0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bulasik tableti olarak ne kullaniyorsunuz Ben ilk finish kullandim sonra bana cok pahali geldi sonra bimin tabletini kullanmaya başladım Kac aydir makinanin tuzunu koyuyorum aklımdan çıkmış sizler neler kullaniyorsunuz tuzu ve parlatici önemli sizler için bide markasız tablet kullanımı makinayi bozuyormuş 

15 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Fairy kullanıyorum çok memnunum 
tarafından
Oda güzel evet onunda fiyati ayni bence finish le
-Reklam-
0 oy
(48,642 puan) tarafından
fairy kullaniyordum biminkini aldim tuz.hic koymuyorum üçü bir arada zaten
tarafından
Tuz önemli diyorlar ama bende kac aydir koymuyorum ya
(48,642 puan) tarafından
ama.ucu bir arada zaten tuzu içinde dört yıldır hic koymadim icine diye ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Bende onun iicn :)))
0 oy
tarafından
Parlatıcı kullanmıyorum onun yerine elma sirkesi. A101den almıştım bril sanırım markası ama şokun daha iyi. Sık sık filtreyi yıkarım en iyi bakım.
tarafından
Hmm anladim canm
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bize tuz kullanmayın dedi servis 

Finish kullanıyorum 

Temizleyici ve parlatıcı olarakda finish kullanıyorum 

Sık sık pervane ve filtreyi temizliyorum 
tarafından
Hmm onlarin temizligini neyle yapiyorsun canm  yani makinanin filtreyi
(12,513 puan) tarafından
Allah ne verdiyse :D genelde Pril ile temizliyorum canım
0 oy
(538 puan) tarafından
Bulaşıklar yıkanırken bi kaç tane limon tuzu atıyorum parlatıyor
0 oy
(489 puan) tarafından
Fairy nin kokusu bulasiklarda kaliyo ve cikmiyo eşim tekrar elinde durula bunlar resmen sabu kokuyo diyodu şimdi finish kullanıyorum uzun zamandır 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Kaynanamların makine eski baya. Uzun süredir finish kullanıyoduk ve makinenin gri yerleri kapkara balçık gibi bişeyler bağlıyodu. En az haftada 1 yıkıyoduk 2 güne yine aynı oluyodu 

Bi gün uygun diye fairy aldık ve ilk yıkamada bu kadar fark olamaz yani. Bildiğin makine tertemiz oldu. Şuan fairy kullanıyoruz ve aylardır o kararma falan asla olmadı. 

Finishin o kadar övülmesi saçma geliyo bana bu olaydan sonra. Fairynin üstüne tanımam hiç bi marka ☺
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Finish berbat bisey bosuna almisim bunca zaman...fairy ye bayildim onu kullaniyorum, parlaticida bimden
0 oy
tarafından
Benim bardaklar sapsarı oluyor makinede nedeni ne olabilir hem tuz hem parlatıcı koyuyorum.genelde  Finish kullanıyorum mintaks kullanıyorum arada da.
0 oy
(879 puan) tarafından
Ya ben finish kullaniyorum tablet parlatici ve tuzunu ama anlamadigim bi sekilde bardaklarimda hep iz var nasil tarif etsem su lekesi de degil bildiginz iz iz boydan boya neden olur acaba bana da bi akil verin 
0 oy
tarafından
Kaya tuzu koyuyorum ben oda aynı işlevi goruo 
0 oy
tarafından
Ben de ilk makine aldığımda 3 4 paket kadar Fairy kullandım sonra Migros'ta indirim vardı Finish tabletlerde nlardan almıştım 2 kutu kadar hala onu kullanıyorum aynı şekil definition parlatıcısını bulaşık makinesi tuzunu Bir de limonlu bulaşık makinesi kokusunu almıştım onları kullanıyorum gayet güzel Ben memnunum BİM'in tabletini hiç kullanmadım Annem kullanırken görmüştüm çünkü hep bardakları tortulu bırakıyordu O yüzden ona hiç almadım bir de makine ya Zararı olur diye korktum
0 oy
tarafından
Fairy kullanıyorum kaliteli gerçekten uygun fiyat benim bulaşıklarımı mahvetti çizilen bardak tabak alacağıma fairy alırım daha mantıklı bim markası benim makinem de iyi etki yapmadı
0 oy
(961 puan) tarafından

Bizim burda sular çok kireçli sadece tablet temizlemiyor leke oluyor bardaklar o yüzden tuz ve parlatıcı olmadan çalıştırmıyorum fairy çok iyi ama denemek için finish Quantum aldım Quantum da güzel bence :D

0 oy
(15,944 puan) tarafından
Tuz kullanmıyorum. Parlatıcı bimin markasını kullanıyorumm tablet de fairy kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
+2 oy
15 cevap 192 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 124 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
22 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...