0 oy
640 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından

Ya eşim çok iyi biri..ama oldğm çevre pek iyi sayılmz..yok tiktokçusu yok diKkt çekmk için elinden geleni yapmaya çalşnlar..bi bayan olark ben bile bakıyrm bazen..olurda eşim bakrsa ..yada ne bileym yanlş bişy yaparsa..bu bi kç gndür öyle aklımı kemiriyr..ne yapmalıym:((

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşine güven canım tek yapman gereken bu :happy:

tarafından
Güzel şeyler düşün ozaman :) zihnini arindir mesela bebeginin ilerdeki hallerini düşün :) evlenip oda yuvadan gidicek ❤️☺️ kendi yuvasını kurucak ❤️
(64 puan) tarafından
oyşş yerimm balımı ben ..inş cnm..rbbm acılarını göstrmesn..salihalardn eylesin..
tarafından
Amin canım insallah Allah'ım kaderini güzel yazsın ❤️ aklına kötü şey geldiğinde olumlu seyler düşün seni mutlu edicek şeyler. Ben müzik dinlerim kulaklıkla kendimi müziğe bırakıyorum kahvemi yapiyorumm ohh miss olacağı varsa olur olmayacağı varsada 100tane kız esine yazsa rahatsiz etse gözünün içine bakıp suzulsede kaderinde yazilmadiysa olmaz ❤️☺️ Allah gönlüne ferahlık nasip etsin canım ❤️
(64 puan) tarafından
mutlu anne allh razı olsn senden..dinlycem senii..güzel dualrn içnde allh razı olsun..rbbm bin katını sana nsp etsn inş
tarafından
Allah razı olsun canım teşekkür ederim dualarım seninle ❤️☺️
-Reklam-
0 oy
(344 puan) tarafından
Herşeyi akışına bırakmalısın bence neyden korkarsan o başına gelir mis öyle derler 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Senin eşinin etrafı yine tiktok cuymus dua et benim esiminki gibi hapci otçu değilmiş zor kurtardım ellerinden
(64 puan) tarafından
canm yaa..rbbm ıslah etsn bu milletii
(4,859 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
tarafından
Sen bosu bosuna kuruntu yapma bence canım ya bısey hissedersen yada sezersen oyle tak kafana bosyere dusunup guzel kafanı yorma bıde burda cok fazla eslerın aldatma yorumlarını okuyoruz ya o bıle etkılıyo insanı sahsen ben asla dusunmem o kadar guvenıyorum eşime ama burdakı postları okuyunca ben bıle yerı gelıyo bos yere suphelenıyorum etkıleynıyoruz acıkcası 
tarafından
Hmm anladım canım ozmna bıraz gozlemle eşini bakalım ne tavırlar sergılıyo
(64 puan) tarafından
aynn cnm bakalm
tarafından
Nasılsın kuzum :)
tarafından
Iyı olmaya calısıyorum bende canım yok daha dogurmadım ya 30 haftalık oldum az kaldı bende dogurdum dıye yazacağım ınsallah bıgun
tarafından
Tamam canım yazarım :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kadinlari ne kadar kolay kucuk dusurebiliyorsunuz esiniz yapinca yada yapacak olursada kadinlardan biliyosunuz yok tiktokcu yok ilgi cekmek icin her seyi yapan... artikk sunu anlayin ki icinde olan adam her turlu yaparrrrrr.. ve herkezin hayati kendinee her koyun kendi bacagindan asilir.. bir kadin olarak ben su kadin acik su kadin orasini burasini saliyor  benim esimde bakarsa asla diyemem.. benim esimin karakteri yoksa zaten yapar ve bakar.. ha benim esimde allah korkusu varsa ahlak varsa yapmaz .. yaparsada defolur giderr.. 
(64 puan) tarafından
vllh bişy diym mi..okumalı bi bayan ..bu tür pislkler yüzndende aykta durmayı bilmeli..ama tabi bunları düzeltmek daha dğru..anne babasını dinlemedkten snra..umrunda olmazz..ama işte dedğin gbi onlara yazık..en iyisi ben uyaraym..
(5,519 puan) tarafından
Sonra seni hedef almasin ya yerinde olmak ustemezdim :((
(64 puan) tarafından
alsın canm..tırnağm kdr etmez vlla:)))hiç umrumda değill..hele böyle ahlk yoksunu yüznden bişyler oluyorsa varsn olsun..babam var çok şükür..Rabbm ıslah eylesin..aman
(5,519 puan) tarafından
Rabbim boylelerinden korusun insallah
(64 puan) tarafından
tamam canısı:)))
0 oy
(777 puan) tarafından
Kötü enerjiyi çağırma canım unutma sakınan göze çöp batar.

İlgili bir soru bulunamadı

380,296 soru

11,386,228 cevap

34,887 kullanıcı

...