0 oy
281 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar oğlumda göğüs pedini bebedor kullandım uygun diye ama göğüs ucu yaram çok oldu malesef herşeyi denedim geçmemişti tabi bu benim tecribesizligim yüzünden olmuştu göğüs pedinin dışa gelen tarafını göğsüme koymuşum ve nemli kaldığı için yara oldu. Neyse şimdi daha iyi bişey almak istiyorum ikinci hamileliğim lansinoh yad Philips avent duydum sizce hangisi iyidir. Lansinohun kremi çok işe yariyordu aklımdan lansinoh geçiyo ama sizinde fikirlerinizi sormak istedim 

5 Cevaplar

0 oy
(4,995 puan) tarafından
Lansinoh göğüs pedi ve kremini kullanmıştım çok da memnundum tavsiye ederim
(1,114 puan) tarafından
Kremini almasam da sadece pedi işe yarar mı acaba
(4,995 puan) tarafından
Yarar kuzum pedi zaten kremli oluyor kremi yara olunca falan kullanıyordum hemen geçsin diye
(1,114 puan) tarafından
Bende kremini kullanmıştım oğlumda
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Bence lansinoh al canım onun pedleri kremli diye biliyorum bende ondan alıcam 
(1,114 puan) tarafından
Evet bnde öyle okudum cnm Philips aventle ikisini iyi diye duydum
(149 puan) tarafından
Philips de çok iyi ama lansinoh kremli olduğu için catlamaya karşı daha etkili
(1,114 puan) tarafından
Anladım cnm teşekkür ederim
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Lansinoh derim kesinlikle. Hem çok yumuşak hem incecik hem de katlanabildiği için sütyeni indirdiğinde 2 kat yapıyorsun o da katlanıyor ve kayma vs yapmıyor
(1,114 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
(1,699 puan) tarafından
Ekstradan gümüş kapak da kullanmanı öneririm ilk gebeliğimdi ve ben göğüs ucuna değemeyen biri olarak meme ucu yarası yaşamadım gümüş kapaklar sağolsun
(1,114 puan) tarafından
Onlarda çok pahalı kuzum ya işlere yeni başladık eşimle daha inşallah doğuma yakın durum duzelirse biraz daha almayı denicem
(1,699 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin kuzum zaten ikinci gebeliğin daha rahat olursun inşallah. Hayırla gelsin bebişşş
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bn iki farklı marka ped almıştım biri bebedor diğerini hatırlamıyorum ama doğru biçimde taktığım halde bana hiç yaramamıştı resmen ilk ıslandığı an batma hissi veriyor varlığına dayanamıyordum Bi ton da almışım hep başkalarına verdim gitti
(1,114 puan) tarafından
Bnde oglumda bebedor kullandım ama naylonsu yerini göğsüme getirmisim bilinçsizlik yani benimki bida iki ay cektim ağrısını. Şimdi hem tecrübe oldu hemde uygununa bakmicam hangisi iyiyse onu istiyorum çünkü o acı doğumdan bile zordu benim için
0 oy
(333 puan) tarafından
bu krem mrem ise yaramayanda hic yaramiyor..bazisinda yariyormus..kremlere guvenim yok pek.gogus pedide sut uste basa bulasmasn diye galiba..ben avent kullandim,bebedor kullandim,hepsi ayni
(1,114 puan) tarafından
Benim yanlış ped kullanımdan dolayı yara oldu bidaha da geçmedi lansinoh hafifletiyodu yine. Bu sefer bebedor almak istemiyorum aynı acılar olursa diye :(
(333 puan) tarafından
valla denemedigim kalmadi benim...en son vazgectim aglaya sizlaya disimi sikarak emzirdim vs...
(1,114 puan) tarafından
Bnde ne duyduysam denedim tam 2 ay sürdü acısı
(333 puan) tarafından
benim emzirme isi bitene kadar surdu..
(1,114 puan) tarafından
Ay yok cnm çok şükür o kadr sürmedi benim 2 aya kadr geçti ama çok zor süreçti gerçekten rabbim kimseye yaşatmasın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 414 göst.
22 Ocak 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 309 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elf.ugr (2 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı