0 oy
1,611 göst.
Aile kategorisinde (236 puan) tarafından
Aradı buaksam, kayinpederim (dayım) bana gelmek istiyormuş yatıya gelecekler , kaynanam ikna etmiş yarından gideriz diye bende buyurun gelin dedim.. kaynanam biraz çok meraklıdır, her dio köşe yi araştırır bakar eder bu ne şu ne bunu kullandın mi vs vs... Ben yeni evliyim 9 ay oldu, ve yurtdışından geldim. Annem ceyzimi genel olarak Almanya'dan ayarlamisti haliyle kaynanam da merak ediyor ama 9 ay oldu ve yine de arada mutfak dolaplarimi karıştırıyor ne var ne yok diye. Bı yatak odama girmez çok şükür buna. 

Yarın kahvaltıya geleceklermis (cimrinin aklı çalışıyor :)) gönlü hoş olsun en azından hayır dua alırım diyorum yine işimi dört dörtlük yapmaya çalışacam ben her ne kadar akrabam da olsa laf söz olmasını istemem.. yarın bı atraksiyon beni bekler, bugünden üst katı pırıl pırıl yapicam ki yarına iş kalmasın bana kolay gelsin..... 

İçimi dökmek istedim, belki halden anlayan gelinler vardır kaynanası bu şekilde olan -.- Allah yardımcımız olsun

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Açtığı yerlere yazı yaz bak kaynama bi b*k yok senin evde ne varsa o var bi benzer değişimi
tarafından
Hahahahaha yapmak lazm
(236 puan) tarafından
Hahaha bu çok iyiymiş yaaa :D yok busefer baktığı sorduğu şeylere cevabim şu olucak "geçen geldiğin gibi duruyor herşey " :D geçen baktıklarınin aynısından
tarafından
Aynen öyle yap valla
-Reklam-
0 oy
(365 puan) tarafından
Nefret geliyo en sevmediğim şey birinin evine giderken lavoboya bile girmeye çekinirim eşimin ailesindekileri yatak odamda dolabimi karıştırırken bile bulmuslugum var
(301 puan) tarafından
Ben iç çamasırı asıyrm giysi dolabını acınca karsılarına nal gibi cıkıyo kaynanam ilk zamanlar acardı eşim verdi bunfikri acmaz bidaha onu görürse dedi bnde denedm onu hörnce daha da geldiğinde acmadı
(236 puan) tarafından
Sinir edici yeminle -.- nezaman vazgeçer bu huyundan
(301 puan) tarafından
İnş vazgecer tez zamanda ama huy edinmişsse zor
(236 puan) tarafından
En kötü yeni bişey almam baktiklarina sorduklarında da cevap vermem artik
0 oy
tarafından

Dippp köşee temizle mis gibi yap baka kalsın :angry:

İçinden kıskansın çatlasın orta yerinden :woot:

Kolay gelsin sana canım :angel:

(236 puan) tarafından
Sağol canım, aynen öyle yapicam gece de olsa en azından için ferah olur .. o gider bide terasta ufak çatı altı kapağı var oraya da bakar şimdi -.-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Canim napcaksin ablamn kaynanasida oyle dolabini cok karistirir yatak odasina oda bakmaz ablam alisti gulup geciyo :)
(236 puan) tarafından
Ya baksın merak ediyor demekki, ama 9ay oldu her gelişinde yeni bişey almışım mi bakio, bide eski makinalarımi da soruyor nezaman aldın nerden aldın kullanıomusun. Sanki yok kullanmiyorum dersem benden isticek gibi bı tavrı var
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kaynanam evime daha gelmedi hiç uzaktayız :D ama sınır bozucu bi durum
(236 puan) tarafından
Ohhh vallla en güzeli.. bizim aramızda 4dk mesafe var yürüme.. aynı mahalledeyiz yinede yatıya geliyorlar.. sanırım heveslendiler bilemedim ..
(3,036 puan) tarafından
Aa 4 dk lık mesafe ici çarşaf mi kirleticem bide herkes evinde yatsın
(236 puan) tarafından
Bayramda yasak var diye biz gittiydik 2 gece kalmıştık.. ama şimdi Allah var, ben merdivenleri sılmıyorum kaynanam evlenmeden önce demişti merdivenleri sen silmiceksin. Gerekirse ben gelir silerim diye. Şimdiye dek görümcem gelmişti merdiven silmeye , şimdi bu haftasonu yine bizde sıra diye geliyorlar aslında ama yatıya gelmek zorunda değil kendisi... Görümcem gelse kafi... Diyorumya sanırım heves ettiler nediyim gelsinler en güzel şekilde agirlarim laf söz olmaz iyi konuşulur en azindan
0 oy
(117 puan) tarafından
Benim kaynanam da ben evdeyken girmez ama ben işe gidince yatak odama kadar heryeri karıştırıyor. Çünkü odamda olan bazı şeyleri biliyor ağzından kaçırdı. Sırf bu yüzden gelmesini hiiiiiiççççç istemiyorum. Özel falan hiçbirşey kalmıyor.
(236 puan) tarafından
Ben 2hafta sonra ailemin yanına gitcem yurtdışına. Eşim annesinde kalacakmış. Umarım benim evde kalmak istemez veya sırf kurcalamak için gelmmez -.- henüz yatak odama sadece başörtü bağlamak için girdiğini görmüştüm inşallah fazlası olmaz
0 oy
(716 puan) tarafından
Sen yine şanslısın gözünün önünde yapıyor benim ki gizlice hırsız gibi karıştırıyor. Evimiz bir ben üsteyim o altta ne ara gidip karıştırıyor anlamıyorum bile
(236 puan) tarafından
Vııyyy o daha kötüymüş... Geçen geldiklerinde ben terasa sofra kurdum çay içilecek ti. Aşağıda mutfak, ben çayı filan hazır ettim tam onların peşine yukarı gidiyordum ki ne göreyim. Dayım ve görümcem eşimle terastalar, bı kaynanam kolidorun digger ucundaki misafir odama girmiş annemin kışın geldiğinde yaptırdığı döşekleri inceliyor kalinmi incemi iyi mi kötü mu diye -.- peşine gittim evet bunları da buraya koydum dedim bilerek
0 oy
(119,359 puan) tarafından
Yanlis anlama beni ama boyle kurcalamak bana pek  merak gibi gelmiyo ben direk büyü yaptida kurcalama bahanesiyle dip kise bi yere koyuyo diye dusunuyom tamamen kisisel dusuncem 
(236 puan) tarafından
Yok bacım büyü muyu işlerine bulaşmaz .. kaynanam kaçarak evlendi, 15yil kadar kendi kaynanasinin evinde kaliodu (kaynanası köyde) . Kendi evine geçeli daha 6 7 yıl oldu bide fazla eşyası yok durumlari çok iyi değil. Aksine benim evim (babam sağolsun) 2 katlı sıfır daire .. eşyaları fln ztn birlikte almıştık ama dediğim gibi muhtemelen annemle cekisiyorlar hangisi neyi aldı ne iyi ne kötü filan . Biseye kullanmıyorum desem direk kendi sahiplenmek istiyor bunu bikez dile getirmişti bende dediydim alırım eve götürürüm lazım olur demiştim de öyle kurtardım malımı :))))
(582 puan) tarafından
Yuh nasıl pis bir zihniyettir bu..bak işte post sahibi neler düşünüyor insanlar kaynanan hakkında..halbuki kadının hiçbir kötü niyeti yok diyorsun kendin..ve şuan hakkında söylenen çirkin şeylerden haberi yok seni çok iyi biliyordur!!
(236 puan) tarafından
İçimi döktüm ben buraya iki şey anlattım, kendisi hakkında kötü bişey demedim yani abartılacak bişey yok bence. Burda üçüncü kişiler kaynanam hakkında veya benim hakkımda ne düşünüyorlar pek umrumda değil , çoğu yorumda kendi kaynanalari söz konusu. Ben kaynanamı kaynanam beni biliyor :) baskalarin dediklerine pek takmayiz sorun yok yani .. herkezin dediğine kulak asmış olsak vay halimize asıl ozaman
0 oy
tarafından
benimki yatak odama kadar giriyo geceliklerime bakmis beterin beteri var :D
(236 puan) tarafından
Uuyyyy .. sanki kendi gecelik nedir bilmiyor , ki gelin bohcasina fln da koyuluyor hatta kendinin de vardır belkide .. nedir bu yatak odası meraki ya mahrem diye bişey var -.- ben artık yatak odamın kapısını kapalı tutuyorum ki göz ucuyla bile bakan olmasın (kitlemiyorum)
tarafından
giriyor benim kaynanm her turlu girer her geldiginde her yere giriyor bakiyor ne var ne yok
(236 puan) tarafından
Alışacaz herhalde :)))
0 oy
(230 puan) tarafından
Bende hiç hoşlanmam birinin evimde dolaşmasını eşimin Bi akrabası geldi kadın her odayı actı baktı eltim desen gelmiş yatak odamda perde önünde foto çekinio aklıma geldi yine sinirlendim 
(236 puan) tarafından
Evine misafir ilkkez gelir kendin evini gezdirirsin şurası şu oda burası bu oda diye, ama böyle kendi kafasına göre iş yapanları sevmiyorum ... Görümcem mesela herdefasinda sorar bacım musaitmi girebilirmiyim diye .. başörtüsü bağlamak için genelde giriyor veya bebek emzirmek için ..
Yakında kolidorda ayna alıcam, başörtü lerini de artık odamda yapmazlar
0 oy
(333 puan) tarafından

Bende de var cnm o kaynanam bakar evin dolaplara felan bir iki kerede yatak odasi dolabimi acmisligi var icine asacam oraya giymedigim biseyi alip daga utanıp acmaz herhalde diye ama sonra vazgectim zaten kirk yilda bir gelio yatak odama da sokmamaya calisiyorum kötü niyetli degil ama rahatsiz oluyorum obur mutfak dolabini felan da baksin napim ilk evlendigim ay tencerenin altina bakmisti cok şaşırmıştım ama :D

(333 puan) tarafından
Bana mi dedin linc edilecek bisey yok laf arama diye
(236 puan) tarafından
Anaaa ben yorumları karıştırmışim kiiiiizzzzz çok özür dileriiiiimmmmmm :D :D
(333 puan) tarafından
Bende yorumlarimi okudum yanlis ne yazdim acaba diye bisey de bulamadim :))))
(236 puan) tarafından
Çok özür dilerim , tekrardan sormasaydin farkına varniyordum bile  yorumları yine okudum da anaa dedim bu o yorum değilmiş :)
(333 puan) tarafından
:)))) onemli degil cnm benim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Oy allahim oy hic sevmem oyle seyi valla ya ne o oyle belki ozel seylerim var dipte kosede sen onun evini oyle yapsan o kabul eder mi acaba madem akraban guzel bir dille uyar bence kuzum yada esin uyarsin oglu sonucta 
(236 puan) tarafından
Eşim bişey demez, bende anca peşine gidiyorum sesli bı şekilde yani dayimlarin da duyabileceği şekilde hep diyorum anne onlar aynı malzeme filan diye. Veya aynısının bı farklisi sende var filan diyorum açık açık :))) tabi anlayanaaaa
0 oy
(7,935 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Meraklı kaynanaya bak hele seeen :D

Allah yardımcın olsun canım iyi geçer inşallah 

(236 puan) tarafından
Sağol bacım gece uzun :D
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Allah sabir versin canimm 
(236 puan) tarafından
Amiiiinnnnnn -.-
0 oy
(582 puan) tarafından
Bende her yaz gittigimde kaynanamin dip köşesini karistiririm ne var bunda..Hiç rahatsız olmaz hatta hoşuna gider..annem gelir benim yatak odama kadar heryere bakar sorun etmem..aileyiz biz 
(236 puan) tarafından
Bizdeki bakmalar farklı :D
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle her yere bakar bunu böyle yap şunu şöyle yap diye sinir bozucu 

Bugün bana geldi kaynanam uzatmıştı bende vestiyerimi siliyirdum kızımda çok kötü oksuruyor bende söyleniyordum bir bebeğin bünyesi bu kadar mi zayıf olur diye vermedigim ilaç kalmadı geçmiyor gecmiyir dedim kalmış bana kızıyor sen kıza kızmışsin demissinki ben artık senden bıktım öldüm öldüm sana bakmaktan gebe.r de senden kurtulayim demissin diyor ne kadar dedim anne ben nasıl kızıma böyle bir şey derim diye yok diyo ben duydum sen öyle dedim sonra ben kızdım ne diyorsun sen yaa  ben öyle bir şey demedim dedim sustu 5 10 dk sonra kalktı gitti
(236 puan) tarafından
Galiba kendi çocuklarına hiç bı anlikda olsa kizmadi ..  bazen diyorum biz mi çok genciz onlar mı tez yaşlanıyor.. bazende karakter meselesi diyorum uyuşmuyor işte...
(1,265 puan) tarafından
Nasıl kızmamış küçükken eşimin ayağını kırmış
(236 puan) tarafından
Vuuuu :D :D
(1,265 puan) tarafından
Valla kız eşim hep anlatır:D
0 oy
(48,704 puan) tarafından
su icerken bardak almaya cekinir hayatta karistirmaz orayi burayi bu merak otesi gorgusuzluktur bence
(236 puan) tarafından
Aynen oda olabilir , ustlerde bı yorumda bahsettim, kendisi kaçarak evlendi ve durumları pek iyi değildi ve halende değil ... Birde yurtdışından geliyorum oranın mallarını çok inceler soruşturur , bozuntuya vermiyorum fazla, görmemiş bilmiyordur öğrenmek istio diyorum kendimce

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 384 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde KardelnEr (2,259 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 576 göst.

380,367 soru

11,388,829 cevap

34,894 kullanıcı

...