0 oy
653 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,104 puan) tarafından

Dun gec yaptm kahvalti boyle kahvalti hazrlamistim ozendi kalktm onada kizartma falan yaptm haftasonlari yaparm ama haftaici hergun sadece kahvaltilik koyardm yerdi bugunde boyle olsunnn ☺️❤

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ekmekleri niye kesmedn gi
(2,104 puan) tarafından
Ben hic ekmek kesmiyomki ☺️☺️ kiz bide basima onu cikarma uykulu uykulu  ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben kocaya kahvalti hazırlamam gerektiğini bile unutmuşum:D afiyet olsun enistemle sana. Amine ye bol bol süt olsun 
(2,104 puan) tarafından
Saol yavrummm ben sabahin korunde yiyememki o yedi ise gtti ☺️
(2,575 puan) tarafından
Bizde de tam tersi hahaha benimki yiyemez ben yerim:D
(2,104 puan) tarafından
Muammerde sevmio ama ben zorluyommm kalktm smdi dedm gazr kurulu masa otur sende ye uyuma bugun is yap☺️☺️
0 oy
(236 puan) tarafından
Valla canım ne çekerse usenmeden kalkar yaparım kendime :D eşim ztn kızarma hastası , hafta sonları mutlaka kahvaltıda sıcak bişey oluyor 

Kendim de işte kafama nasıl yatarsa , gaza gelirsem filan :D 
(2,104 puan) tarafından
Ohhh masallah ye yee afiyet bal seker olsun bebisine yarasinnn kahvaltini bana atmayi untma ☺️☺️
(236 puan) tarafından
Amiinn :)) hazirlayabilirsem inşallah :D
(2,104 puan) tarafından
☺️☺️  ben hazir masa kurulu dedm otur ye zeynep ☺️ yedim kaldrdm masayi smdi girdm yataga az uzanaym uykum yok saat erken supurge acmak icn 1 saat falan uzanaym dedm
(236 puan) tarafından
Ohh valla bende yatakta oyalaniyorum :D kaynanamla ve eltisiyle daha pazara gidicez ama şuan nedense hiç kalkacak halim yok yaa..
(2,104 puan) tarafından
Yat dnlennnn isinin adi ne ☺️
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Ay bizimkide kızartma yapma Gökçen dedi böyle bişeyler koydum bana çok eksik geliyor bu sofra :ermm:

image

(2,104 puan) tarafından
Daha nolsun canimmm afiyet olsun rabbim olmayanlara daha fazlasini versinnnn
0 oy
(119,338 puan) tarafından

Zeynoom ac kapilarini biz geliyoz baby boyum aminenin hakkindan gelir :D

(2,104 puan) tarafından
Buyrun gelin bacimmm dun markete gttk uzuuuunnn bi sure sonra gttk amineyi ablama braktm marketn arkasinda evi 7 aylik oglu var diyo bdaha amineyi tek brakma bize hamza enes az kalsin senin kizinii yicekti☺️☺️ yurutecle pesinde dolaniomus
(119,338 puan) tarafından
Ahahahaa kiz hic gulcem yoktu ☺️
(2,104 puan) tarafından
☺️☺️☺️ keske yakin olsak valla
0 oy
(817 puan) tarafından
Afiyet olsun
(2,104 puan) tarafından
Saol canimmm
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Afiyet olsun canim keske benim esimde yese kizarmalar pogaca borekler hamur icleri tatlilar hic bisey yemez.

Kahvaltiyi hazirlarim sadece yumurta haslamasi ve peynir domates yer kalkar kizartma agzina surmuyo kendimede yapamiyorum tek yiyemiyorum

Banada tatliyi disardan getiriyo evde yaptigim kaliyo 

Kizartmayi ozledim valla annemgile gitsem yiyecem onlarla :)
(2,104 puan) tarafından
Benimkinin masallahi var ne yapsam yer ☺️ dogum gununde borek poaca falan yapmstm diyo yemek yapma hergun boyle masa hazrla dedm yuru git hergun hergun nasl poaca borek sarma yapim hele smdi amine varr ☺️
(1,986 puan) tarafından
Yaa ne guzel canim :) yiyen iyi olur yani yemek secmeyen :) cocukla zor oluyor valla simdi istesede esim yapamam zaten :)
(2,104 puan) tarafından
Aynen oyle vallahi cocukla cok zorr ramazanda daha rezil oldum ☺️ uyuyo uyuyo yemek saati grldmi kalkio agliodu esim bakamio daha ben delleniyodm esim ocagn basina geciyodu anladgi kadaryla artk ☺️
(1,986 puan) tarafından
Yaaa yapacak bisey yok canim buyuyene kadar bu sekilde idare edecez buyusunler rahat ederiz insallah :)
(2,104 puan) tarafından
Aynen insallah canmmm ☺️☺️
0 oy
(6,827 puan) tarafından

Ellerine sağlık canım

Benimki sabahları beni uyandırmıyor sen uyu ben biseyler yer giderim diyor 
Ama uyansam bende böyle kahvaltı hazırlardım...
(2,104 puan) tarafından
Saol canm benmkide kalkma yemem die inatlasio ben kalkiom hazrliom mecbur yiyo ☺️☺️

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 377 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 296 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde heygirls (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 256 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,333 göst.
18 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,573 cevap

34,862 kullanıcı

...