşmamış
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim eşimde fabrika da çalışıyodu ücretsiz izine çıkarmışlar kaç kişiyi şuan iş ariyo kara kara
0 oy
(27,452 puan) tarafından

Allah yardimciniz olsun

0 oy
(67 puan) tarafından
Allah'ım yardımcınız olsun inş.
0 oy
tarafından
Allah büyük canım bir kapıyı kapan Rabbim figerini açar inşallah işten çıkarılmaz ama olur da çıkarılırsa da üzülme her şer de vardır bı hayır de. Allah hakkımızda hep hayırlı olanı versin. 
0 oy
tarafından
Üzülme canım her hayrın içinde bir şerrin içinde de mutlaka bı hayır vardır inşallah çıkarmazlar ama olur da cikarirlarsa vardır Rabb'im'in bir bildiği belki o zaman iş yerinde bişey olacak Allah korusun o yüzden herşeye bardağın dolu tarafından bakmaya çalış bir kapıyı kapatan Rabb'im bin kapıyı açsın inşallah 
0 oy
tarafından
Cvp yazamyorum netim az Hasan abiler vifi açsa :) baglancam 

Yazanlardan Allah razı olsun.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 356 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Öyküm* (1,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 250 göst.
0 oy
2 cevap 155 göst.