0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından

Kızlar kızım 50 ğünlük oldu buğün erken doğum olduğundan dolayı 2400 doğdu şuan 3300 buğün ğittik 6 ğünde 100 gram almış az mı değil mi bir hafta çok alıyor bir hafta az mama veriyorum kabul etmiyor napacağımı bilmiyorum:(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah bağışlasın Altını kaç kez alıyorsun günde.
(161 puan) tarafından
3 veya 4 hepside dolu oluyor
tarafından
Sayisi Normal şimdilik canım yağlı şeyler yemelisin kilosu iyi değil kötü de değil zayıf doğmuş çünkü sağlıklı olsun yeter
(161 puan) tarafından
Orası öyle tabi canım
-Reklam-
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Canım sütünü yağlandıracak şeyler yemelisin ceviz badem susam helva gibi bimde susamlı ballı gevrek var bide yulaf ezmesi bu söylediklerim bende süt yapan gerçekten işe yarayan şeyler sende dene bide 1 göğsünü 2 kez emzir. Önden gelen süt bebeğin su ihtiyacını karşılar berrak renktedir. Arkadan gelen süt yağlı süt yani Özsüttur buda daha koyu renkte daha besleyici olan süttür bu şekilde bir dene 
(161 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
(119,523 puan) tarafından
Gunluk ceviz badem findik ye sutun yaglansin butce meselesi alamam dersen benim dr bulgur ye demisti bana sutunu hem cogaltir hem yaglandirir bol tavuk suyu corbada ic
(161 puan) tarafından
Yok canım alırım çok şükürde bulğur da çok yiyorum ceviz badem felan yemiyorum ama yerim canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Benim oğlum da 2600 doğdu 2330 a kadar düştü 1 aylıkken 3100 dü doktora mamaya başlayım dedim kilosu yeterli demişti 1 damla anne sütü bile çok kıymetli dedi. Tabi ben dinlemedim geceleri mama vermeye başladım ama yine de öyle aman aman kilo almadı yapısal oluyor biraz da 
(161 puan) tarafından
Yok bende mama vermek istemiyorum ki istesemde içmiyor zaten benim kızım mama kusuyor tekrar peki sen anne sütünden hemen sonra mı mama verirdin yoksa 1 saat sonra felan mı
tarafından
Önce mama veriyordum sonra emziriyordum içtiği kadar
(161 puan) tarafından
Anladım kuzum

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 379 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Aysedemir42 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 494 göst.
0 oy
18 cevap 631 göst.