0 oy
527 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Selamın aleyküm kızlar 

3 gun once normal dogum yapmıştım icten uzun 1 tane dışarıdan 4 dikisim var uc gündür tuvalete çıkamıyorum sadece kayısı kompostosu corba sulu yemek seklinde beslenmeme ragmen ikinsam gelecek gibi ama dikislerim var hem korkuyorum hem aciyo da kesinlikle afedersiniz arkam da kasilmis durumda yani dikisler varken ikinmadan da olmaz off napacagimi sasirdim

8 Cevaplar

0 oy
(12,502 puan) tarafından

Ayy Allah yardımcın olsun canım :(

tarafından
Sagol kiz valla zor
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Duphalac şurup al iç canım kesinlikle çıkarıyor aynı gün

Ve yaparken aynı doğuma gittiğindeki gibi derin nefes alıp ver o şekilde oluyo
tarafından
Yani ikinmak sorun korkuyorum dikislerden
Zaten dr sadece parol vermisti yani oyle bazıları dikis icin sprey batikon vs verir dr sadece kuru tut aci olursa parol ic dedi bilmiyorum
(313 puan) tarafından
Tmm duphalac eczaneden al sağlık ocağına yazdırıp o seni tuvalete çıkaracak
Ikinmana gerek yok
tarafından
Uyy inşallah
Dur kiz bi esim bugun eczaneye sorup bisey aldim dedi ama adi neymis belki odur
0 oy
(389 puan) tarafından
doktora gıt lavma yaptır yada eldıvrn ve kremle evde kendın yap canım ben evde kendım yapmıstım o kadar fena oldum kı
0 oy
(256 puan) tarafından
Bende öyleyim mecbur yapıyorsun fazla zorlamadan çıktım tuvalete ve çok şükür bsy olmadı beni dışardan dört veya beş tane dikişim var galiba içten bı tane ve 17 gün oldu ipler sararmış acaba iltihapmi yoksa ediyormu sejinkide oylemi
tarafından
Kiz 17 cok degil mi bi haftada duser heralde benim 3 gun oldu ben korkudan hic bakmadim dikislere
(256 puan) tarafından
Valla baktım duruyor ya düşmemiş
0 oy
tarafından

Zeytinyağı iç ...

0 oy
tarafından
doktorun diski yumusatici ilac yazması lazimdi taburcu ederken osmolok kullandım ben bi iki gun ekmek yemedim hep sulu seyler yedim ilaci kullandim 5 6 gune cikmistim tuvalete
tarafından
Paroldan baska bisey yazmadi
tarafından
al aczaneden
0 oy
(830 puan) tarafından
Ayyy Allah yardımcın olsun inşallah bitanem bende doğum yapalı 13 gün oldu normal doğum içten değil ama dıştan çok dikişim var hala daha ağrıyor enfeksiyon kapmış birde çok zor şu an bile doğru düzgün yapamıyorum 
tarafından
Nasil enfeksiyon kapiyo inşallah olmaz
Tuvalet de ılık suyla temizletip kurutuyorum da umarım yasamam enfeksiyon vs
(830 puan) tarafından
Kötü koku oluyor gülüm valla bende elimden geleni yaptım ama bir an önce geçer inşallah :(
0 oy
(4 puan) tarafından
Canım bir tane gazlı bez al ve dikişlerin üstünü elinle bastır. O şekilde dikişleri elinle tampon yaparken tuvaletini yap. Bn bu şklde yapmıştım. Tuvaletin bitincede aynı şekilde gazlı bezi ıslat ve temizliğini yap. Bu şklde yaptığında ıkınsan bile sıkıntı olmuyor Bn dikişler iyileşene kadar tuvaletimi bu şklde yaptım. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gamze58 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
12 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Poncikhanim (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 524 göst.