0 oy
2,922 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
Anlatacak kimse yok anlatsamda anlayacak kimse yok bana yargılamadan biseyler soyleyin. Bayadir girmiyodum buraya ama icimi dokmem lazim.

3yil sevgili 1yil nisanli 2yillik evliyiz bebegimiz var 1yasinda.

Cuma gunu kendi evimize tasindik daha once kirada oturuyoduk internetimiz baglanmadi. Cumartesi gunu sabah esim gece ben uyuduktan sonra benim internetimi acip kendi baglanmis actigi baska sahte hesaptan baskalariyla konusmus. Acik sacik seyleri izlemis. Ekran goruntusu alip kendime gonderdim. Bi kizla baya muhabbet etmis evli oldugunu kizimizin adini tasindigimizi falan hepsini biliyo. En zoruma gideni. Ne oldugu belli olmayan birinin kizimizin adini agzina almasi ve onu annesi yapmasi. Muhabbet soyle. Kiz erva napiyo prenses demis buda uyuyo ablasi demis ablasi derken demis pardon annesi demis. Beynimden vurulmusa dondum. Kocacim demis kocama.Tokadi vurdugum gibi uyandirdim hesap sordum. Inkar etmedi edecek bi hali yoktu ilk şoku atlatinca basladi yalvarmaya. Pisman oldu agladi ama ne fayda artik bizi kaybetmeyi goze almis ki yapmis.Annesine babasina soylemeyi dusundum ama soylemedim.  Adamlar oglumuz ev aldi mutlu diye mutlulardi uzmek istemedim. Kendi anneme anlattim oda kizdi ama bida yaparsa seni ceker alirim dedi bana birakti. Dusundukce icim sıkılıyo ne yapacagimi sasirdim. Duzeltebilirmiyim duzelirmi yoksa iyice mi kotu oluruz bilmiyorum. Esimin sanal ortamda bi arayış icinde oldugunu hissediyorum daha oncede yapmisti 1sene once o daha yenilir yutulurdu ama bu cok agir. O konustugu mahlukata mesaj attim ve ramazanda ayri yattigimiz bi gun (sahurda alarm sesine uyanmasin diye ayri yatiyoduk bazen) instagram uzerinden sesli konusmuslar. Kiz 1kere beni bosaltti dedi. Nasil olur karisi kizi uyurken obur odada bi or..uyla nasil konusur. Eksikse var dedim varsa cok dedim yeri geldi hep kendimden ödün verdim hep fedakarlik yaptim ama sonuc bu. Altinlarimizi sat kredi cek evimiz olsun dedim o evimizin mutlulugunu benle degil basklariyla paylasmis. Kendimde suc buluyorum kizimla ilgilenirken ihmal mi ettim hem kendimi hem onu diyorum. Kendime bakmaya baslayim diyorum. Ama deger mi ki. Cekip gitsemmi annesigile soyleyip anlasami hatasini. Yuvami yikmak istemiyorum ama dogru mu yapiyorum boylede susup oturunca yanina kalirsa yine yaparsa nasilsa affediyo derse.. 

Uzun oldu sizlerden lutfen beni daha fazla uzecek degilde icimi guzellestirecek bi cumle istiyorum. 

87 Cevaplar

+3 oy
(357 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evi üstüne al direk onun üstüneyse tüm mal varlığını üstüme yap de. Götüne güveni oldumu bunlara cesaret geliyor yüz de verme sırf aileler üzülmesin diye aynı evde ayrı gibi yaşayacağım de o kızın da burnundan getir öyle mesaj la olmaz evli olduğunu bile bile konuşuyor ulaş aile büyüğüne  

Can yakanın canı yansin
(357 puan) tarafından
Sen dediğimi yap kardeşim yarın Bir gün ayrılan birşey olsa baba evi insana dar geliyor kızın için yap zaten çocuğun olmasa boş ver çek git derdim ama her bokunu gidip kiza anlatmış güvenme al eline yulari
(61 puan) tarafından
Bence de
(61 puan) tarafından
Ya hep sessiz kaldigimiz için olmuyormu böyle şeyler yapsın bir zahmet sonra gitsin bakalim gide biliyorsa bir yere
(658 puan) tarafından
Bencede katılıyorum bu yoruma. Önceden yapmış demissin canım. Şimdi başka bir kadına anne demiş senin çocuğun için. Aldatmayı geçtim 9 ay sen karnında buyurdun doğurdun neler çektin sonra büyültmekle uğraştın bebeğin ağladı sen ağladın o yüzden kızının rahatını ve geleceğini düşünerek evi üstüne al. Egerki kabul etmezse kızınızın üstüne yapın evi. Çekip gitmeye ve boşanmaya katar verirsen 2 yıldır kirada evin olsun diye cektiklerin boşa gidecek. Kızına ve emeğine yazık etme bence. Boşanmayı düşünüyorsan ortak yol olarak kızın üstüne yapın evi
(426 puan) tarafından
Ne kadar mal mülkü üstüne de yapsa evlilikten sonra kazanılan tüm mallar ortaktır yani şuan eşinin üstüneyse bile ev yarısı senin bu senin yasal hakkın
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Onun yaptığı şerefsizlik için sen niye kendini sucluyorsun affetme 1kere yapan yine yapar
tarafından
Zaten 1 sene önce de aldatmış diyorsunuz hatta o yenilir yutulur diye yazmışsınız. Aldatmanın yenilir yutulur yanı olmaz kusura bakmayın da. Bi defa af etmişsiniz o da cesaret edip yine aldatmış
tarafından
Iste demeki adam karaktersiz yapıyor ve yine yapar affetmemek lazım
(3,515 puan) tarafından
Mehmet Yaman erkek olarak burda ne işin var sorabilir miyim?
(27,180 puan) tarafından
Belki garidir giz
Yada osman emmi olarak ziyaret etmeye gelmistir
tarafından
Oğlumun ismi; )
+2 oy
(27,180 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim cocuguma annelik taslayacak esim hem aladatack hemde yavurmun ismini pis kadının agzina aldirtacak bacim kusura bakmada cok sakinsin

canı cehenneme ailesine soyle üzülürse üzülsün senin esin serefsizlik etmisse onun derdini ailesi ceksin sen niye cekiyorsun..
(2,172 puan) tarafından
Inan hic sakin degilim ama ne yapacagimi sasirdim nereye gidiyim kime gidiyim ne desem ne soylesem fayda etmiycek gibi
(27,180 puan) tarafından
Ailen yaninda ise cik ailenin yanina git beklemen hata inan sana yazik
+2 oy
tarafından
Daha once burda bir arkadasada soyledim bir kopek seni isirirsa sen isirmanin yanlis oldugunu belirtmez ve aman canimiz sikilmasim evimiz bozulmasin diye susarsan o isirmanin yanlis oldugunu bilmez isirmaya devam eder canim 

Emeksiz kazanilan hicbirsey yoktur. Esin uzulmez ve emek vermezse yanlisini anlayamabilir
+1 oy
(134 puan) tarafından
Eşin sana kurban olsun sen o kadar ince düşünceli Bi insansınki annesi babası üzülmesin diye olayı bile anlatmamaılşsın kendinde asla suç arama sen evladınla ilgilenirken ihmalmi ettim diyorsun hiç bir neden hiç bir ihmal böyle Bi şey yapmaya hak değil eşin pişman olmuş olabilir ama bence korktu gözünü belkide sneşn herşeyi kabullendiğini ve Altan aldığını bildiği için bunları yaptı bence herşeyi anlat ailesine git kaynanamın evine eğer anlayışlı insanlarsa senin arkanda duracaklarsa git en azından onlar büyük belki eşinde korlar babasından Bi daha böyle Bi b*k yemez Allah sana sabır eşinede korku ve hidayet versin 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Rabbim sabır versin cok uzuldum canim ya. Ama sen gitme gidecek varsa o gitsin ev almissiniz evi sana kizina biraksin gitsin boyle haltlar yiyecekse...
(2,172 puan) tarafından
Gidecek bir varsa tabiki o gidecek ev bizim kizimin ama ev degilki mesele huzurum mutlulugum kalmadi
(7,402 puan) tarafından
Oyle canim huzur olmayinca sarayda olsan bosda. Oncedende hata yapmis Rabbim islah etsin. Asla bosan falan demek bize dusmez. Ama iyi dusun sans vereceksende son sans olduğunu anlasin canim.
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bam bi kez daha yapmıştı diyorsun yine yapmış git ailesine anlat ve asla kendinde hata arama ve bence affetme 
(2,172 puan) tarafından
Bosaniyimmi yani
(1,939 puan) tarafından
Evini terk etme sakın o psi kadına bırakma kocan gitsin kendi ama o evi verme
(6 puan) tarafından
Haklarını arastr onlara bırakma bnde öyle yapicam.defalarca aldatmaya yöneldi yakalanınca hep bıraktı.simdide 2aydr bnmle yatmaz.pis videolar izler.12senemi verdim.sokaktan aldım.babamin sayesinde ev borcuna girdik.2kizim var.cok pişmanım bişey bugüne kadar yapamadığını.sakin durma.ne gelicekse başına onsuz gelsin.bi erkeğin seni ezmesine izin. Verme...
(553 puan) tarafından
Bence adamı kov kizinla yasa eve alma yüreği varsa şikayet etsin
0 oy
(357 puan) tarafından
İnan bende 10 aylık evliyim ama para si vs si hep elimde yaparsan çulsuz kalırsın ne ben ne çocuğun nede malın kalir diyorum hep çünkü sessiz de olsa kendinden başkasına güvenmeyeceksin  ... sevdiğimiz için ihtimal vermiyorum ama yaratilislarin da mı var bilmiyorum doyumsuzluk 
0 oy
tarafından
esinin ailesiyle konus anlat allah yar ve yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Her satırını nefessiz okudum o kadar zor ki bunu yaşamak.  Allah bin yardımcın olsun kuzum ne desem az kalır. 
(2,172 puan) tarafından
Sagolasin Allah dusmanimin basina vermesin hic bir kadina bunu yasatmasin dua et bana
tarafından
Dualarım seninle kuzum
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Hepsini okudum ve okadar üzüldüm ki senin adına:/ bence onu evden atmalısın..  kesinlikle senin yanında olup seni ikna etmemeli.. afetmek mi bilmiyorum gerçekten yorum yapıp vebal almaktan çok korkuyorum ama bu adam benim gözümde adam değil net.
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Çok üzüldün canımm allah yardımcın olsun şuan kendimi senin yerine koydum ama bisey dusunemedim  bakardım bilmiyorum karar senin
0 oy
(4,282 puan) tarafından
Kendinde hiç suç arama bi insanın içinde olduktan sonra dünyanın en güzel kadını olsan da yapan yapacağını yapar ya gına körükle gitmek değil amacım ama kendimi senin yerine koydum ben onu evden def ederdim ve boşanmayı düşünürdüm daha önce de böle bi durum söz konusu olduğunu yazmissin akillanmayan akıllanmıyor iste iyi düşün taşın ama asla kendinde kusur arama
0 oy
tarafından
Canım hiç kendinde suç bulma evet çocuk olduktan sonra biz kadınlar belki biraz ilgisiz davranıyor olabiliriz dönem dönem ama adam gibi adam bunu yapmaz 1 yıl öncede yaptı diyorsun boşan demem yuvani yık demem ama eşini korkut cezasını ver şimdi sineye çekersen bir sonraki adımı daha büyük olur
0 oy
(864 puan) tarafından
Canm benim yuva kurmak zor valla ama yıkmak çok kolay sen smdi daha sonraki günler bunu unutacakmısin birşey olmamış gibi günlerine devam edecekmisin bunu düşün ha yok diyorsun gidecek yerim var diyosan git biraz hatasını anlasin biraz düzelsin belki barışırsın sonra yine ama unutma hayat senin hayatın iyice düşün kizinida unutma onun geleceğini bile düşün allah yardımcın olsun hayırlısı olsun inşalalh 
0 oy
tarafından
Hic biseye karisamam sana yuvani yık diyemem ama bana bile ağir geldi bi o.. annesi dedirtmesi ne annesi ya omu tasidi karninda omu bakti buyuttu kusura bakma ama ayrilmasan bile affetme affedileck bi hata degil esin gercekten aciz biriymis
0 oy
(535 puan) tarafından
Sana yalvaririm affetme yuva yikmak kolay degil kesinlikle kendimi senin yerine koydum dusundum benim gidecegim bi aile evide yok ama annen arkanda senin cokmu seviyorsun degmez cocugunumu dusunuyorsun siz ayrilsanizda onun anneside var babasida ama sen surdurursen bu evlilikte kendini yiyip bitircen ve bu sefer cocugun annesini kaybedecek ona yeterli olamicaksin hadi bu sefer afettim her gün kafanda soru işareti olacak asla guvenemiceksin cocugunu dusunuyorsan annende arkandaysa çalışırsın 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun aslinda bisey yazmiycaktm ama dayanamadim kendini niye sucluyorsun? Cocugumuz yuzunden ona bakiyoruz diye bakimsiz oluyorsak bu yuzden bunlari yapiyorsa defolsun gitsin yani. Bi kere yapan bi daha yapar unutma 
0 oy
(707 puan) tarafından
Ne yazsam bilemedim.Cok agir bisey.Ama ben olsam anne babasina söylerdim.Ayrılınca daha iyi olacaksan ayril ama ayrilmak istemiyorsan guvensiz bir ortamda nasil durulur.Gerci sana diyorum ama bende esime pek guvenen biri değilim.Fakat boyle bisey yakalamadim daha farkli seyler yasadim.Guven bir kere gidince geri gelmiyor.Ay ne yazacagimida sasirdim ya.Allah yardımcın olsun gerçekten uzuldum.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim istediğin kadar bakımsız ol böyle yapması doğru değil kendinde eksik arama umursama onu gitme süründür onu kov gerekirse yani sessiz kalma biri yapan ikiside yapar nede olsa ses etmiyor der

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 765 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mio (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,566 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 685 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,376 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (652 puan) tarafından soruldu

374,682 soru

11,207,217 cevap

34,510 kullanıcı

...