0 oy
567 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Güvenilir mi alayim mi sizce moda selvim moda nisa dan alıyordum sefa merveden ama artık güzel kıyafet göremiyorum onlarda sizce 

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Moda nisayi biliyorum o dediğini blmiyorm aynn katılıyorum varoş işi kıyafetler var her yerde
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından

En tesettür u bilmiyorum ama tofisa güvenilir, denemelik olarak eşofman altı aldıydım geçen gün geldi bende ordan alışveriş yapmayı düşünüyorum

Sanırım en tesettür ile aynilar ama emin değil im
tarafından
Tofisa güvenilir mi acabs
(236 puan) tarafından
Ben siapris verdim geldi geçen gün :) beğendim
0 oy
(253 puan) tarafından
Entesetturden yillar once iki defa yapmistim guvenilir site ama sitelerden cok alacagin seyin kumasini iyi incelemeni tavsiye ederim.tofisa sefamerve buralarda kaliteli bisey goremedum ben.sefamerveden kaban almisligim bile var.surekli modanisadan alisveris ederim ondada belirli markalari aliyorum ucuz olanlar kumasi kotu oluyor cunku.

Benin Allday Alia Refka bunlar guzel markalar modanisada 
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Seçtiğin ürün eline geliyor ama kumaş kalitesi hiç iyi değil ben iki parça sipatiş verdim geldi poşet gibiydi. Kumaş kalitesine dikkat etmemişim. İade ettim. 
tarafından
EN TESETTÜR DEN Mİ
(13,872 puan) tarafından
Evet canım facebook tan gördüm sipariş ettim. Kapıda ödemesi vardı , kargo gelince eşim açtı baktık , parayi vermeden iade ettik.
0 oy
(44 puan) tarafından
Tofisa dan  3 takim kiyafet aldim hicde iyi degildi kumasi falan hic memnun kalmadim bn  tofisayi tavsiye etmem
0 oy
tarafından
Allday biraz pahalı ama kumaşı durusu mükemmel
0 oy
tarafından
Böyle ucuz urunler çok kalitesiz oluyor tofisadan etek yelek aldım iyi cıktı ama diğer elbiselere falan baktigim da kumaşları cook kötü iki takım al kaliteli olsun pahalı olsun yani az olsun öz olsun 

Mesela sefa merve 

Moda merve 

Moda selvim bunların da kıyafetleri çok kalitesiz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 317 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 213 göst.
0 oy
3 cevap 332 göst.
26 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu