0 oy
478 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5 puan) tarafından
Nerden baslasamki evim 105 metra guya bi dun temizlik yapmadım hergun yaparım tuyo alayim koltuk altlafi baza alti silms supurme mutfak of napcam:((

9 Cevaplar

0 oy
(10,081 puan) tarafından
Bu saatte baslama kiz. Yarin yaparsin yada h.ici bu saatten sonra ne yapacaksin aksam oldu
tarafından
Aksam bile olsa baslarm gece rahat uyurum yoksa icim rahat etmez
(5 puan) tarafından
2 canım erken daha
-Reklam-
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ben ilk oturma odandan başla .sonra yatak odasi en sona mutfağı bırak. Allah yardımcın olsun cinim :)
(5 puan) tarafından
Sagil canım mutfak başlıcam
0 oy
tarafından
kız valla herqün yapsanda aynı hele bide cocuk olunca hiç bitmiyor 
(5 puan) tarafından
Hic sorma sanki aylarca yapilmamis
0 oy
tarafından
Once ortaligi topla sonra tozları all sonra kirli çamaşırın varsa makinaya at  supurgeyi ac yerleri sil banyo tuvallet yıka kendine bi liste cikar cnm daha kolay olur . 
(5 puan) tarafından
Mutfak baslamayi dusunuyoru.
0 oy
tarafından
Ben seninkini temizlerim sen benjmkine el at 

4 oda 1 salon mutfak banyo lavabo lar 

Arti doğuma hazırlık yapıyoruz 

Hafta içi hastanelerdeyim 2 gündür makinayi makinayi bile calistiramadim
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Çoluk çocuk var mı ki batıran? 
(9,286 puan) tarafından
Aynen bende merak ettim ;))
(9,651 puan) tarafından
Çocuk olunca tabi batıyo haliyle:D 105 m2 de yanı küçükte değil.. dubleks mı acaba ?
(9,286 puan) tarafından
Ahahah seviyorum seni kurgucu :)) ❤❤❤
(9,651 puan) tarafından
Acep isim değişikliği öncesinde kimdin ki :/ kesin bende seviyorumdur seni :)
(9,286 puan) tarafından
Inşallah seviyorsundur sevmiyorsan çok uzulurm :// :)
Bebeğim♡ ⚘Eylül❤ düm kuzum
0 oy
(119,514 puan) tarafından

Sence 105 metre kare buyukmu :ermm: 

(9,651 puan) tarafından
Tr ye taşınmayı dusunmezmisiniz kuzu
Bem dusunuyom da esim dusunmuyo ne is yapcam nasi gecincez burda birikim yapsak turkiyeden ev alsak da oyle gitsek diyo snr kuzey burda 2 dil bilir daha iyi diyo ne bilim yaa
(9,651 puan) tarafından
Balım iki dili burda kendi öğretsin orda zaten ailesiyle aranız iyi dahil bari burda senin ailen arkanızda olur iş mutlaka bulunur bence
Kiz 6 dil biliyo 7. Ogreniyo istese cok iyi is bulurda millet ne der dusuncesi var kimse ne oldunu bilmiyoki herkes zengim oglu varlik icinde yasiyoz saniyo valla babasiyla calisiyo adam kazaniyo benimkine asgari ucret veriyo evin var kira vermiyon diye zar zor idare ediyoz simdi zitlastik iyice maasi bilerek gec yatiriyolar 1bucuk aya bi maas yatiriyolar ikna etmeye calisiyom bi turkiyeye gidelim orda aklini celcem ins
(9,651 puan) tarafından
Off çok rahat iş bulur hattâ kaparlar he burda.. dıştan göründüğü gibi değil işte hıc bisi balım seni çok iyi anlıyorum herkes zengin durumu iyi daha ne istiyo ki der ama en önemlisi huzur :/ inşallah rabbim bir şekilde nasip eder senin için gerçekten bunu yürekten istiyorum
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Valla benimde kac gundur eltim vardi esim gececiydi yanimda durdu dogumum olur belki die bugun hastaneye gittim geldim basladim yatak odasini hallettim bussuru bulasik vardi onlari yikadim bulasim makinesini bosalttim camasir attim onlari sercem simdi esim uyuyor uyandiginda odalarida supurcem oturcam bak feyz al benden 40 haftaligim bide :D

0 oy
(667 puan) tarafından
Bizim de 3 tane balkon ayrica salon buyuk bir mutfak ve uc tane daha oda var cocuk odasini kullanmiyoruz cami,falan hep kapali,o yuzden surekli silip supurmuyorum ama balkonlar ve diger odalar beni de,yoruyor bi de,simdi yaz geldi camlar acik,surekli toz,oluyor

İlgili bir soru bulunamadı

381,349 soru

11,416,371 cevap

34,968 kullanıcı

...