0 oy
630 göst.
Diğer kategorisinde (545 puan) tarafından
Biyerde gordum bu soruyu bende buraya sormak istedim nedir  sizin icin ?

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ağız sapurdarmak. esnerken o agzin iki karış açılması ve el ile kapanmamasi. Kaşığı hani kadir inanirin yaban filmindeki gbi bas parmak basta olucak sekilde tutup yemek. Sürekli kendini öven insan modelleri... Daha da sayarim :D 
(571 puan) tarafından
Ay düşününce bile midem bulandı genelde ise giderken arabada koca adamlar esniyorlardi ağzı bile kokuyordu sırf onlar yüzünden gidene kadar izdirap  çekiyordum arabada
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bence en büyük görgüsüzlük sosyal medyada sürekli yediği şeyleri paylaşmak. Yiyebilen var yiyemiyen var canı isteyen var alamayan var asla yemek paylaşmadim paylaşmam çevredeki kimseye de paylastirtmamm özellikle Ramazan'da çok yapıyorlar ztn millet aç susuz hiç vijdan yok ya gene sinirlendim bak. 
tarafından
Aynen öyle canm
(1,048 puan) tarafından
Aynen . valla sevindim benimle aynı düşünen insanlar olmasına şuan . genelde tanıdıklar yemek yapmaya acizsin der. Yargılar beni boş sofra görünce
(571 puan) tarafından
Bende az önce bunu paylaştım dün arkadaşın biri yemek paylaşmış ucuz bişey de değil avm de büyük yerlerdeki büyük güzel yemeklerden bende onu görürken açtım gittim yemek yaptim karnımı doyurdum ama rüyama girdi rüyamda bile üzülüp ağlıyordum herkes bişeyler yiyor benim hamile olduğumu bile bile . Rüyadan kalkınca çok üzüldüm sonrada ağladım neden kimse bir düşünmez diye tamam zor bişey değil ama durumumuz kısıtlı onu alacağım parayla evime 1 haftalık yiyecek alıyorum marketten zor dünya zor
(1,048 puan) tarafından
Dünyada sorun yok. Sorun ademoğlunda tamamen. Allah daha lezzetlilerini sersin önüne inşallah
(571 puan) tarafından
Amin inşallah hepimizin öyle olsun
+2 oy
(493 puan) tarafından
Maliyla ve kendisiyle ovunen insanlar en buyuk gorgusuzdur benim icin nefret ederim 
+1 oy
tarafından
Yalan söyleyip inkar edenlerden nefret ediyorum bir kaşık su da boğasim geliyor 
+1 oy
(1,350 puan) tarafından
EBi çok şey var birincisi sırf gösteriş meraklısı insanlar hanı mesela kollarını öküz kadar altınla falan dolduranlar 

Ağzını şapurdatarak yemek yiyenler 

Aç gözlü gibi herşeye atlayan herşeyden isteyenler 

Paragözlerden v.s v.s
(576 puan) tarafından
Kiz nie oyle diyorsun bende altin cok severm ne kadar olsa yok dmem ama gostersten degl valla altn severm :))))
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Böyle sevgilisiyle yada eşiyle falan ortamlarda çok laubali olan öpüşen koklasanlar bana görgüsüz geliyor ya 
(446 puan) tarafından
Aynen katılıyorum canm
(1,422 puan) tarafından
Katiliyorum canm bide inadina hep babamla bi yere gittigimde mutlaka oyle bi cifte denk geliorm ben utaniyorum onlar adina
(3,458 puan) tarafından
Yani çok ayıplıyorum ben bize göre ters çok eşim mesela öyle hareketlerden çok sakınır hep çokda hoşuma gider
(1,422 puan) tarafından
Oyle olmali bencede ne yapiosan evinde yap herkesin gormesine gerek yok yani dimi
(3,458 puan) tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Gösteriş meraklısı insanlar hiç tahammül edemiyorum :D

0 oy
(725 puan) tarafından

Gösterişten nefret ederim ha birde kendini öven aciz insanlardan:'(

0 oy
(7,402 puan) tarafından

Sokakta yururken bilerek yere tukurmek:ermm:

0 oy
(1,048 puan) tarafından
İnsanın geldiği yeri unutması. Nasıl desem. 

Neydim demeyip sürekli ne oldumcu tipler. Bana görgğsüzlük gibi gelir yani . aslında çok şey var da. En****z olduğum budur .
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Ay ben iki yüzlü insnadan nefret ederim .Gelip birşey der mesela sonra gidip ben denedim der veya bana birisini kötüler kötüler onu görünce kırk yıllık dostu gibi davranır böyle samimiyetsiz insanları hiç sevmem.
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Yalaka. ve olduğu gibi olmayan  yapmacik insanlari sevmem mesela biri beni begensin  veya sevsin die çaba harcamam  şekilden  şekle girmem  öyle insanları da sevmem uzak dururum  ama iyi niyetli buldugum insanlara  karşı bu düşüncem  olmaz  tabiki. Hep ben diyenleri ikiyüzlülu fesat olanalri da sevmem .Bunlara  tahammül edemem asla 
0 oy
tarafından
Sakız sesi ağız şapırdatmak bide böylrr sakızı sokakta cak cak patlatanlsr var Yarabbim..   
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Yuzsuzluk yapip bisey olmamis gibi yapanlardan nefret ederim

Alcak gonullu mutevazi olmayan insanlari sevmem

Ac gözlülük yapanlarida hiccc sevmem:)
0 oy
tarafından
Malıyla övünmek ve hiç ölmiycekmiş gibi yaşamak herkesten kendini üstün görmek bunun gibi şeylere sinir oluyorum 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Avm veya disarida esleri ile kavga edenlere ve cocuklarina bagiranlara asla tahammülüm yok
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Arabasi var diye hava atan nefret ediyorum gorgusuz sey
0 oy
(603 puan) tarafından
Öyle bir seyim yok her kesin yaptigi kendine. Ben olaylara cok takilan biri degilim. Biraz relax biriyim :) 
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Agiz şapurdatmak  enn nefret ettiğim seyyyy 
0 oy
(105 puan) tarafından
Birilerinden bir şey istemek.. Minnet etmek.. Mesela bazı kız evleri şu kadar altın isteriz kızıma şunu alın bunu alın vs.. Ya alınması gerekiyorsa alınır zaten herkes şanını gösterir zorlamanın anlamı yok tenezzül etmemek lazım.. istemek bana görgüsüzlük geliyor.. Kavga bile çıkaran var duyunca şaşırıyorum :D

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 724 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 328 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 899 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 427 göst.