0 oy
521 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından
İyi geceler herkese ;) Kızlar ben  18 yaşında evlendim 19 yaşında kızımı kucağıma aldım.2 sene önce büyük bir operasyon geçirdim karaciğerimden ameliyat oldum.Göbek deliğimin hemen üstünden göğüsümün altına kadar dikişlerim vardı birde enfeksiyon kaptım iki tane delik açıldı neyseki kurudu ve  kapandı tabi bu anlattıklarım iki sene önce oldu.Kızımı sezeryanla doğurdum 4 sene önce şimdi bir bebek daha böyle kulağıma çok hoş geliyor ama sezeryan olmaktan korkuyorum artık o ameliyat masasında görmekten midem bulanıyor bide dikişlerim var malum fikrinizi almak istedim tek çocukla kalmak daha mı iyi sizce

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Daha gençsin acele etme bence Bi kaç sene daha bekle kızın büyüsün sende kendini hazır hissedersin hem 
(18 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yazan herkese :)
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ümmet çoğalmalı. 
+1 oy
(103 puan) tarafından
Yaşın küçük birkaç sene daha bekle hem çocuğun da biraz daha büyür sana da yardımcı olur. Ve sen de kendini yeni çocuk için hazırlamış olursun. 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
4 sene olmus sezeryan dikisine Allah in izni ile bise olmaz canim. Ben ilk sezeryandsn 4 ay sonra hamile kaldim hic skinti yasamadim hamdolsun. 
(18 puan) tarafından
Diğer dikişlerim sorun olur diye düşünüyorum açıkçası
0 oy
(123 puan) tarafından
tek çocuk çok az bence doktoruna bi danış ama sorun olacağını sanmıyorum 
0 oy
tarafından
Her çocuğun Bi kardeşi olmalı diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Tek cocukla kalmak belki senin için iyi geliyo olabilir ama birde cocugunu düşün ilerde yanlız olmasımı daha iyi yoksa ni destekci iyi günde kötü günde beraber olabecegi binkardesinin olması mı?

Bu arada bi tek çocuk olarak yazıyorum bunu...
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bence bir kardeş lazim ama sizde kendinizi hazir hiss etmelisiniz
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Doktorun ile Bi görüş cnm onun yönlendirmesine göre hareket et 
0 oy
(961 puan) tarafından

Bence doktoruna sormalısın :ermm:

0 oy
tarafından

Sen en iyisi doktoruna danış ...

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bide çocuk getirecegin dünya yı düşün bende 2. Çocuğu düşünüyorum ama nasıl korurum nasıl eğitirim ortalık kötülük hastalık işsizlik zina kaynıyor vebaline girmek istemiyorum 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Bende uc ameliyat bir sezeryan oldum dedigini bende dusunuyorum artik insan orayı gormek istemiyo ama isin sonundada bebek var :) bunu dusununce gene olsun ya diyorum ama burnum da ameliyat olmam lazim once ondan korkuyorum 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Canim bence tek cocuk aileler icinde cocuk icinde ilerde sikinti yaratabilecek bisey ama suan icin doktorunla gorusup planli olarak hamile kalman gerekir bence en uyisini seni takip eden kendi doktorun bilur 
0 oy
tarafından
Sezeryandan korkma öcü değil kuzum çok aşağıda ve azcik kesiolar 

Ve bence her evde en az iki çocuk olmalı şuan belki bu bana yeter diyorsun ama ilerde büyüdüklerinde olan bir tane de sana bakmazsa yada onun arkasından kardeşi destekçisi yoksa kötü bir durum inşallah bir şey olmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prens efe (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
0 oy
11 cevap 125 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Acemibiranne (39 puan) tarafından soruldu

377,720 soru