0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde (150 puan) tarafından
Elimde 900 gram aptamil var 0-6 ay bebegime kabizlik yapti 1 aylk bebek onu atmasam 4 aylik olunca versem yine ayni sorun olurmu bagskligi 4 aylk olunca daha guclenirmi nasil degerlendircem fikir verin mama kapali acmadim

6 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Açılmış mama 1 ay icinde kullanılması lazım üstünde yazar kokusu değişir zaten
(150 puan) tarafından
Acmadim kapali
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Paket açıldıktan sonra 1 ay içinde bitirmek gerekiyor dışında yazıyor
0 oy
tarafından
Mama açıldıktan sonra 1 ay içinde tuketilmelidir canım 
(150 puan) tarafından
Yani şuan oglum 1 aylk 4 aylk oluncada ayni kabizlok sorununi yaparmi
tarafından
Her bebekte değişir o canım ben kabızlık yapan mamayı sonra hiç denemedim birdaha
(150 puan) tarafından
Ama cok pahali canm ya icim yaniyo o paraya 120 tl copmu olcak
tarafından
Ben hero baybi denedim kabız yaptı sam aldık pahalı die bidaha alamadım bebelac çok iyi geldi ha şöyle yapabilirsin iyi gelen bi mamayı alıp bi ondan bi ondan verebilirsin
(150 puan) tarafından
Evolvia aldi kayinbabam deniycem bakalm
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Mamayı hiç açmadıysan tarihi de geçmiyorsa bir dene bağışıklıkla hiç alakası yok 1 aylık bebeğin henüz bağırsak sistemi oturmuş değil gaz sancısı da fizyolojik olur kabızlığı da çünkü bağırsakları ayrılma yaşıyor hala

Şöyle düşün bütün organları çalışma sistemini anne karnında öğreniyor ama mide ve bağırsak çalışmaya doğumdan sonra başlıyor Dolayısıyla çalışmayı da dışarıda öğreniyor neredeyse  2,5 ay bu durum sürüyor yani 4 aylıkken verirsen bağırsakları daha güzel tolere eder gıdayı
(150 puan) tarafından
Aynen kuzum ya atmak istemyorum
0 oy
(670 puan) tarafından
Benim elimde de kalmıştı 4 aydan sonra verdim günde Bi öğün falan bişey olmaz verebilirsin yada letgo dolap gibi yerlerden satabilirsn 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Canım aptamil conformil alıp karıştrp verebilirsin benmkide gaz oluyodu kabız oluyodu arada ben öyle dengeledim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 306 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...