0 oy
286 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından
Bu gün aşıya gittik kizlar kızamık aşısı kilosu 8.900 hemisire kilosu iyi dedi çok mutlu oldum kilosunun iyi olmasına neyse bir tanıdımiz da çok zayıf 8.900 zayıf bi kilo dedi kafam karıştı sizce oğlumun kilosu nasıl 

7 Cevaplar

+1 oy
(13,662 puan) tarafından
Ne saçma bişey.

Tanıdık mi sağlıkçı,hemşire mi sence
(655 puan) tarafından
Tabiki hemşire ama öyle konuştu ki canımı çok kötü sıktı zaten gören herkes çok çelimsiz cok zayif diyip duruyo resmen zoruma gidiyo artık
(13,662 puan) tarafından
Diyenlere deki ben sizin gibi obez olsun istemiyorum,zayıf çocuk iyidir falan de ağızlarını kapat.ay bana sınır bastı,kime ne ann cocugundan
(655 puan) tarafından
Gerçekten herkes tombul bebek istiyor sanırım obez olup sakliksiz olacagindansa zayıf olsun sağlıklı olsun
(13,662 puan) tarafından
Kimseye aldırış etme ya, kilom var ,neyime yarıyor sanki.bosversene zayıf çocuk çabuk yürür gotu hafiftir hemen atılır herşeye,daha iyi
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kilosu gayet iyi
(655 puan) tarafından
Teşekkür eserim canım gören herkes çok çelimsiz zayıf diyip duruyodu
0 oy
tarafından

Merhaba.. Benim oğlumunda 15 gün sonra kızamık aşısı var. Normalde 1 yaşında vurulması gerekiyormuş ama önceye almışlar işte. Sizde nasıl oldu nerden ve kaç kere vurdular bilgi verir misiniz 

(655 puan) tarafından
Kuzum bacağından vuruldu 1 tane sadece iğneyi vururken ağladı sonra ağlamayı kesti acitmiyor yani gerçi bunyeden bunyeye degsir ama hemşire ateslenebilir gidince şurup içir dedi ama çok şükür ateş olmadi
(13,662 puan) tarafından
Alakaya maydanoz olcam askisi ama kampanya aşısı 9.aydaki,
1 yaşında gene vurulacak
(655 puan) tarafından
Ebeye sordun kızamık aşısı dedi kuzum bilmiyorum evet doğum gününden 1 gün sonra getir gene aşısı var dedi
tarafından
Evet normalde eskiden 1 yaşında vuruluyormuş ama kızamık salgını arttığı için 9. Ayda başlatıyorlarmış artık. Ama bende tereddütte kaldım vurdursam mı bilemedim
0 oy
tarafından
Sen boşver o tanıdığı çoktur öyle konuşan tanıdıklar sn doktorun dediğine bak herkes olmuş dpktor çok biliyorlar 
(655 puan) tarafından
Haklısın kuzum kadının 5 tane çocuğu var biraz da o etkiledi beni o kadar çocuk büyüttü ya
0 oy
(96 puan) tarafından
Ayina gore normal zayif degil ama kiloluda degil yani bak 10 kilo olsaydi kilolu derdim veya 7 kilo olsaydi zayif derdim ama normal 
(655 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuşum
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Kizim 8 aylik 6700 kilo canm
(655 puan) tarafından
Normal yani kiloları
(1,158 puan) tarafından
Seninki normal cnm ama benmki zayif:(
(655 puan) tarafından
Aman sağlıkları yerinde olsun da zayıf olsun n'olacak
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Her Çocuk ortalama 3 kilo civarı doğuyor en mühimi ilk 3 ayda alacağı ideal kilo ayda 1 kilo olarak kabul ediliyor yani ilk 3 ayda 6 kilogram olarak kapatmanız en kritik dönem sonrasında ayda yarım kilo önerilir 6 aylık bir bebek 7 buçuk kilo civarı ise sağlıklı kabul edilir Hatta ideal Siz 9 ayda sınız en çok hareketlendiği dönemde neredeyse bir buçuk kilo daha almış standartlara göre konuşuyorum fazla bile almış gayet güzel gidiyor Ne var ki:))))))) elalemin ağzı torba değildir ama beynine torba muamelesi yapar benim oğlum 21 aylık 15 kilo ve hala zayıf olmadığına kimseye inandıramıyorum:))))) ne istiyorlar anlamıyorum büyüyünce Sumo güreşçisi olmasını mı

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 635 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,696 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Nur KOSTAK (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.