0 oy
665 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esimin babasi kac gundur hastaneye gidip geliyordu bugun sonuclar cıkmıs kansermis dokunsan ağlayacak dünde babasina düskündür teselli etmeye calisiyorm ama cani cok sıkkın dukkani kapamaya gitti suan benimde beynim durdu ya ne  yapmaliyim ne demeliyim kizlar yardim edin :( 

14 Cevaplar

0 oy
(9,227 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ne denir ki bu durumda :/ Allah şifa versin inşallah kzum.. ne kanseriymiş?
tarafından
Elti götürmus aradim kitle varmis karaciğerde akciğerde ve böbrekte taş camur safrada kitle sol taraf baya kotuymus pazartesi mideye bakilcak sicramismi diye ne kanseri olduguda o zaman aciklancakmis canim
(9,227 puan) tarafından
:( durum kotu gbi dsene. Inşallah kurtulur kzum Rabbimden umit kesilmez
tarafından
Kötü doktorlarda öyle demis ama iyi huylumu kötü huylumu bilemeyiz bakicaz demis insallah bisey olmaz :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alah şifa versin ..
tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim sifa versin insAllah teselli etmeye calis Rabbimden gelen de şifasıni verir Rabbim de

Cok gecmis olsun. 

tarafından
Her kanser olan hasta olan ölürmü canim uzulme Rabbim buyuk sifasini verir morali yüksek.olmali filan dedim ama baskada bisey gelmiyo aklima kötü oldm ay benim.babama bisey olsa beni hic bisey teselli edemez ya :(
(27,352 puan) tarafından
Dusunme öyle Rabbim sifa verir uzme kendini sende .
0 oy
tarafından
Allahtan hersey canim.allah sabir versin cok zor.. dua edin Allahim hayirlisini nasip etsin..
tarafından
Amin canim amin Allah  razi olsun
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Hiç bisey teselli etmezki en iyisi rahat bırak içinden geldiği gibi davransın :'(

tarafından
:( aynen oyle cokta duskun babasina Allahim sabir versin
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim Allah safi ismiyle sifa versin. Insan boyle bi durumda ne diyecegini nasil destek olacagini bilemez ki Allah yardimciniz olsun 
tarafından
Aynen kaldim valla Allah sabir versin esime
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Senin yapacağın bişey yok bacı

Eşinin yanında dur yeter

Allah şifa versin
tarafından
:( amin canim Allah razi olsun
(6,825 puan) tarafından
Bnm de annem kanser
Duadan başka elden birşey gelmez
tarafından
Aynen canim Allah razi olsun
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Allahım sifasini versin zor bi durum ama uzulmemeli. Moral çok çok önemli. Onun moralsizligi babasına yansır. Benim babam 16 yıl önce kanseri yendi. O zamanın imkânları ile. Simdi hastaneler çok çok daha ustun teknoloji gelişmiş. Ama dediğim gibi pozitif enerji çok önemli. Biz babamın yaninda bi kere kanser demedik. Gaz sancısı dedik grip dedik ama o ismi söylemedik evde hiç konuşmadık. Ahlayip  aglamadik. Hiç bisey yokmuş gibi davrandik. O da kendini unuttu hastalığı aklına gelmedi şükür atlattı.
tarafından
Kayinpederim 80 yasinda ve hic doktora gitmez canim bilmiyorm insallah atlatir esimde oyle yapmis sen sakrak oturduk belli etmedik diyo
(1,126 puan) tarafından
Rabbim sifasini versin inşallah atlatır
0 oy
(119,341 puan) tarafından
Rabbim sifa versin
tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Sadece hep yanında olduğunu hissettir çok ustelemeden Rabbim şifa versin inşallah 
tarafından
Oyle yapiyorm canim onu kendi haline birakiyorum ama yaninda oldugumuda biliyo
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ayy geçmiş olsun kuzum yaa kime ne olacağı belli olmaz Allahtan ümit kesilmez takdir Allahtan Inşallah düzelir <3

tarafından
Aynen kuzum Allah büyük sıfasini versin insallah
0 oy
(48,690 puan) tarafından
geçmiş olsun canim rabbim sifa versin
tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(670 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canm ama insan bsy yapmyo bnmde kayınpederim kaza yaptı hemde büyük eşimde babasına düşkün hiç bsy yapamıyorsun sadece bsy söylediğinde sakince gözünün içine bakıp etrafında ne diyorsa hemn yapıyordum 
tarafından
:( bakalim insallah bu surec bizim icin zor olucak en cok benim sakin olmam lazim esim zaten sakinn ve durgun onun boyle olmasina aliskn degilim gülmüyo konusmuyo yemiyo icmiyo :(
(670 puan) tarafından
E yani bunların hiçbirini bekleme canm zatn yanında olduğunu hissettir sadece mesala yatarken saril elini tut saçını okşa Allah korusun sen zor zamanında yanında Nasl olmasını istyosn öyle yap kısacası canm
tarafından
:( cok saol canim
(670 puan) tarafından
Rica ederim canm Rabbim sağligina kavuştursun
tarafından
Amin canim Allah razi olsun
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Allah şifa versin cnm ne denir ki çok zor  bir durum 
tarafından
Evet canim saol cok tesekkürler

İlgili bir soru bulunamadı