0 oy
474 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
instagram da o kadar qüzel seyler varki balkon manzarası balkon dekorasyonu kahvaltı takımları fincanlar sunumlar bahceler bizde birqün ev sahivi olurmuyuzki çünkü tasınmak o kadar o kadsr zorki insan artık bi kasık bile almak istemiyor ins benim qibi kirada olanlar biran önce ev sahibi olur en azından o zamn birsey alırken evimize alıyorz deriz el evinde qercekten cok zor benimqibi cok tasınanlar bilir 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Insanın kendi evi olması çok güzel bisey istedin gibi boyuyorsun istedini yaptiriyorsun 
tarafından
en azından istediqini alıyorsun bosa qitmiyor benim kanepeden beyaz esyalar hep mahvoldu yemin ederm
tarafından
Ben çok fazla bisey almadım nasılsa kira deye hem birlikte oturuyordum son bahara ayrılıyorum inşallah ozaman alırım evin oldu iştin gibi har şeyi yapıyorsun kiracı olmak çok zor
tarafından
evt öyle
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aynen kira zor ay demeden geliyo 
tarafından
hiç sorma keske kredi cekme qibi bi sansımız olsada bari bosa qitmese ama pesinatta yok ay basını zor qetiriyor nasıl birikim olcak ki
(22,070 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum asgari ücretle birikim zor ev almakta hayal sdce
tarafından
galibaada
0 oy
(48,531 puan) tarafından
Allah hayirlsiyla ev versin canim 
tarafından
amin kuzum insallah
0 oy
(135 puan) tarafından
Amin ınslh benim de çok hayalim var cokkk allh gönlümüze gire versin kora çok zor hele ki çocuk olunca bosu boşuna para vermiş gibi oluyorum allh büyük 
tarafından
evt canım insalah verir yas ilerledimi heveste kalmaz bu qenç yasta verir insallah
(135 puan) tarafından
Inslhhh
0 oy
(287 puan) tarafından
Aman al gitsin canım kendi evin değil diye bişey almıcak mısın bizde çok taşınıyoruz memuruz sürekli yer değişikliği ama ben alıyorum ev sahibi olana kadar yaşayacağımız ne malum canın ne istiyorsa al boşver içinde kalmasın. İnşallah ev almak nasip olur sana ama yinede evi bekleme derim yaş geçince hevesler bitiyor. 
tarafından
öyledr kuzum insan kiradayken korkuyor bi takım seyler almaya bak memursunuz maasınız net alacaqınız qün net ama bizim öyle deqilki
(287 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah kısa zamanda ev sahibi olursunuz.
0 oy
tarafından
İnşaAllah canım benim ev almaya hevesim bile yok 
tarafından
niye kız yoksa sende benim qibi çadırda yaşayayımda yeterki huzurummu olsun diyosun
tarafından
Alacak para yok canım ama bekarken çok zorluk yaşadığım için gözüm de bişey yok :))
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla ev nasip etsin kuzum 
0 oy
(673 puan) tarafından
Ah kuzum inşallah bizede nasip olur bir gün o mobilyacıların önünden geçerken ah diyorum bi gün bizede nasip olucakmı kendi evimizde böyle güzel koltuklarda mobilyalarda oturmak diyorum ama en önemliside aç değiliz açıkta değiliz ya ona şükür ediyorum şükür  huzurlu mutlu yuvam var her istediğimiz alamasakta en azından kimseye muhtaç değiliz çok şükür belki bi gün hayallerimizden gerçekleşir. 
0 oy
tarafından
Ev alma hayalinu gectim bi ay da kira derdini düşünmeden geçse artk keşke 
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Rabbim hepimizin gönlünden geceni nasip etsin.

0 oy
(1,358 puan) tarafından
Biz kiraladayiz ama istediğimiz herşeyi alıyoruz taşınirsak kendi evimize uymazsa eşyalar satar yenisini alırız zor birşey degilki

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,733 göst.
20 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde hoşgeldinmelek (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 860 göst.
0 oy
11 cevap 1,490 göst.
12 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 815 göst.
29 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu