0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Yine bir yuva bozan kaynana

6 Cevaplar

+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Al birini hepsini vur birbirine.  Sanki zamanında gelin olmamışlar gibi bizim gibi ana kuzularının canını yakıp sürekli uğraşıyorlar gına geldi artık heee
(134 puan) tarafından
Hepsi aynı kadın ne doğru diyor eşin seni ne kadar çok severse sevsin kaynana seni kabullenöedimi hep huzur bozuluyor
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Açtım.actiiim
(134 puan) tarafından
Şükür bacım sen o yönden şanslısın benimki şeytandan farkı yok ağzindan beddua eksilmez
(4,859 puan) tarafından
Allah ıslah eylesin öyle insanları güzel güzel geçinmek varken neden eziyet çektirirler ki gelinlerine
(134 puan) tarafından
Benimkinin kaynanası ona çektirmiş ders almak yerine aynılarını bana uyguluyor ama bende hakkından geliyorum
(4,859 puan) tarafından
Helal kız sana valla
(134 puan) tarafından
Saol canim valla hakkından gelmesem çok ezdi ama yeter dedim ezdirmem kendimi bide hamileyim dahada sinir ediyor beni
0 oy
tarafından

Hepsini sevdanın yaptığı gibi yolacak sın :angry:

(134 puan) tarafından
Ay o cesaretten bende istiyorum helal olsun ona görüyorum postlarını sevdanın iyi yapmış
tarafından
Hiç sorma ya :D
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Açmayın ya yine insanın moralini hayata bakışını kötü yönde değiştirip bozuyorlar
(134 puan) tarafından
Benimde kaynanam huzurumu bozduğu için kadını çok iyi anlıyorum tabi onun kocada ş******** aldatmış
0 oy
tarafından
Kadin siir okur gibi konusuyo 

Yazik 
(134 puan) tarafından
İşte insan çektikten sonra artık şiir gibi anlatıyor
tarafından
Uzuldum ya valla yazik
0 oy
(1,713 puan) tarafından

Evet yaa cok üzüldüm kadına. Allah bunlara sorsun. Kadın saclarım uzun Du sacımdan tutup beni ittii sürükledi dedi ya içim parçalandı. O günden sonra sacımı kestirdim dedi:((bir kadını kocasından önce kaynanası sevecek diyor vallah dogru diyor

(134 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm Allah kimsenin hakkını kimseye bırakmasın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 245 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 403 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...