0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Bilenler bilir eşim ben lohusayken acayip değişmişti hiç bakmıyordu bı ihtiyacımı karşılamiyordu eve geç geliyordu dün msj attım işte neden biylesin diye beni suçladı ben lohusayim ne dedigmi yaptığımi bilmiyorum dedim kızdı bana bende tamam dedim sadece akşam eve geldi yüzüne dahi bakmadım doğumda hediye bile almamıştı onu hatirlsttim kizinada almadı resmen para basıyor adam ben görmüyorum alıyor kendine hep neyse akşam geldi eve kaynanamgildeyiz zaten  bebişi uyutup yattım ben ayrı yatıyorum zaten istemiyirum çünkü yakınımda olsun başka odada yatıyordu gece gelip yanıma yatmış uykuluydum farketmedim tam kalktı öpüp karşı koltuğa yattı hep diyordum yanlız yatırma beni aynı oadad yat korkuyorum diye bu gece yanımda uyudu hiç korkmadan uyudum ilk defa rahat uyudum sabah uyanınca da yüzüme bakmazdi şimdi konuştu benimle işte para verdi istediğin bsy varsa getirtt diye şaşırdım inşallah daha iyi olacak 

10 Cevaplar

0 oy
(2,067 puan) tarafından
Allahım  dahada iyi etsin inşallah canimmm
(256 puan) tarafından
Amin canım inşallah sagol
(2,067 puan) tarafından
Amin cnmm
-Reklam-
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Boyle postlar okuyunca cokk mutlu oluyorum.Daim olsun insallah canim❣
(256 puan) tarafından
İnsllah canım duzelicek ins
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Inşallah düzelir canım 
(256 puan) tarafından
İsnllah canım sağol
0 oy
tarafından
İnşallah canım benim 
(256 puan) tarafından
Sağol canım benm
0 oy
(119,067 puan) tarafından
Ins canim hep iyi olur sana tavsiyem kaynananin evinde kocani ayri odada yatirma yeri gelir laf eder basina kakarlar
(256 puan) tarafından
Lohusayim kuzum zaten oda.sicak diye yatmıyor du serin yatsın diye gidiyordu sonra bende zaten almak istemiyordum bugün kendi geldi
0 oy
(33 puan) tarafından
Ayy vala allah daha ıyı eder ınsallah bız kadınlar cok gunahız en ufak tebessum ılgı bızı dünyanın en mutlu ınsanı edıyor
(256 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(27,330 puan) tarafından

InsAllah daim olur..

(256 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(161 puan) tarafından
Çok sevindim sizde yakınlık gösterin.Araniz acilmasin. Yanınıza gelip uyuması ne güzel demek ki sizi özlemiş.Allah daha iyi etsin inşallah 
(256 puan) tarafından
İçinden hiç gelmiyor ama deniyorum
0 oy
tarafından

İnşallah hep böyle ilgili olur ...

(256 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Inşallah hep iyi olur . Ya çocuk doğunca gerçekten kocanın da karının da hayat alt üst oluyor erkekler alıştığı hayattan gürültülü ağlamali sürekli bir kosusturmacali hayata geçince bocaliyorlar  
(256 puan) tarafından
Galiba öyle inşallah canım sağol

İlgili bir soru bulunamadı

377,958 soru

11,312,974 cevap

34,747 kullanıcı

...