0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
21 nisanda başvuru yaptım hala süreç devam ediyor ilçedeki sosyal yardıma değerlendirilmek üzere gönderildi diyo sizce olumsuz mu çıkmadımi

9 Cevaplar

+1 oy
(3,921 puan) tarafından
Daha degerlendiriliyor olumsuz olsa reddedildi yazar canim.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Belli olmaz aylarca süren var

+1 oy
(667 puan) tarafından
Aylardır geri dönüş olmadı 
+1 oy
tarafından

Kuzu kadin kollarindanim baskanin dedigi su bu seneki yardim uygulamalari cogaldigi icun en aciliyetlilerden baslaniyo benim liste yapip verdigimde gercektende oyle oldu en acil durumda olan kisilere verildi hemen ama oburlerine biraz daha gec verildi malesef hepsine bianda yetislmiyo cok kuruldan geciyo

mesela seninle beraber yada senden sonrada olabilir basvuru yapip senden daha kotuyse durumu yardim ona gidiyo 
+1 oy
(127 puan) tarafından
Benimki 1 ay snra snclandi 300 tl hesabima attlar ve 175 tllk gida kolisi gonderdiler
0 oy
tarafından
144 ara sor esimde başvurmuştu aradi reddedildi dedi e devlette hala süreç devam ediyor yazıyor ama.10 gün önce aradi eşim daha yazmıyor 
0 oy
tarafından
144 ü defalarca aradım düşmüyor 20-30defa en az. Benim de öule diyor. 30nisan da yaptım. 
0 oy
(70 puan) tarafından
1 ay önce annem için başvuruda bulunmuştum mesaj gelmiş yatırıldı  postaneden alın diye yarın gitcez bakalım yatitilmismi
0 oy
(924 puan) tarafından
Değerlendiriliyor canım linç etmeyin yazmaa gerek yok gebelik dışı bölüm isteyen istediğini yazıyor ben buraya mahremlerini yazanları bile gördüm senin sorun normal bı soru 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 2,115 göst.
0 oy
5 cevap 466 göst.
0 oy
18 cevap 624 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sosyetikgirll (2 puan) tarafından soruldu

378,192 soru

11,319,317 cevap

34,765 kullanıcı

...