0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar ebrar böyle dönüyor bi uğraşıyor kafayı kaldırıyor geri koyuyor gitmek istiyor zorlanıyor falan bende kıyamayıp sırtüstü çeviriyorum bırakıyım böyle çabalasın mı yada bırakacaksam ne kadar süre bırakıyım ki:ermm:

10 Cevaplar

0 oy
(119,070 puan) tarafından
Kac aylik tatlim koluna dikkat et bide burnunu kapatmasin
tarafından
5 aylık koluna bakıyorum bende hep nefessiz kalınca kafasını kaldırıyor
-Reklam-
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Bırak çabalaması gerektigini çalamadan birşeyleri başaramayacağını şimdiden öğrensin sen ona fırsat ver .
tarafından
Doğru söylüyorsun
0 oy
(253 puan) tarafından
Tabiki birak cabalasin canim yaninda oldugun sürece boyle dursun hem kaslari kuvvetlenir.bebegim 8 aylikken kendi ayaklanip yurumeye çalıştı hep yere düşüyordu kafasını çarpıyordu diye engelledi babasi kucakta gezdirdi bi iki hafta yavrum simdi yurume hevesini birakti.halbuki coktan yürümüştü 
tarafından
Haa anladım kuzum bırakayım o zaman çok yorulursa çeviririm
0 oy
tarafından
Kız bırak totosunu yedigimi cabalasin benim ki boyle boyle emekledi 
tarafından
Ay inşallah ya bırakayım o zaman
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Çabalarsın canım ama yerde çabalarsın ALLAH korusun düşer ordan
tarafından
Aynrn canım Yerde duruyor çoğunlukla artık zaten
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bırak tabiki cnm cabalasin ben oglumu hiç kucagima almadım hep böyle yerlerdeydi kendi kendine emeklemeye çalıştı kısa sürede emekledi yürüme çabalarında da ellemedim hiç düşe kalka yürümeyi öğrendi 11 aylıkken şimdi yaşına girmek üzere dengesini kendi sağladığı zman odadan odaya gezmeye başladı. Yine de dikkat et yüzünü vurmasın koluna flan hiç bişey olmaz Allah'ın izniyle
tarafından
Yumuşak yerlerde olmasını gözümün önünde durmasına dikkat ediyorum yerde kendi minderinde duruyor ama ben odadan çıkınca dönüveriyor ne yapcamı şaşırdım
0 oy
tarafından
Benimki de aynı totosunu havaya kaldırmaya çalışıyo yanında bekliyorum bekliyorum kafası yoruluyo indiriyo nnefessiz kalır diye o zaman kaldırıyorum 
tarafından
Yerde minderinde oyun halısına koyuyorum hop dönüyor hep başında durmam gerekiyor valla napcam bilmem
tarafından
Benimki henüz dönmüyo ama ben öyle koyuyorum
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Bırak çabalarsın canım zaten yorulunca kendi ağlar o zaman alırsın 
tarafından
Evet sıkılın a ağlıyor
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Ay benimki 9 ay bitcek bu pozisyondan nefret ediyo ya hemen ağlıyor :D maşallah 

tarafından
Benimki bi seviyor bi ağlıyor anlamadım gitti :D
0 oy
tarafından
8ay 10gunluk oğlum emeklememiz pek yok gidiyor sürünerek ama cani isterse.cok sinirleniyor  :)
tarafından
Maşallah allah bağışlasın Bizimki nolacak bakalım (:
tarafından
İyice sinirlenene kadar bırakıyorum cabalasin

İlgili bir soru bulunamadı

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...