0 oy
726 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
Benim durumumda olan var mi?

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amann sonuca bak iki türlü dr doğurmuş oluyorsun :) 
(62 puan) tarafından
Maalesef doktora diyorum istemiyorum sezeryan ben doğuracam direndim ama olmadı çocuk sakat olur ddi :(
tarafından
Eee daha ne uzuluyorsun anlamadim
-Reklam-
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Ben ben 22 saat sancidan snra sezaryan hende kendi sancmda degil suni:angel::D

(62 puan) tarafından
Şimdi 11 aylik :)
(1,964 puan) tarafından
Oo masallah kız  yeni doğum  yaptin  sandım, :) biz daha 3 ayligiz
(62 puan) tarafından
Ilk gunki gibi taze o anilarim :))
(1,964 puan) tarafından
Zor  gecsede  guzel anılar, :)
(62 puan) tarafından
Aynen öyle:)
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Beeennn vaarrr
(62 puan) tarafından
Insallah bidahakine dogururuz ya :)
(2,091 puan) tarafından
Bi daha doğurmayı düşünmüyorum canm iki tane var çocuk şükür
(62 puan) tarafından
Iyi canim çocuk dogurmak kolay iş bakmasi zor
(2,091 puan) tarafından
Öyle valla ama doğumların birisi normal birisi sezaryen oldu normal daha zordu ya
0 oy
tarafından
O kdr yalvardım beni almadılar sezeryana gözü kör olmaya sıcalar sozoryonolok durumun yok dediler 

Çok kişi var öyle
(62 puan) tarafından
Ne güzel ya en iyisini yapmışlar
(12,854 puan) tarafından
Beni de almadılar nolur kesin beni diye yalvardım ama yok normal oldu o sancı süresi beni çok zorladı
tarafından
Bende suni sancıya zor dayandım epiduralli normal doğumdu bide ama o sancıyı dibine kadar yaşadım. Gece 10 da yatışım yapıldı ertesi gün akşam 7 de doğurdum. Bida çocuk düşünmüyorum dikiş desen ayrı Bi işkence ay bide plesenta düşmedi 4 5 kez elini sokup çıkarttı of ki ne of
(12,854 puan) tarafından
Benim kendi sancım vardı 4,5 saatte doğumum oldu ama yıllar gibi geliyor o an hiç bitmicek zannettim benim de dikişlerim çok canımı acıttı yaa ayyy kıyamam ya neden düşmemiş ki çok zor olmuş :(
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Ben çektim canım bir gün öncesi akşamüstü 5 te başlamıştı. Gece nişanım geldi sancim vardı. 1 cm açılma vardı sabah sezeryan olcam diye müdahale etmediler öyle çektim. Aahh ahh 
(62 puan) tarafından
Ayy canim kiyamam şimdi nasil aglamayinca sıkıntı olmuyor mu?
(2,447 puan) tarafından
Bana uzaktan gösterdi hemşire ilk böyle göstermek istiyorum dedi temizledi hemen götürdü. Temizlerken üşütmüşler bide videolar da tir tir titriyordu yavrum.Ben geç çıktım zaten tansiyon nabız düşmüş benim baya, 1.5 saat sonra çıkardılar odaya . Bebeği gördüğümde kablolar bağlıydı takip etmişler ben cikasiya. 2 kere bronşit geçirdik hirilti oluyordu şükür şimdilik biseyi yok kuzum
(62 puan) tarafından
Allah tekrar yaşatmasın canım geçmiş olsun
(7,177 puan) tarafından
Kaç kilo doğdu merak ettim. Rabbm bir daha sağlıkla imtihan etmesin
(2,447 puan) tarafından
Amin insallah canim. 4250 gr dogdu canım
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Vallahi kuzu 3 cm açılmam vardı suni sancı vermişlerdi o sancıyı hiç hissetmedi gece 11 gibi oğlumun kalp atışı yavaşlayınca suni sancıyı çıkarıp eşimden ve benden imza alıp direk sezeryana aldılar nasip böyle imiş genel anestezi ile oldum 39+2 de doğmuştu oğlum bazen diyorum kalp atışı yavaşlamasaydı belki olurdu normal doğum diye ama Rabbim doğmasını böyle emir etmiş sezeryan olduğuma hiçte pişman değilim bir sene geçti üstünden üşütünce ağrıması hariç sezeryan yerinin sızım sızım sızlaması hariç:angel:

(62 puan) tarafından
Canım ben en çok bebegimin dünyaya geldigi ani gözlerimle görmek isterdim kismet olmadi
(776 puan) tarafından
Bende o ani kacirdigim için hala üzülüyorum oyle bir mucize ve adiler oglumun dogum zamanini yazmamislar bilmiyoruz
(62 puan) tarafından
Bizimkinin de kilosunu yanlış yazmışlardı 2350 gr yazmışlar 1 hafta sonra doktora gittik 3100 gr çıktı
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Beeeen. Nasipten ötesi yok sanırım bende çok istedim normal olsun direndim ama olmadi
(62 puan) tarafından
Bebeğimizin çıkış anını görmek isterdik :(
0 oy
(134 puan) tarafından
Yengem canim.Kizcagiz sancisini cekti cekti

Kimse bakmamis terslik ne diye suyu kalmamis.Doktor gelir gelmez sezeryana almis

Olsun ikiside sag salim ya o yeter bize
(62 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm.  Benim suyuma kadar ebe patlatti ne akilla yaptysa
0 oy
(22 puan) tarafından
Bennn berbat bişey️
(62 puan) tarafından
Maalesef canm
0 oy
(341 puan) tarafından
Been..10 cm acilmaya kadar cektim sonuc sezeryan :)))))
(62 puan) tarafından
Ayni ben
0 oy
(583 puan) tarafından
Beeeennnnn 10 saat sancı çektim afedersin gelen giden açılmama baktı sancı var açılma yok en son hocalarını çağırdılar oda baktı çatısı çok dar norml doğum olmaz deyip sezeryana alındım :(
(62 puan) tarafından
Çatı dar olunca açılma olmuyor mu Canm
(583 puan) tarafından
Benim olmadı canım olmuyor bence
0 oy
(776 puan) tarafından
33. Haftada sancilarim basladi nidicard verdiler her gun doguracam diye sanci cektim ama düzensiz 5 hafta sonra kendi sancilarim 140-170leri gordu yatisim yapildi doktor suni verdi hizli olsun diye kendi sancilarim zink diye durdu 12 saat suni sanci aldım 4cmde kaldi 10 saat boyunca hic acilma olmadi doktor dediki kanalda egrilik var cocuk giremiyor zorlarsan sıkışır sanciyla duzelir belki dedik sana söylemedik cok hevesliydim diye ertesi gun sezeyan oldum hemde boydan boya kesik karnım bir bucuk karış dikisim var ve oglum 2870 doğdu niye o kadar kestiler bilmem
(62 puan) tarafından
Yaaa bak sen Rabbim bidaha yasatmasn
0 oy
tarafından
Benim odamda yatan kız öyleydi saatlerce sancı çekmiş sonra da sezeryan ha bide ilk doğumunda normalmiş
0 oy
(287 puan) tarafından
8 saat suni sancı aldım sonra sezeryan oldum :) 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla suni şancı verdiler 6 7 saat sonra bebeğin kalp atışı düşüyor dediler acil sezaryan demişler eşim kabul etmemiş bu kadar ağrı çekti sabahtan benm ri neden şimdi madem öyle önceden alsaydınız die karımı alıp başka yere goturcem dedi  kadın tam yapacağım doğumu kağıt imzala dedi imza artı ve ben normal yaptım 15 dk sonra eşim kabul etseydi belki bende sezaryanda alınabilirdim 
0 oy
(471 puan) tarafından
Bende ikisini çektim evde 1 haftadır sancılarım vardi. Acilmam 2 cm di. Doktor doğuma alalım suni sanci verelim bikac saate dogurursun dedi. Tamam dedim sabah 10  da suni sanci aldım akşam 6 ya kadar. Gelip gidip bakiyolar açılma artmıyor suyumu patlattı doktor doğum hizlansin açılma artsın ama yok en son 3 buçukta kaldı. Doktor bı terslik var ondan bu çocuk dogmuyor dedi. Sezeryana alalım dedi kabul ettim çünkü artık dayanacak gucumde yoktu doktoruma da güveniyodum. Sezeryana girdim. Ve oğlumun boynuna kordon dolanmisti hemde iki kere meğersem ondan dogmuyomus. Rabbim oglumu bağışladı bana. Ve iyi ki kabul etmişim diyorum normal doğum anında oksijensiz kalıp bebeğim yasamayada bilirdi sakatta olabilirdi. 
0 oy
tarafından
9 cm açlıkla sezaryan oldum iki kere doğum yapmış gibi oldum bebeğin kafası cikmadi
0 oy
(10,223 puan) tarafından
Canım doğum normal başlasın sezeryan a öyle gir süt daha çabuk iniyor kolostrum daha cabuk gelıyor 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
beeeeeeeen 

Doğuma hazır vaziyete gelmiştim hastaneye zor yetiştim su kaybından ölecektim neredeyse (lafın gelişi)

Ama yine de ikna edemediler normal için 
0 oy
(310 puan) tarafından
4 gun normal dogum sancisi cektim son raddeye geldigimde dermanım flan kalmamıştı bebegimin kalp atislari degisti acil sezeryanla doguma alındım.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
0 oy
6 cevap 178 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde fatmazarif (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 484 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde ankara.gul06 (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 326 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu