0 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde (277 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
13.50 1yıl önce tamda bu saatte paşam doğdu... Düşündüğümden çok daha güçlü bir duyguymuş! Hıçkırdı,göbeği düştü, ağladı, ateşi çıktı, bağırdı, döndü, güldü, oturdu, yuvarlandı, dişi çıktı, kalktı, emekledi, heceledi, yemek yedi, adım attı derken koca 1 yıl geçti.. Ben anne olmayı, seni sevmeyi, korumayı, mutlu etmeyi, herşeyini çok sevdim oğlum! İyi ki doğdun. Sevdiklerin ve sana gerçekten değer verenlerle upuzun sağlıklı, , huzurlu ve başarılı bir ömür geçirmeni diliyorum. Seni hak etmek için ne yaptık bilmiyorum ama Allah'a şükürler ediyorum seni bize gönderdiği için.Sana teşekkür ediyorum  bizi seçtiğin için. Hayatın bize tattırdığın mutluluk kadar güzel geçsin.ANNEM..Seni anlatmak oyle kolay bir is degil, olay dilde bitmiyor ki! Orada, kalbimin tam altında 39 hafta yattın, 0,62 den 52 santimetreye mucizevi, uzun bir yoldu seninkisi.

6 Cevaplar

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Yeni yaşi hayırlı uğurlu olsun 

Ilk foto doğumumu hatırlattı tüylerim urperdi
(277 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayyyy nice seneleri olsun insallah ailesiyle birlikte evet yaaaa evlat gibisi  yok.cok şükür bin şükür <3

(277 puan) tarafından
Aminnn canım Allah razı olsun kesinlikle yokkk
0 oy
(119,456 puan) tarafından
Yaaa dogum gunu kutlu olsun ilk foto muhtesem
(277 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım..bende çok beğeniyorum iyi bir ressam bulabilirsem oğlumun odasının duvarına cizdirmeyi düşünüyoruz
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Iyiki doğmuşsun paşa..

(277 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
(59 puan) tarafından
Nice senelere rabbim sağlık versin ömrü boyunca yolu açık olsun rabbim her daim yanında olsun hayırlı evlat olsun size ❤
(277 puan) tarafından
Aminnn canım Allah razı olsun
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Rabbim hayırlı uzun ömürler nasip etsin inşallah yavruna canım❤ Doğum günü kutlu olsun 

Benimde bugün doğum günüm ☺
(277 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun...seninde doğum günün kutlu olsun canım
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 365 göst.
14 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 754 göst.
11 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
12 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...