0 oy
411 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,633 puan) tarafından
Kanal tedavisi olan bir dişim  var ve diş etinde sürekli et sarkıyor. Dünden beri o kadar çok ağrıyor ki anlatamam. Hem emziriyorum hem hamileyim. Ne yapacağımı bilmiyorim çok ağrıyor. Ilk gebelikte cıktı bu doğumdan sonra durdu. Hatta kontrol ettirdi doktor bi sıkıntı yok demişti. Eşime diyorum doktora gidelim oda diyor ki birşey yapamayacaklar zaten gerek yok. Tavsiye verin allah aşkına napabilirim 

10 Cevaplar

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım, hiç bir bilgim yok maalesef :(
(2,633 puan) tarafından
Ah genede sağol
(2,119 puan) tarafından
Sen sağol inşAllah geçer hemen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktorunu arayıp bi sor kontrole git bence 
(2,633 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Esin haklı kuzum bir şey yapamazlar parol iç geçer inşallah 
(2,633 puan) tarafından
Parol içtim 1 saat dindirdi ağrısını şuan gene zonkluyor. Birde ağrı başıma ve çeneme vuruyor
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kaç haftalıksın? Galiba 16 dan ya da 20 den sonra müdahale ediyorlar 
(2,633 puan) tarafından
Şuan 11 haftalık
(13,203 puan) tarafından
Biraz daha sabretmek lazım doktoruna sır canım yine de ama arkadaşım hamileyken çok çekti 16 veya 20.haftada çektiler mesela
(2,633 puan) tarafından
Gittik doktora şuan hiçbirşey yapamam dedi kaldım öyle. Ağlaya ağlaya eve döndüm
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Gerçekten yapmazlar Muhtemelen diş taşı vardır diş etleri Bu yüzden problem çıkarıyor En çok da hamilelik döneminde ortaya çıkıyor benim kaç tane Dişim de var bu Problem ne çekiyorum emzirme dönemi bitmeden bir daha hamile kaldım tedavi falan yaptıramadım önce gitmiştim doğumdan sonra geleceksin bir şey yapamayız demişlerdi emzirirken gittim uzun süreçli bir tedavi emmeden kes gel dediler daha kesemedim bir daha hamile kaldım karanfilin tohumunu parmağında ezerek bas Parol iç ikisi bir arada daha dayanılır bir hale getirir her gün elma sirkesi ile gargara yap dişlerini karbonatla fırçala bulabilirsen aloe vera jeli sür dişlerinin etlerine ama doğal olsun doğrudan bitkiyi süreceksin Ben bunlarla uzun süredir idare ediyorum ama kanallı diş sonunda çok arıza çıkarmaya başlayınca Geçenlerde dayanamadım hidrolik damlattım o günden beri ağrımıyor
(2,633 puan) tarafından
Yaa hidrolik dediğin şey ne?
(2,891 puan) tarafından
Araç fren yağı canım
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Hamile likde ilk 3 ay ve son 3 ay yapmıyor lar emzirincr de bebek 1 yaş geçince yapıyorlar bende emziriyorjm ve dış yaptırıyorum 
(2,633 puan) tarafından
Ay ama ben dayanamam emin olun ki
0 oy
(961 puan) tarafından

Canım git doktora illa ki bi şey yapar ben hamileyken kanal tedavisi yapılan dişimin dolgusu kırıldı doktor tekrar yapmak için gün verdi bi dahaki gittiğimde dişimin içinde et parçası şişmişti doktor sadece o parçaya iğne yaparak o parçayı kesti hamileyim sordum doktora sadece parçaya yaptım vücudunu Etkilemez dedi dilim uyuşmadı bile ve hissetmedim hiç 

(2,633 puan) tarafından
Gidiyorum artık ağlatmaya başladı
(961 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah canım çeken bilir zor çünkü inşallah iyi bir doktora denk gelirsin
0 oy
tarafından
Gebeliğin sağlıklı ise kadın doğum doktorundan izin kağıdı alıp müdahele ederler ben öyle yapmıştım
(2,633 puan) tarafından
Tamam canım tsk
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Yok sen doktora git yapcak başka bir şey yok onlar en azından sana derler ne yapcağını
(2,633 puan) tarafından
Tmm gidiyorum şimdi
(1,307 puan) tarafından
Evettt ne kadar lık hamilesin
İyi yada kötü çekmektense bişey derler düşük dozda antibiyotik vereblr ler yada başka yere yönlendrrler seni sen Bi git görün zaten yapmazlar bişey deyip çekme
(2,633 puan) tarafından
11 haftalık hamileyim gittim doktora. Ilk 3 ay düşük tehlikesinden dolayı birşey yapamam dedi. O dişin sökülmesi lazım dedi. Ya dedim şimdi yapın olmaz dedi yapamam
(1,307 puan) tarafından
Antibiyotik vermedim bebek küçük oldğu için yapamazlar evettt en az 3 ayını geçmelisin tuzlu su ile gargara yap ve bide eczane gargara lar olur onlardan al onunla yap sakın yutma dikkat et bak
0 oy
(13,610 puan) tarafından
Diş çok zordur yakınında yaşamıştık,çok çok geçmiş olsun.

Parol falan fayda eder mı acaba ya
(2,633 puan) tarafından
:( sağol merve. Parol içtim 1 saat kesti sadece şuan gene zonkluyor ağrısı hem çeneme hem başıma vuruyor
(13,610 puan) tarafından
Kapalı msn açık msn bilmiyorum da bı yazma(tülbent,eşarp) biseyle sıkıca bağlasan biraz :/  üzüldüm ya :/
Ben genelde kulaktan çekiyorum, cinayet işleyecek gibi oluyorum agridan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrtnurself. (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 181 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ayselselay (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...