0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuğunuzun halası - teyzesiyle arası nasıldır bakkala götürürler mi? Birsey alırlar mı? Arar sorarlar mi vesaire amca dayıda dahil

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Halalarii canını verebilir bebeğim için teyzeleri uzak masef görmediler hic
tarafından
Mesela bakkala götürürler mi benimki şimdiden hayal kuruyor bakkala götürürüm dıe görümcem
tarafından
Her gün her istedig yere götürür kucağında hatta omzunda taşırlar benden çok seviyorlar o derece
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Halasi b^ktan teyzesi zengin eurolar havada ucuyo kizim pek sever parayi :DD
tarafından
Ahahahha:))) büyüsün kız keşke biraz buyuse
(22,070 puan) tarafından
:DDD taktin totona ya ne guzel iste kibar
tarafından
Ben biraz büyük seviyom sapikmiyim ne :)) kız hoyle tayt pantolon giyince oturacak anliuunmu . Kapaliyim ama olsun evde giyim:)
(22,070 puan) tarafından
Kiz halbukk kilon guzel totonda kilona gore vardir temelli hic yok degil ya
tarafından
Yok öyle dümdüz beden değilim hatlar varda sanırım ben takintiliyim ondan eşime hep diyom hep kızıyor :))
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Teyzeler halalar uzakta.

Amcaları kizimi tepelerinde gezdirirler Allah razi olsun...

0 oy
(1,436 puan) tarafından
Hepsiyle ck iyidr ama en ck hediye alan btaneck teyzemz vardr dayi amcalar haslik verir halamzda ck sever
0 oy
tarafından
Halası bir kez gordu gerek yok da zaten teyzesi var bir de oglumun biz anlasamasakta ogluma herseyı alırlar esıyle Allah razı olsun 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yanı benim çocuğum daha doğmadı ama yeğenimi çok severim çok özlüyorum onu içime sokasım geliyor giderken biseyler alırım illa dünde dogum günüydü orda olamadım çok üzüldüm valla 
0 oy
(119,075 puan) tarafından
Baba tarafi dogmadan iptaldi bizim taraflada aramizda .5 bin km var 
tarafından
Sevda kız aceba seni biraz hırçın yapan aileden uzak olmanmi sankim böyle biraz hırçın deli dolusun
tarafından
Sankim ozluyon hırsını cikartiyon demi:(
(119,075 puan) tarafından
Yok kiz 5bin km oteye gelmisim kimsem yok bama sahip cikmalari gerekirken hizmetcilik yaptirip disladilar yetmedi seni turkiyeden getirdik biz ne dersek onu yapmak zorumdasin dediler bu kiz zaten kimsesiz dil bilmedigi bi ulkeye geldi bi alissin demediler ucaktan indim ayagimin tozuyla mutfaga girdim ahaa burda tava surda tencere yemege giris dediler ilk 3 ay evden disari adim atmadim temizlik yemek bulasik camasir utu derken snr okula gittde bi oh cektim
tarafından
Valla ne yapsan az onlara geliştir kendini catlasinlar kocan arkanda Dursun yeter
0 oy
(15,836 puan) tarafından
Amcalardan hayır yok. Halası arada bir arar ama adanaya gittiğimiz zaman alır kızıma biseyler. Teyzesi de oyuncağına havuzuna aklına ne gelirse her şeyini alır. Dayısı da her gün konuşuruz annemleri arayınca araya atlar bana yeğenlerimi göster diye
0 oy
(344 puan) tarafından

Daha doğmadı ama halası da teyzesi de dk başı arar yeğenime iy bak derler sağlığımı sorarlar :)

0 oy
tarafından
Ailemle görüşmüyorum 2 senedir ama halaları canını verir oğluma hergün kıyafet alıp geliyorlar. 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Oğlumun teyzesi aynı zamanda süt annesi benim oğlumla ablamın ikinci oğlunun arasında 17 gün var ablam oğluna ne alırsa beninkinede alır bende öyle amcamizda saolsun elinden gelen herşeyi alır.
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Valla hepsiyle arası çok iyi çok şükür onlar benim canım kanım hem ailem hem evllatlarim.. yeğenlerimde gelir bende kalır benim çocuklarında onlarda istediklerinde kalırlar..  kardeş gibiler kuzenleriyle teyzeleriylede halasıylaysa araları samimiyetleri çok şükür çok iyi
0 oy
(22 puan) tarafından
Bizim kizin teyzesi yok halasi da saolsun kendi cocuguna bile bakmaz kaldi ki bizim kiza bakacak ben hic oyle değilim yigenimin son 1 seneye kadar tum kiyafetlerini ben almışımdır sehir dışında 1 bucuk saatlik mesafede her hafta gidip gorurdum hala ozledim desin yeterki hemen giderdim malum simdi kendi kizim olunca o kadar cok göremez oldum
0 oy
(10,432 puan) tarafından
Halası için çok acayip kıymetli dedesi babaannesi için de amcası var 18 yaşında her gün gelir alır 

Teyzesi göremiyor uzagiz çünkü ama çok seviyor hergun arar dedesi dayisi da öyle iki tarafında ilk torunu 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Sadece teyzeleriyle gidiyor. Halasi başka şehirde görmüyor, bilmiyor. Amcası da izin vermeyeceğimi bilir. Kaynana bile hadi beraber gidelim der götürmez. En çok teyzeleriyle vakit geçiriyor onları biliyor çünkü 
0 oy
tarafından

Halasida teyzeside uzakta:'(hiç görmediler 

0 oy
(2,119 puan) tarafından

5 amcası 1 halası 2 dayısı var. 

Halası bir kere gördü (eşi ailede sevilmiyor bir de benim doğum zamanı görümcem abileriyle ve eşimle görüşmeme kararı almıştı. Gördüğünde bir miktar para verdi.

Bir amcası hiç görmedi, eve gelmesini istemedim.

Bir amcası ceza evinde arada çıkıyor 2 kere gördü ama bir şey almadı. 

Diğer 2 amcası (eşleri) ne zaman kendi çocuklarına bir şey alsa benim oğlumada alırlar.

Ve dayıları, Bebek arabası, hamak, her geldiklerinde kıyafet. Çorap bile alsalar insan mutlu oluyor :) 10 aylık henüz büyüyünce bakkalada götürür dayıları ve o 2 amcası. 

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Teyzesi de halasi da cok sever kizimi ama kizim daha cok teyzeci baba tarafina biraz yabanilik yapiyo amcalari da cok sever ama onlarada gitmez dayisina bayilir :D
0 oy
(2,665 puan) tarafından

Halaları ve amcası gorusmuyoruz fakat cok severler oglumu. Kız kardesım kucuk oldugu ıcın aralarında 6 yas var. Abla kardes gibiler aynı cok severler birbirlerini hep oyun oynarlar. Kardesımı gorunce benı unutuyor oglum :D

0 oy
tarafından
Halasi bi don bile almamistirlafta kurban olur ama teyzeleri ölür oglum icin 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 788 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 419 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 607 göst.