0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (1,157 puan) tarafından
Bir gün buraya mutluluğumu paylaşabilecek miyim bilmiyrm.Sabahtan başlıyor iş güç temizlik biri bebek biri çocuk iki bebenin arkasında kosustur Eş faktörü yok zaten aramızda uçurumlar var düzelmeyecek olan asılmayan..Sohbet edeceğin kimse yok aynı evde yokmusuz gibi adımız evli ,eş.Senelerce böyle böyle geçti. Gitsen gidilmiyor kalsan zulüm resmen.Var mı böyle olan çocuklar için kendi hayatını feda etmek nereye kadar deva eder ki böyle ?..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden böyle canim yani cok özel degilse sorun nedir
(1,157 puan) tarafından
Eşimin hakareti yeri geldiğinde şiddeti ve zamanla bambaşka olduk herks bir köşeye çekildi
tarafından
Rabbim yardim etsin canim
(1,157 puan) tarafından
Inşaallah benim durumdaki herkese
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk için evlilik yürümüyor bu bı gerçek ama duzelmiycek kadar sorun nedir 
(1,157 puan) tarafından
6 yıl bitti düzelecek düzelecek diye diye çocuk için yürümüyor evet ama onları da dusunyir insn her iki türlü de sıkıntı ve yanımda olacak destek verecek bir ailem de yok maalesef
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Çok da vi yere kadar devam etmez bence. En fazla arkanda Bi aile olana kadar devam eder
(1,157 puan) tarafından
Acaba derler mi ki bana karşı öyle ama çocuklarına karşı değil ki babasını severler beni anlamaları için çok büyümeleri gerkir doğru ya çektiysen de niye çektin demeyecekler sonuçta tabi onlar o yasa gelene kadar hâlâ beraber olursak.
(1,292 puan) tarafından
Bu tükenmişlikle evlatlarına iyi bir örnek olamazsın. Ya kendini toparla ya da yeni bir hayat kur çocukların için
(1,157 puan) tarafından
Biliyorum kendimi toplamasına toplayım da bu şekilde aynı evde yasamak insani yıpratıyor yani ister istemez
(1,292 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sabır versin sana
(1,157 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(961 puan) tarafından

Konuşunca anlayamayacak bir insan mı eşin 

(1,157 puan) tarafından
Konuşmak istemiyorum ki öyle soğuttu kendinden de her şeyden de yaptıklarıyla söyledikleriyle.
(961 puan) tarafından
Erkekler biraz odun oluyor yontulması gerekiyor her erkek aynı değildir tabi ama eğer ayrılmayı düşünmüyorsan çabalamanı öneririm çünkü başka türlü çekilmez böyle ama ayrılacam diyorsan sal gitsin :/
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cocuk var diye niye duruyon mecbur degilsinki boyle evlilikmi olurmus 
(1,157 puan) tarafından
Arkanda ailen olmayınca destek olacak mecbur kaliyrsn işte bazı şeylere
0 oy
tarafından
Niye çekiyorsun ki sana da yazık değil mi 
(1,157 puan) tarafından
Bana yazık ,çocuklarıma yazık,  hatta belki  ona da ...
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Annelik fedakârlık ama ne bilim yürümeyen bi evlilikte bebek içiin ne kadar yürüyebilir. Inşallah düzelir aranız dua et eşle muhabbeti artıran bir dua vardı ac youtubeden dinle sende oku sürekli 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 257 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ciciko (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 353 göst.