0 oy
1,625 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından

Ya eşim çok karışıyor giyimime bekarken açıktım evlendim çok istedi kapanmamı neyse deşdm önce Allah rızası için sonra sneşn için kapandım dedim ama şimdide yok bu tunik kısa yok bu bilek boy ve ben bilek boy giysiler giymeyi çok seviyorum siyah çorap giy diyor yazın ortasında bırakmıyorki kendi isteğimle yapıyım gönlümden yapmadığım sürece Allah katındada Bi anlamı yok sizinde öylemi karışıyormu:blink:

66 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben zaten kapalıydım hatta yeleksiz çıkmam eşim bundan memnun ailesinde en kapalı benim 
(134 puan) tarafından
Bende Heryerim kapalı çıkaırm ama abartıyor benimli
-Reklam-
0 oy
(879 puan) tarafından
İyi de allah katinda zaten bilek boy giysi vs oyle seyler yok ki kapanmayi tam manasiyla kapamayan insanlarin uydurduklari seyler bunlar
(134 puan) tarafından
Benimki bileğe takıntılı
0 oy
tarafından
Pantolon asla çıplak ayak asla hakliii ama tam tesettürlü olmak gerek 
(134 puan) tarafından
Bilmiyorum bazen çok bunaltıyor
tarafından
Tabi surkeli yapınca insan bulanıyor sende hani onun sevmediği şekilde giyinsen hiç sorun olmaz ayak uydurcan mecbur
0 oy
(62 puan) tarafından
Sen ne diyorsun ya kapalıyım acıkken asırı karısırdı makyajıma falan kapandım 2 yıla gidiyor bunda bile kendi seciyor giyicegim seye bakıyor olmussa cıkıyoruz olmamıssa gözlerinden anlıyprum makyajda sadece fondotene izin verr bende tek ona izin veriyor diye yapmam diyor bana süslen dısarı degil :D hosumada gitmiuor değil :D
(134 puan) tarafından
Bende fazla makyaj yapmam ama benimki tenim hiç gözükmicek diyor
(62 puan) tarafından
Fondotenede karısma yeter diyorum ondan bişi diyemiyor zaten yururken milleti dövcek gibi bi bana bakıyor bakıyorlarmı diye kac kere kavga ediyordu dedim karısma sen karısma kimse bakamaz diyor :D
0 oy
tarafından

Açığım ama ben nasıl giyinmem gerektiğini bildiğim için şu anlık sesi çıkmıyo sıfır kollu şhort askılı yada kısa etek en nefret ettiği şeydir zaten ben kendime yakıştırmam bu tarz giyimi sen zaten kapalısın nasıl sorun çıkarıyo hayret ediyorum senin adamın canı sılıyo galiba vercen odunu 

(134 puan) tarafından
Valla bilmiyorum dün akşam dişarj çıktık herkesin ortasında çöktü pantolonu aşapi çekti takıntılı ya
tarafından
Tövbe estağfurullah
tarafından
Tobee pabtonunu mu asa cektii
(134 puan) tarafından
Bileğimi kapattı yani
0 oy
tarafından
Ben kapali degilim esimin yaninda şort da giyerim etek de karismaz. O yanimda degilse dikkat etmemi ister sadece
(134 puan) tarafından
Ne güzel karışmaması
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Oooo hmde cokkk hep tartisyz bzn srf bu yuzdn biyere gitmekten vazgeciyorum
(134 puan) tarafından
Benimkide ağlatıp zamanlar bile oldu
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şükür ben rahatım ya okuyunca tayt giymeden nasıl olur diye düşündüm bir an. Dallı güllü giymeme kızar. Babanemin etekleri gibi der. Onun haricinde bikini de askılı da giyerim. Edebimi bilirim ortamını bilirim. Bir de derin yırtmaca kızar öyle bir kıyafetimde yok. 
(134 puan) tarafından
Ne güzel
(13,202 puan) tarafından
Kendi annem daha çok karışır eşime göre şort giyme falan.
0 oy
tarafından
rengine kadar karisiyor benimki . pislik herif 
(134 puan) tarafından
Seninkide baya takıntılı
tarafından
cokkkkk
0 oy
tarafından
Karışıyor hemde çok kapalı olduğum halde
(134 puan) tarafından
Bende kapalı olduğum halde karışıyor
0 oy
(670 puan) tarafından

Bekarken karışirdi açıktım tabi bieazda erkek ortamı oldugu için  yani yanlış anlamayın kuyumcudaydm :) o yüzden oda sadece iç çamaşır belli olrsa yada eğilince biyerlerm gozukurse kızıyordu ama tarza falan karışmaz kesinlikle

(134 puan) tarafından
Ne güzel valla benimki bırak iç çamaşırı ayağimi n çıkmasına karışır
(670 puan) tarafından
Yok şimdi kapalıyım çok şükür ama yine kot swith giyerim sen ferace falan mı giyiyorsun canm
0 oy
(381 puan) tarafından
Ay benim eşim. De öyle makyaj yapma bu çok dar bunun rengi açık çok   ten çorap giyme  şöyle böyle çok karışır valla 
(134 puan) tarafından
Benimkide öyle maaaalesef
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Karışmasını gerektirecek kadar dikkat çekici bişey giymiyorum. Feraceliyim bol eşarp sıfır makyaj :)
(134 puan) tarafından
En azından sen gönülden yapıyorsun canım
(4,889 puan) tarafından
Eşini dinle canm Sen de emin ol kazancın olur kaybın olmaz. Nefsin uğraşıyor seninle
0 oy
tarafından

Baslarda karisirdi simdi karismiyor çünkü karisacagi sekilde giyinmiyorum 

(134 puan) tarafından
Bende kapalı giyinirim ama takıntılı işte
0 oy
(477 puan) tarafından
Sadece fazla.kisa giyinmemi sevmiyo vede fazla acik sacik seyler :))
(134 puan) tarafından
Oda iiyi canjm
0 oy
tarafından
Cok cok karsiyor artik bunaltii 21 yasindaym daha senin cocgun var hic yakisiyormu bunlar diyip duruyor 
(134 puan) tarafından
Sanki 50 yaşındasın ahaha
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Evde bile başını ört der tulden gozukcegimi düşünür :O

(1,772 puan) tarafından
Yok tül tülden ev nasıl gözüksün ki
(134 puan) tarafından
Perdeye bile benimkide karışıyor
(62 puan) tarafından
Aynısı bnde de var kapalı perde acık olcak kendi havalandırır sadece o odaya girmem camları sildirmez kendin sil derim masa örtüsünü silkeleymez sofra bezini falan beni bırak annrmr kız kardeşimede yaptırmaz gider kendi silkeler :D
(1,772 puan) tarafından
Evet çoğu kavgamız da bu yüzden olur zaten boğuyor bi yerden sonra
tarafından
Ay pardon akşam tülden bahsettiğini yani yanlış anlamışım af buyur lütfen:)  benum uyumam lazım artık geceden kalmayım hala :(
0 oy
tarafından
Karışmaz kesinlikle istediğin gibi giyin der  bende nasıl istersem öyle giyinirim 

Karışmasına da izin vermem 
(134 puan) tarafından
Ne güzel valla keşke benimkide öyle düşünse ben zaten dikkat ederim
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Herşeye karışır ben pantolon bile giymiyorum nefes almama bile karışır o derece yani keşke herşey sadece giyim kuşam olsa eyvallah derdim ama işte hayatlar ve hayaller 
(134 puan) tarafından
Evet bacım al bemdende o kadar fazla sıktı
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Tayt giyersem karışır başka karışmaz 
(134 puan) tarafından
Benimki tayt zaten yasak twstirüm ama yinede karışır

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 66 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy