0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar Allah nasip ederse ekime dogru bebegimi kucagma alcam bebek nasıl beslenir, süt sağma saklama, kaç kere emzirilmeli, kaç saat uyumalı, uyandırıp mı emzirilmeli vesaire hiç bir fikrim yok.kayimvalidem ilk hafta yanmda olcak ama acemi gibi davranmak istemiyorum ve herşeyine yetecegmi göstermek istiyorum, sorum şu ki böyle bebek yemesi içmesi, uyuma sekli gibi konuları nerden ogrendnz ya da kendi kendine öğrenilen bişey mi? Tavsiye edebilcegnz bir site ya da kanal var mı

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çoğu şeyi buradan bebek bölümünden öğrendim sorar sora okuya okuya başkasının yazdıklarıyla yorumlarını okuya okuyo komşularımdan annemden bildikleri kadar. Sonra yavaş kapıyorsun iç güdüsel birazda:) hayırlı doğumun olsun inşallah 
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Bebek kendisi ogretiyor insana. Ben cok arstirip okudum ama bebegim kolik oldu ve hic calismadigim yerden geldi sorunlar ((:  onun disinda bezlemek,emzirmek pratikte ogrenilen şeyler bence. 
0 oy
tarafından
Hiç biseye gerek yok sen annesin iç güdüsel olarak hissexiceksin ztn uyuyorsa uyandığında ağlıyorsa acıkmıştır deyip memeni vericeksin sonra yine ağlıcak gazi var demekki diyeceksin sonra kaka sonra yeniden uyku ilk aylar boule ztn. Ama sık sık meme ver 2 saati geçmesin mesela uyuyorsa bile 2 saat olduğu zaman kaldır smzir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 330 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (322 puan) tarafından soruldu
+1 oy
72 cevap 992 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde handehande5 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 197 göst.