0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Kızlar  ben eşimin ailesi ve hatta akrabalarıyla aynı  binada oturuyorum kaynanama evimiz karşılıklı sürekli  bi yere gitsek evimize biri gelse kapıya çıkarlar ya da gelirler neyse bahçeleri var bunların kimse kac senedir ekip dikmiyor bende korona da var eşime de biz ekelim hem oğlum  küçük hava almış olur bide onların yüzünü görmekten sıkıldım gittik ektik bi kere kaynanam hiç bakmadığı bahçeye bende gelcem yapcam etcem demeye başladı ben zaten sürekli onlarla olduğum için eşimle oğlumla yalnız vakit geçirmek istiyorm biz giderken sürekli kapıya çıkıyor gel demiyoruz diye surat asıyor geçen eşimle babasının o tarafta işi varken sırf benim ektiklerime bakmaya gitmiş bi de diyo yağmur yağıyordu inip bakamadim neyse dün de kocasıyla gitmisler akşam gelmiş bana eşimin yanında diyo ki babanla biz senin fasulyelere değnek diktik o kadar sinir oldum ki daha değnek dikilecek kadar büyük değiller  dah once de ben koyde satliyor 1 tl ye alıcam demistim ona ragmen ordaki calı cırpıyı dikmisler fasulyeler bi de önceki gün yağmur yağmıştı yer çamurdu aykalariyla yaptiklarimi bozmuslardir onları sirayla ektim ben onları kızlar ramazan da gittim oruçlu oruçlu bebegime bakar gibi özenip yaptım o kadar merakıysa kendi ekseydi ben yapınca mi geldi aklına hiç biseye heves bırakmıyorlar kızmakta haksız mıyim 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Oyle dediginde sende de benden once eken yoktu ben ekince degerli oldu de ven olsam derdim valla kussun gelmesin
(75 puan) tarafından
Küsme huyları yok canım bi de hiç gel demiyorum eşim mecbur kalıyor diyor ben demiyorum bile anlamıyolar insanın üstüne üstüne geliyolar
tarafından
Valla benimkilerde oyle sukur ediyom iyiki evlerin arasinda biraz mesafe var
(75 puan) tarafından
Aynen uzak olcan ama  işlerine gelmiyor bizimkilerin para da var ev almaya ama esimi kullaniyolar
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Bı laf var 

E.... Aklına karpuz kabuğu diye 

Seninki o hesap olmis :D

(75 puan) tarafından
46 yaşına gelmiş hala beni kıskanıyor geçen de iftara geldiler ben kuplarda tatlı yapmıştım eltisinin kızın netten kup baktırıyor
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Hazıra konmak varken niye kendi yapsn cnm **** kadn
(75 puan) tarafından
Olsa ben kendim veririm zaten ama böyle karışmasınlar ben kendim özenip yaptım diktim hiç düşünmüyorlar zaten evde çocukla daraldım orda da yetiyolar insana
(1,559 puan) tarafından
Çok haklsn cnm
0 oy
(102 puan) tarafından
Bunları direk kaynana da söylemelisin bence biraz yalnız kalmak istiyoruz eşimle çocuğuna temiz hava almak istedik başbaşa gün geçireceğim... fasulyelere dokunmasaydın ben kendi emeğimi ereceğim siz ellemeyin sen de istersen başka yere dik vs de yoksa sinirlenip durursun içine atarsin sonra gereksiz yere patlarsın sen suçlu olursun
(75 puan) tarafından
Daha önce gittiğimiz de ben geleyim beraber yapalım dedi ben çağırmadım zevk için hava almak için gidiyorum dedim anlaması lazım daha ne diyeyim ki aramız bozuk zaten öyle desem iyice şey yapacak
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Cok haklisin cnm cok
(75 puan) tarafından
Dün mesela gidecektim eşime diyo ki tarlaya giderseniz beni de götürün unutma haber ver dedi bende duydum sırf o gelecek diye gitmedim kocasıyla yaprak toplama bahanesiyle gitti yaptıklarına bak meyveler var otdan gözükmüyor onları kaz demi hava alsınlar o kadar merak varsa ama sırf gelin sinir olsun amaçları kızacagimi da çok iyi biliyolar aramız çok iyi değil
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ayy valla su kaynanalari parcalayasim geliyor nasil boyle oluyolar bunadilar mi desem hepsimi bunak yasliliktan desem insan yaslandikca daha yumuşar yok valla yakin oturmayacaksin suralari okudukca sukrediyorum 7 saat uzaktalar yilda 15 20 gun görüyorum cok bile evlenecek olanlara da askindan ölüyorsanda o senn için anasinin dizinin dibinden ayrilsin gitme yanlarina diye yazik degilmi sana okadar emek vermissin ne yapmislar
(75 puan) tarafından
Valla beni de söz 1 sene beraber oturup ayrı ev alıcaz dediler bi sene geçti doğum yaptım sürekli gelip gittiler rahat vermediler ev alacaktınız almadınız dedim kaynanam işi kursaydın o zaman senin evin zaten ayrı deme başladı bi de üniversite okudum kpss hazirlanip atanmak tek hedefim yoksa asla kurtulamam eşimi iyice parmaklarında oynatıyolar
(1,113 puan) tarafından
Insaalah atanirsin canim hic kanmayacaksin aslinda en basta 1 sene sonra ayircaksaniz 1 sene daha nisanli kalayim diyceksin öylece bakakalcaklar sinir oluyorum
(75 puan) tarafından
Insan bilmiyor ki kocaman insanların yalan konuşacaklarını biz de söz ağızdan bi kere çıkar bi de para da var canım esimi kullaniyolar işlerine gelmiyor ne maaş veriyolar ne bişey
0 oy
(119,231 puan) tarafından
Uuuyuuuuuuzzzzzzz kariiiii 
(75 puan) tarafından
Sorma bi de eşimin yanında diyor bende kızdım
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay valla ben coktan patlamistim iyi sabir var sende bacim.hic sevmem isime karisilmasini her yere burnunu sokmayi versin kaynanan esine soyle o uyarsin annesini 
(75 puan) tarafından
Canım benim eşim yüzünden böyleler zaten eşim babasının işinde çalışıyor onu parmaklarında oynatiyolar onun yanında dedi o da diyebilirdi o an ama hiç bi şekilde onlara bisey demez ben ona dediğim de bile ben abartıyı oluyorum
(7,098 puan) tarafından
Canim sonucta sen onun karisisin esini en iyi sen tanirsin iyi bir aninda guzel tatli dille konus rahatsizligini belirt oda kirmadan uzmeden uyarsin ailesini boyle cekilmez valla o ney oyle sanki yastasisinda kiskaniyo seni
(75 puan) tarafından
Konuştum canım kac kere defalarca ama anlamıyor ki ona gore çok doğal ben abartiyorum fırsat vermiyolar ki adama evli olgunu idrak etsin dün daha oğlanın saçını  kazittik arıyor üşümez mi diyor haziran ayına girdik zaten korona var evden çıkmıyoruz yani bende biz heralde sibiryada yaşıyoruz dedim herşeye karisyor ama iyi niyetli gibi gösterip
(7,098 puan) tarafından
Sende sakayla karisik soyle sok lafini kuzum o zaman napcan
(75 puan) tarafından
Anlamıyolar naparsan yap değişik bunlar da valla bunalttilar ben-i
0 oy
tarafından
Boş tarla kıymete bindi desene öyle olur zaten yarın öbür gün senden önce gider toplarsa şaşırmam 
(75 puan) tarafından
Boş da değil aslında o kadar güzel ki bahçe bi sürü meyve var asma falan ama hiç bakmıyolar otdan görünmüyorlar benim yaptiklarimi yapana kadar meyvelere baksa keske
tarafından
Öyle olur o işler sen ekince kıymete biner

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 230 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 496 göst.
+2 oy
8 cevap 143 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,151 puan) tarafından soruldu
0 oy