0 oy
322 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (897 puan) tarafından

Uyuamıyorum çünkü nefes alamıyorum. Karnım sis taş gibi...oksijeni çıkardigim an skinti yasiyorum .üzgünüm mutszuum artk hiç bişeyden zevk almıyorum. Herşey o kadar anlamsız. Soğuk geliyo ki bana. :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun ama her zaman hayırlısını dile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım ne olursa olsun binada şükür diyelim  ekin ayağın tutuyor en azından.. hamileydin galiba az sabret kuzum bu günlerde geçer Allah in izniyle
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcin olsun şafinismi hürmetine şifa versin inşallah canm 
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin canim 
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin inşallah...

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Her postunda bı kasvet umutsuzluk goruyorum. Lütfen bu kadar kederlenme. Yaşadıkların çok zordur belki ağır bı imtihandır ama Rabbimiz seni yalnız bırakmış değil. Bı abdest al namaz kıl. Ac kurani oku inşirah süresini. Rabbim goblune ferahlık versin
0 oy
tarafından
Özlem önce şükür kuzum. Bu bebegi ne kadar xok istiyodun ne kadar ugrastnz ne zorluklarla bekledin. Belki de seninde imtihanin böyle. Hayirlisiyla kucagina al sonra ne tedavi gerekiyosa uygulanir Allahin izniyle. Rabbim yardimcin olsun ama onu nasil bekledigini unutma o yzden onun icin önce şükür sonra sabır
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım neyin var 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 506 göst.
0 oy
7 cevap 595 göst.
18 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 444 göst.
5 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyneb.Ali (49 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...