0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
Sizce bu buyyk sorunmu nasıl yapacam nasıl yetişecem ben gbı olan varmı ne okcak

10 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Zor olacak illaki ki ama yapacak bisey yok 1 2 sene sonra rahata erersin insallah
-Reklam-
0 oy
(15,922 puan) tarafından
Akışına bırak ben kızım 3 aylıkken hamile kaldım şu an oğlum 4 aylik oldu geçinip gidiyoruz. Zor ama çevredekilerin korkuttuğu kadar değil 
0 oy
tarafından

Benimde oğlum 6 aylıkken hamile kaldım şimdi 8 aylık karnımdaki de 17+5 günlük kaza oldu malasef ama tabi allah verdi yapcak bişey yok bu 3 üncü bebem. Bu arada tavi zor olcak biliyorum emiyoda koparamıyorum bitek uyumadığı zamanlarda emziriyorum çok, nadir doktor kes dedi zaten 4 ay sonra doldu 4 ayımız geçecek ama tabi zor cidden 

tarafından
Cinsiyetini ogrendin mi rahime
tarafından
Yok canım ayın 15 inde gidecem hastaneye
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Zor olur yorulursun ama allah yardım eder merak etme 
0 oy
(161 puan) tarafından
Mesajlarınızı okudukca rahataldım Allah sızden razı olsun lutfen dualarınıza bu kardesınızıde ekleyın hakkımda hayırlısı ne ıse o olsun
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun inşallah birlikte buyurse daha kolay olur diyolar hayırlısı olsun benim kız da 14 aylık olcak galiba hamileyim test yapıcam bugün 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Bizim bi arkadas var 6 ay arayla 3 tane cocuk dogurdu hemde sezeyan
0 oy
(605 puan) tarafından
Birşey olmaz :) allah büyük dünyaya qelen büyüyor kendini strese sokma aynı şeyi bende yeni doğum yapmıştım 2019 da kızım 3 aylıkken hamile kaldığımı öğrendim bu ayın sonunda doğum yapcam inşallah :))
0 oy
(510 puan) tarafından
Aynıyız kız benımde kızım 6 aylık ken hamıle kaldım sımdı bır ayım kaldı Doğuma halla dusunuyorum ne yapacam dıye 
(507 puan) tarafından
Benım kızım 1.5 yasında 3 ay sonra dogum yapacm Allah kolaylık versın
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin inşallah canım ilk doğumun normal doğum muydu 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 134 göst.
14 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
4 cevap 215 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tuba akcay (12 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...