0 oy
879 göst.
Aile kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya suan kaynanamgille bizim aramızda 20-25 dakka var arabaları var bide zaten annemgillede aynı mahallede oturuyorlar ben annemgillede yakın oturmak istemiyorum şimdi bile televizyon bozuldu gel internet bozuldu gel her şeye cagriyorlar yaa :( neymis annesigilin orda bı ev varmış :( o zaman daha sık cagririlar ve eşimle aramizda tartışmaya bile neden olur :( ne yapacam ben hamile halimle strese girdim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitmicen cnm iyim dicen ama esin problem yaparsa git ama mesafeli ol 
-Reklam-
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Hem anne hem kaynana aynı mahallede büyük sıkıntı valla .kaynanin cenesi bitmez annene gittin bize gelmedin vs vs 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Sakin ha sakın öyle bı hataya dusme. Tamda annesinin dibinde oturan biri olarak söylüyorum. Çok pişman olursun. Şimdi tatlı gelir ilerde kafanı duvarlara vurursun geri de başka yere taşınmaz. Kavga et gerekirse tartış ama öyle bı hata yapma
(3,739 puan) tarafından
Ben zaten oturmak istemiyorum aramızda mesafe olduğu halde sürekli herşeye cagriyorlar dün de neymiş internet bozulmuş gel yap diye çağırdılar yakınlarında otursak eşimi evlerinden çıkarmazlar :( ev olayını duyunca hemen kendi taraflarina çekmeye çalışıyorlar
(2,575 puan) tarafından
Sende diret. Gitmek istemiyorum ben evimi seviyorum gitmem de. Sakin kabul etme yok karismazlar yok öyle olmaz demelerine bakma. Ben ev yaptırmış olmasam bir sanıye durmam annesinin yanında. Bir saniye. Mecburiyet benimki. Ama benim esimle annesi anlaşamaz fazla gitmez eşim ayda 2 kere zor gider oda işi varsa bişey dicekse gider
0 oy
tarafından

ooof offfff kiz ben daha beraberim bana ne demeli ..:'(

(3,739 puan) tarafından
Senin ki daha zor ama böyle herşeye cagrincada insan ister istemez sinir oluyor :(
tarafından
ne zor anlatamam inan o kadae doluyum ki su aralar bisanmayi bile dusunuyorum artik evlatlarim.var iste ... ama sen sakin ola ki gitme
0 oy
(359 puan) tarafından
Canım biz de esimin ailesiyle çok yakın oturuyoruz tam da dediğin gibi oluyor evin tek oğlu bi de yaoavilecekleri bi şeyse  bile esimi çağırıyorlar eşim de dünden meraklı zaten gitmeye ben en başından beri istemedim yakın oturmayı ama evi alırken dolandık ettik arabayla sandım uzak bi yere geldik meğersem 10 bina ileri gitmişiz güya  başka şehre taşınacaktık geçen diyor bana yakın olmak istiyorum başka yere gitmek istemiyorum hazır uzakken uzak kal bence canım 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bizde kaynanama yakın oturmak istiyorum çünkü sık sık gidiyoruz oraya o yüzden bizim için iyi olacak. Zaten uzak değilmişsiniz taşınmayı caydır eşini
(3,739 puan) tarafından
Biz kirada oturuyoruz eşim ev almak istiyor o yüzden taşınmak istiyoruz
(3,458 puan) tarafından
Bizim durumda aynı canım ama iyi anlaşıyormuşsunuz ailenle falan

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 235 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Merveck (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 270 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde elaninannesi16 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy