0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar kafa yiyecem en sonda bu ikizlerim delirtti beni birini indiriyorum birini kaldırıyorum saat oldu 3 hala uyumadım düzen alt üst ne zamn insan gibi yasiyacam ya 

11 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Allah kolaylık versin ikiz zor ya ..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun benimki bitane bu saate kadar uyumadı bitane daha olsa düşünemiyorum 
0 oy
(471 puan) tarafından
Benimki tek aynı 1 buçuk saattir salliyom yok ya . Ayy Allah'ım sabır versin bize yoksa cekilecek dert değil ya 
tarafından
Deme öyle ya verenin gücüne gider  dert değil deva onlar çok şükür.
(471 puan) tarafından
14 aydır o kadar çekiyorum ki ne gece ne gündüz kime ne kadar anlatsam beni anlamaz. Çok yoruldum cokkkkkk
tarafından
Benide kimse anlamadı yani başımdaki kocam bile hala kızımla oyun oynuyoruz şimdi bile sabah 9dan önce asla uyumaz birlikte o saatte uyuruz oglene kadar da en az 4 defa kalkar artık dayanamam uykum gelmez  ayaklanirim  21 aydır bu böyle yapcak birşey yok çok şükür ki varlar.
(471 puan) tarafından
Aynen çok şükür her halimize
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Seni benden iyisi anlayamaz. Benim de 11 aylık ikizlerim var o kadar zor ki. Eşin yardım etmiyor mu uyutma konusunda Öbur türlü uğraştırıyor saatlerce..
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Oğlum şimdi uyudu gerçekten sapıtıyorlar bazen Allah yardımcınız olsun ikiz bebek daha zordur 
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Rabbim kolaylık versin insAllah 

0 oy
(3 puan) tarafından
Rabbim dağına göre kış verirmiş canım Rabbim kuluna kaldıramayacağı yük verirmi hic Allah kolaylık versin zor ama napcan canım saglicakla büyüt yavrularını 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ya biz birine bakamioz sana suan cok hak veriyorum cok zor Allah yardmcin olsun cnm.ss
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Benimki tek bana bile zor geliyor. Ikiz zor gercekten. Ama esin yardim ederse azda olsa rahatlarsin
0 oy
tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun , seni çok iyi anlıyorum :(

0 oy
(2,340 puan) tarafından
Kiz yerim onlari biz biriyle bas edemiyoruz Allah yardımcın olsun

İlgili bir soru bulunamadı

378,286 soru

11,322,676 cevap

34,771 kullanıcı

...