0 oy
1,113 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

zlar anı gelsin benim yukseklık korkum var koprulerden ve ust gecutlere karsı guvensızlıgım var gecemem yıkılır diye :)) 1 bucuk saat yol gittik su kopru İcin forogrfcı buse cık diyor ben cıkamam sonra anladılar korkum olduğunu onun de cekılım diyorum esim cıkalım diyor 4 kısı elimden tutarak cıkardı beni neyse o arada yyruyun dediler ben titrek titrek gidiyorum arkadan dron geliyormuş ben sesi duydum bagırarak geriye kostım ben size yıkılır kopru dedim diye cıcrk ne varsa attım suya panikten forogrfcı gulmekten herseyı kenera bırakmıştı ve tabi cıcegımı cıkarmak İcin yarım saat ugrasmısşardı:angel:var mi boyle komik kotu anılar 

19 Cevaplar

+3 oy
tarafından
düzenlendi

Dugun cekimi degilde konvoyda bizim onumuzdeki arabaya carptik bizim arabaya baska bi araba cenem koltugun sert yerine vurduydu su falan getirdiler ben korkmadim ama gelinsin ya ayri bi ilgi oluyo tabi herkes basima toplandi suyu bi getirdiler 5lt lik bidon bardak yok gelinlikle 5litrelik bidonu tepeye diktim otoban da siz dusunun :))))her gelinin hayalidir otobanda 5ltlik bidondan tepeye dikip su icmek :)))

tarafından
Ahajajja hayalimdi yaşamışsın çok şanslısın :Dddd
tarafından
Bazilari hayal kurar ben yasarim oğğliiiimmmm:)))
tarafından
HAHAHAHAHAHAHA
tarafından
Yardım  edeydilerde bidonu senin icin kaldiraydilar  bari :D
tarafından
Hallettim ben bebito :))
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Ahahaha ay koptum kız :D ama fotolar çokk güzel <3

tarafından
Gel bana sor kopru yıkıldı diye 3 bucuk atmıştım :) sagol canim ❤️
+1 oy
(119,639 puan) tarafından

Ohaaa fotolar efsana beee <3 

Benimde tuhaf bi anim var beni gelin almaya geldiler tabi musluklar acikdi benim sac makyaj bozuldu ciktim evden dua edildi bindim arabaya esim konvoyu beklemeden basti gitti :D otele herkes arabaya binene kadar yil gecer onlarimi belkiycem aldim iste dedi :D biz otele vardik millet yarim saat snr geldi 

tarafından
Sagol sevdam❤️

Seni enıste bey kacırmis sevdam resmenn ahahaj:)
+1 oy
(7,935 puan) tarafından

Arkadaşım nisanda evlendi ben eylülde evlendim. Fotoğrafçımız tesadüfen aynıydı. Onu tuttuğumuzu öğrenince  arkadaşım o fotoğrafçı  dış çekimde günün sonunda  çekim esnasında suya atıyor ıslanıyorsun  ben belime kadar ıslandım dedi. Fotoğrafçı benden küçüktü öyle lakayt bir davranışı olacağına hiç ihtimal vermedim. Dış çekim günü geldi çattı, kale manzarası, orman manzarası derken gün batımı manzarası çekmeye sahile geldik. Pozumu anlatırken az daha ileri Melike ablacım az daha az daha derken dalgaların ucuna geldik ben korkmaya başladım en son fotoğrafçı 3 metre uzaklıktayken "Ayhaaaan sen çekim sonu gelini denizde ıslatıyormuşsuuuun  bak ben senin ablanım bana kıyma hem de yüzme bilmiyoruuuum" diye bağırdım. Fotoğrafçı ve iş arkadaşları çekime gelen arkadaşlarım gülme krizine girdi.

Öyle bir geleneği varmış ama çekim esnasında sinirlerini bozan pozları düzgün yapmayan o pozu vermem o poz iyi değil diye kapris yapan insanları ıslatıyormuş. Benim sadece gelinliğin ucları ıslandı. 

Not :şimdi tuvalden çektim. Normalde çok daha güzel

image

(48,854 puan) tarafından
senide atacakmis ki sen uyanik davranmissin ☺️
(7,935 puan) tarafından
Yok canım çekim sonu denizdeki tesislere dinlenmeye oturup bir şeyler içtik "kim söyledi sana onu" dedi. İsim vererek arkadaşımın söylediğini anlattım. Ama o beni çok uğraştırdı meslek hayatımda onun kadar aksi bir müşteriyle karşılaşmadım evet ona kasıtlı yaptım, seni ıslatma aklımın ucundan geçmedi sadece gün batımı ve dalga uyumunu yakalamaya uğraştım boşuna stres yapmışsın daha ileri göndermeye ektim zaten "dedi. Tabi bunu arkadaşıma söylemedim. İşini çok iyi yapan profesyonel yeri geldi disipli yeri geldi şen şakrak biri. Ben her söylediğini mızmızlanmadan sorun çıkarmadan yaptım.
tarafından
Valla attıysa da harika canim degmıs :))
0 oy
(10,582 puan) tarafından
Ayyy ne güldüm ama yaaaaa 

Hahaha eşimde bakıyor yüzüme  deli misin der gjbiiiii
tarafından
Cok korkuyorum asla gecemem boyle seyler den canim ben odum patladı o gun :)))
(10,582 puan) tarafından
Ay ne tatlısınız yaaa maşaallah cnm;).=Rabbim bir ömür boyu mutluluklar versin
tarafından
Amin canim cumlemıze ınsallah kuzum ❤️
0 oy
tarafından

Ama siz çok tatlisiniz<3

tarafından
Kuzum o senın ballılıgın❤️❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤
0 oy
(3,753 puan) tarafından

Komik yok ama talihsizdm :(

İl dışına gelin geldim burda kuaför ayarlandı ama yapamadı foto çekiminde açıldı bozuldu hep türbanım
Sonra kına için aynı kuaföre gittim kadını kınama aldım bozuldu diye iki kere çağırdım ama bozulmadı :) 
tarafından
Oy talılhsızlıl olmıs canim ya:/
(3,753 puan) tarafından
Hiç sorma cnm eşim buralı ama iyi profesyonel adamlara denk gelemedik olsun napalm bizde kızımızla çekeriz fotolarımızı
tarafından
İlla bir aksilik oluyor canim daha beteri olmasında :)
(3,753 puan) tarafından
Aynen cnm ya
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim böyle cekimim olmadı kuzenim çekti albüm dahi yok
tarafından
İleride bebisı le olur ınsallah canım
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ne kadar şahane kareler bunlar bayıldım.  
tarafından
Sagol canim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Hahah kötü olmuş ama ya :D fotoğraflara bayıldım bu arada:)

tarafından
Su gibi ter olmıstum kız korkudan :)

Sagol canim ❤️
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Herşey bı yana da mükemmel fotoğraflar Allah'ım mutluluğunuzu bozmasın ❤
tarafından
Sagol canim amın cunlenızın ınsallah
0 oy
tarafından
Ben kaçarak evlendim duyun oldu ama resim yok çekilmedi hiç 
tarafından
İleri de aile cekımı yaptırırssın canim uzulme biz de kaçtık tek degılsın :)
tarafından
Kız 20 gu  sonra doğum olacak bebeye bir şey bile alamadık iyne ucu kadar bir şey yok 2 yaşında da kızım var nerden nasip olacak 4 yıl oldu
tarafından
Allah buyuktur canım sıkma canını
tarafından
Aynen ben de sıkmamaya çalışıyorum
0 oy
(274 puan) tarafından
Ay çok güzelsiniz ya maşallah allah muhabbetinizi eksik etmesin 

Bizde eşime fotoğrafçıyı ayarladinmi he dedi neyse ozaman pek moda değildi dış çekim ama ben dedim hani dış çekim olsun sahilde he hallederim dedi düğün günü çarşıda arabayla açık fotoğrafcı aradık buldugumuz da adam robot gibi şekil verip çekti 32 diş reklamı gibi sahte gulmeli resimler hepsini yok ettim malesef felaket çıkmıştık
tarafından
Sagol canim sizinde ınsallah ❤️

Hem para ver hem yaptığına bak ya eksik verseydiniz :)
(274 puan) tarafından
Valla olan fotolari yok ettim oyle boyle degildi parasinida tam aldi adam :D
tarafından
Yazık valla ya isini bilseydi keske:/
0 oy
tarafından

Benim dış çekımim de tam foto çekiliyordu beni bi gülme alıyodu fotoraf çeken çocuk bittimi abla gülmen diyodu daha çok gülüyodum o gün gülme kırizlerim yüzündn foto çekimi geç bitmsti:D

tarafından
Nasıl sınirlenmısrır adam kız neye guluyon canim :))
tarafından
Yok kız hepsi benle gülüyodu ☺ bu arada fotolarn efsane çkmş bayıldm maşallah❣
tarafından
Allah seni ya:) sagol canim ❤️❤️❤️
0 oy
(81 puan) tarafından

Dıs cekimimiz cok guzeldi hersey yolundaydi 1 bucuk saat gezdik foto cekildik farkli yerlerdri son yarim saat kala gol kenarinda foto cekinecektik. Fotocu esime taşın uzerine cikmasini soyledi bana tutunuyordu esim dengesi bir kaybetti hoop suya dustu :D ama dizlerinin uzerine benimde cicegim esimdeydi oda suya dustu. Ben kahkaha attim cok komikti ben esimin elini tutup kaldirirken esimde cicegi sudan aldu suyunu serpmek icin havaya cirpti su damlaciklari uzerimize yagdi o esnada fotocu resmimizi cekmis harika bir foto ve ani kaldii :)

tarafından
Ay kotu anı guzele donmus canim ne guzel :=
0 oy
(48,854 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
manzara super sizde supersiniz ♥️❤️

bizde düğün için fotoğrafçı olan kuzenimle göl cekimi yapicaz diye anlaştık gole gitti hiç göl resmi yok  

kinadada kendimiz piknik yeri var nadir diye oraya gidelim dedik arkadaslarimla falan sagolsun esimin abisi eve giyinmeye gittigi icin (kızgın surat)  esim ben kuzenim uc kisi dış cekime gittik ( daha cok kizgin surat)

orda turistler vardi biz nereye onlar oraya bes altı kisi takip edip durdular en sonunda halka olusturup beni ortalarına alip şarkı soylediler ama sanki subhaneke okuyorlar ben nasil oyniyayim ☺️☺️☺️ videosu da vardi hatta ☺️
(48,854 puan) tarafından
komik :) takip edip durdular zaten soylenip duruyodum arkadaslarim gelemedi diye onlarin yerine bunlar cikti iste☺️
(60 puan) tarafından
İyi işte yalnz kalmamsıısndestek olmuslar sna
tarafından
Sagol canim ❤️

İkbal seni niye aldılar kız ama ne eglencelı olmustır :)
(48,854 puan) tarafından
gelin gördük diye sevindiler ☺️ ani kaldi iste ☺️
tarafından
Ne guzel ya ben severim boyle seyler :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cok tatli cikmissiniz cnm öncelikle:))

Benim de dügunden bi gün önceki yani kina gecemde cok buyuk bi nisanlik giymistim ama efsaneydi cok guzel iyikide giymisim neyse dış çekimdeydik resimlerimiz cekildi artik arabaya bincektik uzunca bi merdivenden çiktim son basamagi görmedim vee yüzüstü yerlerdeydim avuç içlerim diz kapagim hep kanamişti ama nisanligima bi zarar gelmemisti o yüzden acımı kafama takmadim:))
tarafından
Vaayyyhhh bebem ya kiyamam sana nere gittin kiz balayina
tarafından
Sana dupeduz nazar degmıs canim ya:(
(7,972 puan) tarafından
Sorma valla hem de ne nazr
tarafından
Hele ben sana bi okuyam gene nazar var bu ara ustunde senin :))
(7,972 puan) tarafından
Demi ya bencede:) sagol bebegim...
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benimde dış cekim düğünden 2 gun önceydi normalde. Eşim denize düştü:D:D:D sinirden fotoğrafçıyı dövdü :D:D düğünden birgün önce baska fotografciyla anlaştık çektirdik adam zature olacaktı Ocak ayında denize düştü çıktığında Azer bülbül gibiydi ;D
tarafından
Ay yavrum ya kotu olmıs adamı niye dovdu :)
(2,575 puan) tarafından
Saçma ***** pozlar istiyordu sahil kenarında yaptık çekimi. Esimin denize düşme anını hayatımın sonuna kadar unutmam:))
tarafından
Haketmıs o zaman o canım :)
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Ah ah ne özeniyorum şu dış cekimlere:angel:

Esimin babası fotoğrafçıydı. Düğün de kamera yi önüne gelen cekmis değişik şekillerde ters düz falan :D vee asıl bombeee düğün fotoğrafımız yok dis çekimi bırak stüdyo bile yokk:D sagolsun ablam gelin masasında dans ederken cekmis o kadar :D

tarafından
Shopla incecik olursun kız kusmeee:)
(2,447 puan) tarafından
Amaan ben hayata bile kusmusum kiz soplansam nolcak :D
tarafından
Ooo bacım ya kendine gel salmak yok yola devam :)
(2,447 puan) tarafından
Beni bırakın siz devam edin ben Depraaasyon topuzumla öpüyorum seni :)
tarafından
Ben de halının uzerıne zıbarıyorum bende halıdan seni opuyorum canım :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 298 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 187 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 582 göst.
25 Aralık 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 210 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu

382,009 soru

11,436,601 cevap

35,004 kullanıcı

...