0 oy
332 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar persembe gunu sezeryanla dogum yaptim enfeksiyon riskinenkarsi yogun bakımda su anda 3 saate bir emziriyorum 3 gun sadece sivi almami soyledi doktor emziriyorum ama sütümde gelmedi daha sadece su geliyo ne yapabilirim fikir verin lutfen 

10 Cevaplar

0 oy
(13,668 puan) tarafından
Bol komposto,bol hoşaf canım.

Sütün bol olsun inşallah
tarafından
Kayisi hosafi yaptirdim 2 gündür  Surekli iciyorum daha faydasini gormedim valla Allah razi olsun csnim cok sağol  ❤
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben bol bol karpuz yiyorum çok iyi geliyor bol su ve maltana içeceği şokta var arpa suyu cok guzrl süt yapıyor tavsiye ederim 
tarafından
Karpuz yemeye  korkuyorum vc ye cikamiyorum diye ama digerlerini denicem cok tesekkur ederim sagol canım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hoşaf bol su  büsküvi çaya bandır ye bende çok süt yapıyordu burçak büsküvi 
tarafından
Hosaf iciyorum canim ama kati gida alamiyorum simdi pazar gunu denerim insalllah tesekkur ederim ❤
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bnde sezeryanla doğum yaptım bna en çok kayısı suyu iyi heldi. Oğlum doğdu doğalı hiç sütü olmadi bunun sayesinde yine de olsa oldu yetmediği için hep mama mama en son tmmen gitti :( inşallah rabbim riskini bol bol verir sütun bol olur inşallah içince bna fayda etti tavsiye ederim
tarafından
Allah razi olsun canim en cok denedigim kayisi hoşafı sende üzülme  sağlıklı olsunda mama icsin  bilemeyiz  boylesi dha hayirlidir belki ben bebegim  togun bakimda iyice sagligi etkilensin istemiyorum yoksa iyi olsunda sutum hic olmasin valla raziyim
(1,517 puan) tarafından
Ayyy Allah korusun senjn icin bol bol dua edicem inşallah inşallah sütun bol bol olur bebegin hemen çıkar sağlıklı bir şekilde
tarafından
Allah razi olsun ne muradın  varsa versin inşallah cok sagol canım ❤
0 oy
(12,854 puan) tarafından
3 tane kuru inciri doğra bı bardak içme suyu ile kaynat süzüp iç günde 3 4 defa yap

Malt içecek iç

Rezene çayı

Tahin helvası

Bol bol su

Hoşaf

Bol bol sütün olsun inşallah bir de göğüslerine masaj yap duşta
tarafından
Hepsini denicem :) Cok tesekkur ederim   Allah razi olsun ❤
(12,854 puan) tarafından
Senden de kuzum:))
0 oy
(2,159 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kuzum bak günde en az 2 litre su iç su çok önemli ve asla aç durma. 

Bide ben konyalıym konyada mevlana derler başka şehirlerde etli pide derler etli pidenin üzerine kaşar peyniri yapıyorlar oda mevlana işte. Ben onu yediğimde baya sütüm gelmişti. 
tarafından
Canim daha kati yemek falan yiyemiyorum o yuzden elimde hep su sisesi yanida icecek ne bulursam  deniyorum valla insallah pazar gunu kati gidaya baslicsm o zman denerim ❤ cok tesekkur ederim
(2,159 puan) tarafından
Rica ederim ☺️❤️
0 oy
(21 puan) tarafından
Ben hamile kaldigimdan beri içtiğim tek sey karadut suyu senin derdine care olurmu bilmem ama insallah faydasini gorursun
tarafından
Yaterki sut yapsin herseyi denerim valla  insallah ise yarar teşekkür ederim ❤
(21 puan) tarafından
Rica ederim canim nedemek ❤
0 oy
(333 puan) tarafından
kefir,komposto,bol su,sut vs gbi icecekler tuket duzenli olarak..birde elektrikli pompaylada sagarak destek ver kendine
tarafından
Denicem canim tesekkur ederim Allah razi olsun ❤
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Hoşaf falan yalan süt yapmıyor. Bol su süt yapar birde rezene çayı 
tarafından
Sut yasak  kullanma dedi rezeneyide yarin alip denerim  insallah cok sagol Allah razi olsun ❤
(1,358 puan) tarafından
Bol su iç yazdım kuzu. Sütun olması icin
tarafından
Rezene 2 fincandan fazlası zararlı bebek için. Sinir sistemi için ve karaciğeri etkiliyormuş geçen bi post da okudum. Bende içiyordum korkuma bıraktım. Bol su süt yapıyor eksik etmeyin
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Canim süt hemen gelmiyor zaten. Ben normal yaptim 3. Gun gelmisti. Ama o 3 gun boyunca su gibi gelen ilk agiz sütü çok cok kiymetli. Bebeğin midesi cok kücük onu doyurmaya yetiyor zaten o. Endişe etme, strese girme sütün mutlaka gelir
tarafından
Haklisin canim oyle ama benden alininca hem mamaya alismasini istemedim hem o sari su da cok cok  az geliyo  sutum belki iyice kesilir diye endise ediyorum
(4,725 puan) tarafından
Zaten o az gelecek canim, bebeğin seni emsin daha çok gelir sütün
tarafından
Damla damla geliyor zaten ilk başta. Bi kaç gün sonra çoğalır çocuk emdikce. Sık sık emzirin hem sütünüz çoğalır doğal olarak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Car.cnr36 (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 350 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...