0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

1

Kızlar testi yaptim yine hüsran tekrar başladı sanırım polikistik :'(yoruldum bu durumdan isyan etmiyorum haşa ALLAHA benim isyanım kendime bilmiyorum neyi eksik yapiorum neyi yanlış yapiorum biran önce ameliyatı olmak istiyorum bende anne olmak istiyorum her çocuk gördüğümde ciğerim kopuyo göz yaşlarımı saklamaktan güçlü durmaktan yoruldum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın:'(

5 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Son postuma bak ne paylaştım üzülme kardeşim rabbim evladın da hayırlısını versin
(588 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin canim Allah  gönlünun muradini  versin seni cok iyi anliyorum polikistik yazmşsın polikistik over sendromu mu var 
(588 puan) tarafından
3 buçuk yıllık evliyim gittim hastaneye hala tedavi görüyorum
tarafından
Umudunu kaybetme cnm tedti atmssin gordüm cizgi var gibi bence ya testi tekrarla yada kan ver bu arada banads  6. Senemde nasip oldu
(588 puan) tarafından
Maşallah süphanallah ya ne sabırlı ne güzel yüreklisin 6 koca sene rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
tarafından
Amin canim inşallah dedigim gibi umudunu kaybetme elbet uzlürsün seni cok çok iyi anlıyorum  ama rabbim çoook büyük nasip eder inşallah
(588 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Rabbim şu mübarek günde kalbinden geçen duanıda muradınıda kabul etsin inşallah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah vardır rabbimin Bi bildiği inşallah tez zamanda canım:)

(588 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
(2,264 puan) tarafından
Hepimizden inşallah
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Üzülme cnm ameliyat olman gerekiyor ise ol tatlım Rabbim hiç bir anne adayının kuçağını boş bırakmasın 
(588 puan) tarafından
Virüs var erteleyip duruyorlar beklemek istemiorum artık rabbim kimseyi çaresiz koymasin
(3,750 puan) tarafından
Amin cnm biraz daha sabret kuzum şu Virüs biraz daha azalsın ozmn yaparlar
(588 puan) tarafından
Amin inşallah ya
0 oy
tarafından

Rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah :(

(588 puan) tarafından
5 6 dakika sonra testin üzerinde 10 dakika yaziodu
tarafından
Canım sen testi tekrarla 5 dakika içinde fallan çıkan sonuç doğru sonuctur
(588 puan) tarafından
Kız valla bilmiyorum ya tekrar o çizgiyi göremezsem die korkuyorum :.(
tarafından
Canım Allah tan umut kesilmez rabbimin nice mucizeleri vardır korkma
(588 puan) tarafından
Haklisin ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 236 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bla Bla bla (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 239 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 226 göst.
9 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 490 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,677 puan) tarafından soruldu

379,344 soru

11,354,725 cevap

34,829 kullanıcı

...