0 oy
14,176 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (382 puan) tarafından
TERA D 3  D VİTAMİNİ 

İCERİGİNDE SEKERLERDE CİPSLERDE KULLANİLAN PETROLDEN TURETİLMİS BİR HAMMADDE ETKİN MADDE OLARAK YANİ FAZLA MİKTARDA BU MADDE BHA

VEGAFERON DEMİR İLACİ 

BİLDİGİMİZ SOFRA SEKERİ HATTA İSLENMİS HALİ TATLANDİRİCİ VAR 

ALKOL VAR

PARABEN VAR 

COCUKLARİMİZİ BİLİNCSİZ Bİ SEKİLDE İSİMLERİNİ DEGİSTİREREK ZEHİRLİYOLAR RESMEN SİMDİ DİCEKSİNİZ Kİ NERDEN BİLİYOSUNUZ BUGUN SAGLİK OCAGİNA GİTTİM ASİMİZİ OLDUK VE BİZE DEMİR İLACİ VERDİLER DAHA ONCESİNDE İCİNDE SEKER OLDUGUNU DUYDUGUN İCİN TEK TEK ARASTİRDİM İCİNDEKİ MADDELERİ VE BUNLARİ BULDUM VE HEMEN D VİTAMİNİNİDE ARAŞTIRDIM ONDADA BU SEKİLDE SONUÇLARA RASTLADİM VE COK SASİRDİM SAGLİK BAKANLİGİ ONAYLİ DİYE SAĞLIK OCAGİNDA UCRETSİZ SATİLAN TAKVİYE URUNLER İCERİKLERİNE BAKİN BİZ BUNLWRİ DUZENLİ KULLANİYORUZ KANSERE BİLE YOL ACABİLİRMİS VUCUTTA BİRİKTİKCE BU MADDELER SUAN DEMİR İLACİ DOGAL BULDUM ONU ALİCAM D VİTAMİNİ İCİNDE ARAŞTİRİYORUM HAKKİMİZDA HAYİRLİSİ KİZLAR BİZ Bİ YASİNDAN İKİ YASİNDAN ONCE SEKER TUZ VERMİYELİM DİYORUZ BUNLAR YANİNDA ALKOL DA VERİYOLAR 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dün de bana verecekti ben kendim araştırıp alırım dedim işte kullanmalısınız filan dedi ben de devletin verdiği ilaçlarda bir ben yokum özel olarak alicam yoksa bebegime gerekli olan her şeyi kullanıyorum dedim göz göre göre çocuğuma katkı maddelerini veremem sonuçta
(382 puan) tarafından
Aynen bende eczaneci tanidigiz var ona soruyorum şimdi buldum bı demir ilacı d vitamini araştırıyorum
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Ben almadım onu doktoruma sordum kullanma dedi ek gıdaya başlıcaksınız ve anne sütü alıyo kilo alımıda güzel dedi vermeyin dedi hiç içirmedim kan damlası ben vitamin verdik onuda doktorumun önerdiğini aldık saglık ocağının verdiğinde paraben var 
(382 puan) tarafından
Bende haftaixi gidicem canım doktorumuzdan bı kaç isim alicam ona göre araştırıp uygun gördüğümü alicam kimseye güvenim kalmadı maalesef
(41 puan) tarafından
Aynen öyle zehir veriyolar çocuklara resmen devlet boşa ücretsiz dağıtmıyo zaten ben hiç birine güvenmiyorum senin gibi
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Yaa parabeni duydum ama bunlar sasirtti yazik ama yaa benim kizim zaten ilk verdigimde cikardi yutmadi 2 gun icirdim 3 gun vermedim 
(382 puan) tarafından
D vitaminini vermek gerekiyo canım en azından havalar isinana kadar onu araştırıp sağlıklı guvendigimiz bı marka kullanmak gerekiyor
(1,151 puan) tarafından
Siz ne kullanyrsnz
(382 puan) tarafından
Önceden saglikocaginin verdiğini kullanıyorum ama bugün baktığımda kullanmam gerektiğini gördüm buyuzden araştırıyorum şuan eczacimiza mesaj attım hafta içi de doktorumuza gidicem bı kaç isim almak için ona göre arastiricam
(1,151 puan) tarafından
Hmm anldm cnm
0 oy
tarafından
valla bu kadar ayrıntılı blmiordm ama BN vermeyi kestim onları bayadr
(382 puan) tarafından
D vitamini gerekli canım en azından havalar ısınıp güneş kendini gösteren kadar güneş cikicna zaten gerekli vitamini güneşten alirlar
0 oy
tarafından
Oglum dogdugundan beri ona verilecek herşeyin içeriğini araştırıyorum şükür ilaç damla aşı vs herşeyi 
(382 puan) tarafından
Bende şampuanı ıslak mendili bezi yağı losyonu maması herşeyi araştırdım bu zamana kadar canım öyle aldım ama inan ilaç içeriğinin bu kadar kötü olucagi aklıma gelmedi o yüzden bakmadım Allah'tan demir ilacını bugün verdiler ve hiç kullanmadan arastrdm
tarafından
Iyi yapmışsın canım bu devirde kimseye güven olmaz hele ki soz konusu çocuklarımız olunca
(382 puan) tarafından
Aynen öyle canım gerçekden kimseye güven olmuyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 179 göst.
0 oy
5 cevap 204 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,735 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...