0 oy
444 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,698 puan) tarafından

image

Kuzular bebişimin yanaklarında bunlar var son 1 haftadır. İsilik dicem ama hiç tere sıcağa maruz kalmadı da. Sizce ne bunlar? Çok azıcık göğsünde de var ama üç beş tane, alerji falan mı?

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alerji gibi canım yediklerine dikat et
(1,698 puan) tarafından
Ediyorum da hangisi yapıyo bilmiyorum ki. Geçmiyor da :/
-Reklam-
0 oy
(287 puan) tarafından
Emiyor mu canım belki süt alerjisi olabilir benim kızımda da vardı doktor süt alerjisi demişti. 
(1,698 puan) tarafından
Artık onu doktorumuza sorcaz mecbur :/ olabilir
0 oy
(15,679 puan) tarafından
Et sivilcesi onlar geçer hiç dokunma yerim ya nede güzel emiyor uyuyarak en sevdiğim görüntü 
(1,698 puan) tarafından
Sorma yaa cuk cuk götürüyor :)) ellemiyorum hiç zaten inşallah geçer. Önemli bi şey olmasın da :(
(15,679 puan) tarafından
Değil her yeni doğan da olur
0 oy
tarafından
Sampuan alerji yapmis canim 
tarafından
Yuz hassas oldugu iccin cok fazla olmus. Canim kafa derisinde bile olur
(1,698 puan) tarafından
Oralarda yok allahrtan. Bi süre suyla yıkayım sadece bakalm şampuan mı alerji yapmış
tarafından
Senin yediklerinde sutunden geciyo olabilir once bi sampuansiz dene sonra yediklerini takip et
(1,698 puan) tarafından
Tmm canım dikkat edicem çok teşekkürler ☺️
tarafından
Rica bebis
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Olabilir kızamık da olabilir belki yada öpmeden de olur kullndğn detarjan dan Bi doktora göster bence en iyisi 
(1,698 puan) tarafından
Doğru canım göstericem zaten de gitmeden sizden fikir alayım dedm
(1,307 puan) tarafından
Bizede söyle canm
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Benim kizim 3 aylik olana kadar yuzu böyleydi  özellikle dogumdan sonra 40 gun

Endise etme gecer 
(1,698 puan) tarafından
Ayy bizim de daha 40ımız çıkmadı. Bazı bebeklerde olur dediler ama ben yine de sizlere de sorayım dedim belki anormal bir şeyse hemen götürürüm diye
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Kzum isilikte olabilr alerji de. Sen takip et bakalm artarsa dr.a sorarsn. Ev kaç derece oluy9r?

Bide bu minnoş saçlıymş ya yerim maşallah, mide ekşimen oluyor muydu :))
(1,698 puan) tarafından
Teşekkürler canım takipte olucamm.

Mide ekşimesi miii? 5 ay kustum 4 ay rennie ve gaviscon içtim şişe şişe :D sonuç bu :)
(9,209 puan) tarafından
Ahaha dmek ki efsane değilmş doğruymuş :))
0 oy
(48,667 puan) tarafından
cok tatli kuzum benim☺️
(1,698 puan) tarafından
Teşekkür ederiz ikboş teyzesi❤️
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Geçer kuzum bir şey sürme, bende doğum yaptım taburcu olmadan sabaha oğlumun yüzün de baya çıktı vücudunda seyrek çıktı, çocuk doktoru taburcu için geldi sordum geçer endişe etöe dedi
(1,698 puan) tarafından
İnşaallah canım. Ben de ellemedim ama sizlere sorayım dedim normal mi acaba diye
0 oy
(283 puan) tarafından
Bepantol sür canım kasiniyodur yazık kuzuya
(1,698 puan) tarafından
Hiç elimi götürüp kaşımıyor ama yine de losyon sürücem :(
0 oy
tarafından
Kızımda da vardı böyle kafasında omzuna doğru ilerlemişti hatta bulursam fotosunu da ekleyim hafiflemiş halini çekmiştim sadece 1 defa oldu bepanthol sensiderm önermişti doktor onu sürdük hafifletti hassas cildi olduğu için olabiliyoe benimkinin çok hassas
0 oy
tarafından

Buldum fotoyu buraya sormuştum bende herkes alerji doktora götür hemen demişlerdi telaş yapma  canım 

image

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Oyy teyzesinin kara saçlı kuzusu.. bukadarcigi bile missler gibi buram buram geldi burnuma :) 

Balim alerjiye olabilir bide sütun yagliysa yüzünde çıkar sivilce derlerdi ama kocakarı şeyi mi bilmiyorum gerçi çekirdeği yiyince cikiyosa sivilce yağlı süt icincede çıkabilir çokta mantıksız değil:D bide balim çamaşırlarına yıkarken kendinde dahil yumuşatıcı koyma ilk zamanlar oda alerji yapar bisilerde
(1,698 puan) tarafından
Yaa sorma o kadar mide yanmasının sebebi belli oldu :) sağ ol teyzesi❤️

Canım bi arkadal bepanthol sür demiş sürdüm hafiflemeye başladı. Belki d vit yapıyor da olabilir herhangi bir şeyden olmuş olabilir bilemicez onu :( ben de nemli tutup tedavi etmeye çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
13 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,870 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 304 göst.
7 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
21 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu

379,583 soru

11,363,082 cevap

34,840 kullanıcı

...