0 oy
776 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından

Kızlar ben kaynanamla birlik yaşıyorum ve bu yüzden çeyizim eşyaların hep kolilerde bazanın altında dolabın üstünde Bi şekilde şıkış tıkış Bi odada ve sürekli bana diyor şu eşyanı çıkar kullanalım şunu bana ver biri evleniyor bişi verse hediye götüreyim diyor durumları iyi ve herşeyi var kaynanamın olmazsa çıkartırım ama ben eşyalarımı kendi evimde kullanmak istiyorum ve böyle yaptığım için görümcelerimin eltimin yanında bana cimri diyor eltileirmin Bi tabaği burda olsa hemen alıp eve götürürler onlarada diyor ne güzel eşyalarını sahipleniyor çok zoruma gidiyor bende eşyalarımı hevesle aldım kendi evimde kullanmak istiyorum :ermm:

24 Cevaplar

+1 oy
(13,725 puan) tarafından
Verme valla kimse eşek değil
(134 puan) tarafından
Bi kere hayır dedimmi anlamıyor ama asla vermem
-Reklam-
+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Valla ne derse desin ben hayatta vermem. Madem ayrı eve çıkma durumun var herseferinde söyle ben kendi evimde kullanacağım bunlara tekrar para veremem para kolay kazanılmıyor diye. 
(134 puan) tarafından
Var canım inşallah kendi evime çıkıcam ama bunu bildiği için Bi şeyi layık görmüyor hep istiyor bende vermiyorum adımı cimriye çıkarıyor
(4,668 puan) tarafından
Neye çıkarıyorsa çıkarsın valla hiç umursama.
+1 oy
tarafından
Millete dagitmak icin almadm bn o esyalari de . Manyak karı sinir olurum boyle şeye kitle odanin kapısını 
(134 puan) tarafından
Kitlesem olay çıkarır evde hırsızmı var der  eşyalarımın düzenini biliyorum bişi eksilse çok kızarım dua et tez zamanda kendi evime çıkayım ya
0 oy
tarafından
Aman çokta tin çokta fifiii
(134 puan) tarafından
Bazen evde yokken odama giriyor ve ben farkedşyorum çok sinirleniyorum
tarafından
Kapını kitle canım hiç bir şeyini verme boşver
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bosver canım konusup dursun, evime aldim tabinki vermiyecem de.
(134 puan) tarafından
Diyorum bu sefer adım cimriye çıkıyor
(6,978 puan) tarafından
Cikarsa cikarsin
0 oy
tarafından
Sakin çikarma verme
(134 puan) tarafından
Vermiyorum zaten ama ısrarla istiyor
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Onlara ne canım senin ceyizinden madem birine hediye alacaklar gitsinler mağazadan bi milyoncudan japon pazarindan alsın çok mu zor 
(134 puan) tarafından
Hazırı varken ne diye gidip alayım diyor
(4,859 puan) tarafından
Sende cevabını ver canım onlar senin ceyizin vermek zorunda değilsin mağazada birsuru gidin alın de
0 oy
tarafından
Eltilerin ayrı evleri varken sen niye bir odaya hayat kurmaya çalıştın güzelim kimseye birşey verme istiyorsa parayla alsın cimrilik değil bu herşey de hevesin var onun evinde çul çabut etme 
(134 puan) tarafından
Çocuk doğsun öyle ayırıcaz diyorlar  o zamana kadar Bi çöp bırakmaz bende bu kadın
0 oy
(70 puan) tarafından
Verme canim Allah Allah cok uyanik bunlar kili kirk yariyorlar benimde ayni kaynanam kendinden cikmasinda nerden gelirse gelsin ama bende vermem asla biseyimi
(134 puan) tarafından
Bende vermek istemiyorum diyor kullanmadıklarını ver dedim şu an hiçbirini kullanmıyorum hepsinimi veriyim dedim
(70 puan) tarafından
Ne kadar uyanikmis valla bende bigun kendi evime cikacam hepsi lazim bana de lafini hicc cekme yoksa herseyi ister
0 oy
tarafından
Çıkarma ben de sahipleniyorum eşyamı de
(134 puan) tarafından
Benimki cimrilik eltilerinki sahiplenme
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım Hiçbir eşyanı çıkarma Madem onlar eşyasına sahip çıkıyor Sen de sahip çıkıyorsun eşyanı Boş versene ben eşyalarımı Kaynanamın evinde çıkardım kullandım keşke çıkarmasaydın diyorum şimdi
(134 puan) tarafından
Bende diyorum ilerde evimde kullanırım diyorum
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Canım sakin açma benimki ben  benimki bana laf sokuyo diye açtım keşke açmasaydım evi ayirinca çoğu kaldı orda şimdiki aklım olsa açmam bırak sıkış sıkış kalsin bisey olmas laflarını da duymazdan gel 
(134 puan) tarafından
Bazen evde yokken bişi alsa farketmem bile ondan korkuyorum
(1,243 puan) tarafından
Alırsa da günahı boynuna olsun canım ıllaki sonradan farkedersin baştan kötü olmak daha iyi ben bunu çözdüm sonradan kötü olmamak için
(134 puan) tarafından
Zaten sabrediyorum
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Valla onları ne güzel hayal kurarak aldım tek bir çatalını bile vermem kimseye ben karacadan aldığım yemek takımlarım.var eşime bike yemek koymuyorum onlarla kırılır diye bide elaleme verecem oldu haklısın verme sakin 
(134 puan) tarafından
Bende hepsini beğenerek aldım bazen açıyorum siliyorum ama göz dikmiş kaıdn
(3,036 puan) tarafından
Hiç açma onun yanında boşver kapat iyice koliyi bantla
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ayri eve kesin cikcakmisin peki ypksa eskitme kolilerde daha cok sinir olursun yillar gectikce benim amcamin karisi 22 sene ceyizini kolilerde bekletti yine ayrilamayinca açtı artik
(1,243 puan) tarafından
Üzüldüm ya 22 sene dile kolay anlaşabiliyorlar miydi canım ben 1 sene katlanamadım
(1,113 puan) tarafından
Sevindim canim ayrilcagina bence kimse beraber oturmamali herkesin evi ayri olmali
(134 puan) tarafından
Kesinlikle ayrı olunca evimi öpüp başıma koyucam
(1,113 puan) tarafından
Anlasmak zorundalar bisekilde anlasiyorlar bastan anlasmislardi gerci hep beraber yasiycaz diye hala da öyle yasiyorlar ama mesela ben yapamazdim esim beraber yasiycaz dese ayrilirdik hatta ben ayni sehirde bile yasamayi kabul etmedim benim evime 2 kere habersiz gelseler 3. De ben deliririm
(1,243 puan) tarafından
Dimi bende öyleyim canım şuan Allahtan yazın köye gidiyor eşimin ailedi de görmüyorum ayrı evdeyiz yine katlanamıyorum
0 oy
tarafından
Srnde onun kizinin kendine aldigin seyi ondan iste. Daha kullanmadan iste. Ver benim olsn de. Vermeyincede cimrinde
(134 puan) tarafından
Kendisi Bi kuruş için ölüyor
tarafından
Daha guzelya. Hep iste hep cimri de. Bikerede anlamazlar. Ne pintisin de.
0 oy
tarafından
İstediyi zaman söyle cehizlerim anne veremem de. Her istediyinde verirsen hep ister 
(134 puan) tarafından
Zaten yeni gelinken bana gelen hediyelerin çoğunu aldı
0 oy
(333 puan) tarafından
Sana milletin icinde cimri dediginde ona kendi evim oldugunda kullanma hayali ile aldim bu cimrilikse cimriyim de. 
(134 puan) tarafından
Artık hehe diyip geçecem
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Kendi evinde kullan tabiki.. yenisini alıp verecek mi sana hayır...öylede bırak isteğini desin düşünsün..
(134 puan) tarafından
Asla almaz çöp bile almaz
(3,187 puan) tarafından
Ee o zaman yapılacak şey belli.. takma istediğini desin..
0 oy
tarafından
Aman onun cimri demesiyle mi cimri oluyn sanki boşversene ne derse desin verme hiç birini ceyizin sonuçta 
(134 puan) tarafından
Zaten eşyalarımı çok seviyorum
0 oy
tarafından
Aman takma bee o kadar saga sola hediye goturmeye merakliysa alsun parasiyla gotursun bisey dediginde sende de ben bi kez bile kullanmadim kendi evime gecince kullancam de
(134 puan) tarafından
Diyorum zaten ama diyor hepsi kullanılmaz dedim Bi kullanayım kullanmadıklarımı sana vericem

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 361 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 170 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 455 göst.