0 oy
2,318 göst.
Aile kategorisinde (899 puan) tarafından
Şuan ilk görev yerimizdeyiz batidayiz asayişte eşim ama doğuya gidince komando veya başka bir branşta olma ihtimali var mı? Ve evlileri merkezi yerlerde mi tutuyorlar bilgisi olan var mı?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Postun yukarı çıksın..

(899 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Komondo esim canım illa merkez olucak diye kesin bırsey yok batıda olmak kaydırma bırlıgı de olabilir ynaı Suriye VS grevine ilk batı gider genel de 
tarafından
Canim jandarma ast subay da olsa esim TSK ya baglı suan drgısen bırsey yok brans degısık ligi olmaz neyin egıtumı alındıysa ona gore ancak yukselcekse tekrar egıtıöe girer esin TSK ya baglı yani astsubay olması bırsey degıstırmez canim
(899 puan) tarafından
TSK derken millî savunma bakanlığı yani ama benim eşim iç işleri bakanlığına bağlı. Eşim bütün branşlarda eğitim aldı ama ilk görev yerinde asayiş
tarafından
Valla canim o zaman acık konusım sana gorevlendırmesı mutlaka olur
(899 puan) tarafından
Üzücü gerçekten (。•́︿•̀。)
tarafından
Canım oncelıkle sunu soylıyım ilk hamıle kaldım esim yanımda yoktu 17 ay durdum tam 9 aylıktı oglum babasıyla yani eve girdi zor muydu evet ama asker esı demek guclı olmak demek bize dusem sabır kimi ******** ezıklenmek der buna kimisi yazık der ama sen hep cok sukur basım dik dıceksın yel essin kokuları gelsin yeter...
0 oy
tarafından
Bizim eski komşu simdiki ev sahibi jandarma 3. Kere suriyeye gitmişti hepsi icin gecerli mi tam bilmiyorum benim eşim uzman çavuş ama eşimin isyerinde de aniden diyarbakira tayin çıkardilar oradan suriyeye yolladılar belli olmuyor 
(899 puan) tarafından
Suriye olayı beni korkutuyor..oraya gidenler de can biliyorum ama işte insan korkuyor..
tarafından
Mesela benim eşim havacı uzman ama şu an karma birlikte görev yapıyor genelkurmayda hava kara deniz karışık tayini bu şekilde istemediği halde buraya çıktı direkt hiç belli olmuyor askeriyenin işi
0 oy
(739 puan) tarafından
Benim eşim uzman çavuş komando olarak görev yapıyor öyle bir şey yok bildiğim kadıryla jandarma ise jandarma olarak kalıyor diye biliyorum:) 
0 oy
(739 puan) tarafından

Benim eşim uzman çavuş komando olarak görev yapıyor öyle bir şey yok bildiğim kadıryla jandarma ise jandarma olarak kalıyor diye biliyorum:) merkezi olacak diye bir şey ama kaydirma birlik varsa surıye ye felan gidebilir :) 

(899 puan) tarafından
Jandarma olarak yapacak zaten de ama asayiş mı komando mu trafik mı ne onu soruyorum canim
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim eşim komando jandarma canım kendisi geçmek isterse başka bı branşa geçebilir ve genel olarak evlileri daha merkezi yere veriyorlar ama istisna olabiliyorda ev goturelemeyen yer
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Esim komando ustegmen bizede dogu cikacak daha yerlerimiz belli olmadi bi olsaydi 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 363 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 212 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 475 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu