0 oy
1,593 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

merhaba güzel teyzeler ❤️ 3 gün önce psikiyatriste gittik baya konuştu bizimle ve Mizginle çok ilgilendi sağolsun.  Sonra bize Mizgin şu an 1 yaşında olabilir ama şu an ki durumu 6 aylık bebek gibi dedi. Mesela emekleme yok, isme dönmez, elleri hala bebek gibi yumruk gibi yapar, anne babasını tanımaz mesela başkası kucağına alsa ben varım yokum anlamaz yada yanına gittiğimde kucağıma gelmek için hareket etmez. Bu yaşı gittikçe artcak tabi mesela şu an 13 aylık ama 6 aylık gibi yarın öbürgün 5 yaşına geldiğinde 2 yaş gibi olcak geriliği daha da aksi bişey olmazsa tabi.. Hasnalerdeyiz sürekli kızlar hep giremiyorum hakkınızı helal edin size bilgi vermek için yazayım dedim ❤️❤️

27 Cevaplar

0 oy
tarafından

Rabbim sifalar versin cok cok guzel bi kizin var Rabbim bagislasin. Cok ama cok guzel bi annesin kalbin guzel bi kere <3 Mizgin cok şansli cunki senin gibi annesi var. Malesef cogu kisi anne olamiyor. Rabbim en kisa zamanda seni odullendirsin

-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
Allah yavrunuza sifa versin canim 
0 oy
tarafından

Rabbim Mizgin ile olsun inşallah ...

Çok iyi ve güçlü bir annesin .  

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Maşallahı cok guzel cok tatlii
0 oy
(497 puan) tarafından
maşallah mizgine hep dua ediyorum onun için sizinde rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah özel bir çocuğu olan özel anne her girdiğimde gözlerim arıyor sizin postlarinizi acaba haber varmı diye 
0 oy
tarafından
Anneliğinden öpüyorum seni canım benim yanımızda olsunlar da sağlıklı olsunlar da bakarız biz onlara
0 oy
(2,865 puan) tarafından

Maşallah ona ❣️❣️❣️❣️❣️❣️ çok da güzel büyümüş oyyy kurban olurum ❣️❣️❣️❣️:kissing:

İlgili sorular

+4 oy
25 cevap 1,664 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 764 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ❤pasa annesi ❤ (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 855 göst.
28 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 1,179 göst.