0 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Eşim bu ara çok sık mesaiye kalıyor ve eve geliyor yemek yiyor kızımızı seviyor benle beş on dk sohbet ediyor koltuğa uzanıp uyuyakaliyor. Sinir oluyorum. Hevesle gidiyorum kızımı uyutup geliyorum bı bakıyorum uyumuş. İnsan bekler biraz konuşalım vakit geçirelim diye. İki gündür böyle yapıyor yoruluyor farkındayım ama benimde ilgiye ihtiyacım var sonuçta haksız mıyım kizlar sizce ? Siz bu durumu yaşıyor musunuz , yaşıyorsanız nasıl vazgecirebilirim bu alışkanlıktam fikriniz var mı ?

27 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence biraz eşine hak ver. Keyfi bsey degil sizin icin calisiyo yoruluyor bu da sevgiye dahil 
(174 puan) tarafından
Biliyorum bu yüzden hiç ses etmiyorum kaldırıp yerine yatırıyorum. Ama bende onu özlüyorum ve evden dışarı çıkmıyoruz ailem başka şehirde ondan başka kimsem yok . Çok bunaliyorum oda böyle olunca
(13,202 puan) tarafından
Aynı ben. Hak vermek istiyorum ama geçen yıl ben çalışırken bire ikiye kadar video izler uyutmazdı. Eğer çok dalmadıysa uyandırıyorum. Uyanmıyorsa ertesi gün kesin yiyor tribi. Bütün gün evde yalnız 7 aydır anamı kardeşimi görmemişim dışarıda koronayı geçtim bi arkadaşım yok. Çok hak veriyorum.
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Evett canimmm kalıyor  eşim 3 varidye  calsioo  benim 
(2,067 puan) tarafından
Pek yorgun  olmio  canim  amaa bazem mesaiye  kaloo  şuan 4 12 calsio  eve gelmesi  2 yi buluo  ama gelince  sohbet  ederiz  yarim saat falan  eşinin belki isi  agir olablir  cnm yorulyodur
(174 puan) tarafından
Sabah yedi de gidiyor , akşam 10 da falan geliyor işte 11 de uyuduuu :(
(2,067 puan) tarafından
Canım  yoruludur  eşine hak ver canım çalışmak kolay değil  benim esim de measie olddhi zaman geç gelir  direk uyurdu
(174 puan) tarafından
Anladım canım sağol cevabın için
(2,067 puan) tarafından
Rica edrim cnm
0 oy
(880 puan) tarafından
Ay canım bian kendim yazdım sandim bizde öyleydik taki eşim başka işe girene kadar çok şükür iş yerini değiştirdi artık uyuya kalması geçti daha çok konuşmaya vakit geçirmeye başladık çok şükür
(174 puan) tarafından
Canım Allah'a şükür işi çok iyi , öyle bir şey olması imkansız . Olmasın da zaten.. Senin adına sevindim Allah muhabbetinizi arttırsın :)
(880 puan) tarafından
Sağolasın canim eşinle bu durumu konuştunmu ne diyor
(174 puan) tarafından
Bu sabah işteyken aradı biraz soğuk konuştum çok yorgunum seni seviyorum surat asma falan dedi.. Peki dedim akşam konuşalım bu akşam yine uyudu ama
(880 puan) tarafından
Ay bence kendide böyle olsun istemez çok surat yapma canım destek ol izin günlerinde beraber bol bol vakit geçirirsiniz sonuçta senin için çalışıyor
(174 puan) tarafından
Öyle kuzum ama bu hafta sonu ailemin yanına gideceğim ve iki hafta kalacağım.. Yani surda üç gün var vakit geçirecegimiz yarın mesaiye kalma lütfen dedim tamam ayarlamaya çalışıcam dedi bakalım..
0 oy
(10,085 puan) tarafından

Haha benimki 6 ayda bir 6 ay 7/24 mesaisinde :D

(10,085 puan) tarafından
Saol canim amin. Yurtdisi calisiyorda 6 ay tamamen yok 6 ay tamamen evde :)
(174 puan) tarafından
Oda kötü ya :D Ben benimki dört gün evde kaldı en sonunda dedim ki git biraz hava al dolaş iki saat gelme eve. Habire evde olsa öyle de yapamam :Dd
(10,085 puan) tarafından
Yaa yaa sorma valla hemde nasıl zor. Düşünki burda işi yok ve 7/24 evde yatıyor :D beraber yatiyoruz valla. Ne iş yapabiliyosun ne bisey yatak bile toplayamiyorum bazen :D
(174 puan) tarafından
Evet erkek evdeyken öyle oluyor valla bulasigimi zor topluyorum eşim evdeyken. Ayrı kaldığınız zamanların acısını çıkarın boşver işi o zaman sende :))
(10,085 puan) tarafından
Yapmıyorum zaten canım yaptirmiyo kahvalti yapiyoruz hadi cikalim diyo çogu zaman herseyi birakiyorum çekip kapiyi cikiyoruz :D
0 oy
tarafından
Benim eşim 6 da uyanıp işe gidiyor mesai yok bazen anlık nöbet falan olur onun dışında hafta sonları da evde zaten ama çok yorulduğu için erken uyur yani mesela bugün 10 da uyudu kıyamıyorum ben yaa boşver bırak uyusun adam :) 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Haftanın iki günü 24 saat çalışıyor sabah gelince de akşama kadar uyuyor mesela haftaya geceleri hiç yok sabah ta uyuması lazım kalan vakitte telefonla oynar zaten alıştım artık
0 oy
tarafından
Sabah 6 gidiyor 10geliyor. Yemek yiyor yarım saat sonra uyumuş oluyor. Pazarları evde o zaman vakit geçiriyoruz. 
0 oy
(48,742 puan) tarafından
adam.yoruluyo demekki mesaiye.kaldigi icin sabret bence
0 oy
(70 puan) tarafından
Asil anlayis senden gelmesi lazim normal gunlerde yada tatillerde eyvallah ama adam mesaiye kaliyor diyorsun yorgunluktan uyuya kalmis biraz dusun canim sonucta senin ve cocugun icin fazla calisiyor:))
0 oy
(796 puan) tarafından
Ama yazık yoruluyo oda sabahtan akşama kadar sizin için çalışıyo zaten benim eşimde öyle ama ben hiç şikayetçi değilim valla 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu bir alışkanlık değil ki. Vücut ister istemez o moda geçiyor. Bende çalıştım mesai de kalmıyordum normaldi. Ama anca yarim saat dayanabiliyordum eve geldiğim de sonra istemsizce kapanıyor gözler yorgunluktan. Dışarının stresi eve benzemez canım sende al bi yastık yanına kıvrıl daha mutlu uyursun böyle kurma kendini boşver 
0 oy
tarafından
Valla korana virüs başladığından beri eşim ya 12 saat çalışıyo ya da hafta tatili olmadan ulkerin fabrikasinda çalışıyo sağlıkçı değil ama sıkı çalışma yaptılar 3.5 aydir hafta tatili olmadan 12 saat çalışıyo bazen akşam 8de işten gelip 11de geri ise gidiyo 3.5 aydır çok az vakit geçirdik çok az akşam yemeği yedik ben alıştım artık eşime de bi şey diyemiyorum yoruluyo sucu yok 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Seninki yine sohbet ediyormuş biraz. Benimki yemek yerken uyuya kalıyor. Kızmıyorum çünkü keyfi değil . İsteyerek yapmıyor
0 oy
tarafından

Benim esimde arada mesaiye kaliyo ve ozamanlar genelde erken uyur nekadar icten içe istemesemde bazen ses cikarmam uyumasina bazende hemende uyuyon derim sende hayatim yorgunsun yat demiyon der oyüzden mesaiye kaldiği gunker pek konusmamayi tercih ederim :D

0 oy
tarafından
Yanımda olsada mesaiye kalsa gıkımı çıkarmam yeter ki akşam eve sağ Salim gelsin geldiğinde iki kelam etsem yada çocuğum baba yüzü görseee gece gece dertlendim :/ :(
0 oy
(149 puan) tarafından
Benimkinin kendi işi sabah 10 da gider aksam 7 de gelir eve girer girmez elini yüzünü yıkar bilgisayar başına sonra gelir 10 yemek yer yine yine uykusu gelene kadar bilgisayar başında (gece 12 -1) sonra uyur hergun böyle bünye alıştı artık 
0 oy
(333 puan) tarafından

yoruluyordur dayanamiyordur..ilgi ihtiyacinizi konusun..anlarsa ne ala..anlamazsa dert edecek baska bisey daha edinmis olursunuz

0 oy
tarafından
Yok mesaiye kalmıyor ama gece arıza çıkarsa gidiyor hafta sonu da üretim olunca birlikte gidiyoruz işe 
0 oy
(622 puan) tarafından
Bn esimj hic gormuyom desem sanslisin bnce esim bigun evde bigun nöbette geldigi gunde yatiyo zaten gormuom deiger sabaha kadar sbh uyanıp tekrar dan nobete gidiyo yani şanslısın canm hic hic sikayet etme bnce ki bn 35 haftalk hamileyim ve yalnz kaliyorum cogu zaman 
0 oy
tarafından
Canım eşinde ister sizinle daha çok vakit geçirmeyi ama düşün artık adam nasıl yoruluyorsa uyup kalıyor ben hamile kalmadan önce klinkde calsyrdum inanirmsn eve gelir gelmez daha formami çıkarmadan uyup kaldığım oluyordu 5 yaşındaki kızımla bile ilgilenmyrdm sırf buna çok uzuldgm için işi biraktm eşinin iş değiştirme fırsatı yoksa bu ara rahat bırak bence demekki işleri yoğun elbet normal düzene girer en azından dışarıda gezip tozup sana vakit ayırıyor değil ekmek parası kazanmak için mesai yapıp uyup kalıyor boyle dusunmeye çalış 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 181 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emine S (16,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 260 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 161 göst.
22 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...