0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından
Slm kızlar benim sorum belki çok farklı olacak ama npiyim sormak istedim düşünün sizin mahallenizde aranizda bir kaç ev var olan evde yaşayan isanlar uyuşturcu satıyorlar ve gözünün önünde evdeki 14 15 yaşındaki çocuğu araç kullanıyorlar çocuğa veriyorlar evin önüne gelen adam a merhabalasip yapıp veriyor ve çok kez şahit oldum bu duruma kendi kendime düşündüm de polisi arayıp ihbar etsem ne olur ki genceceik cocuk daha amcaları galiba yada dayıları dir satan benim ismimi verirler mi polis eşim E o gün bahsettim öyle boyle diye boşver sem diyor bizi ilgilendirmez ama gene de içimde kaldı ne zaman balkonda otursam görüyorum önünde yapıyorlar ve çok kötü birşey alah ıslah etsin onları esimde diyor açık açık satıyorlar  

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bosverme sen et ihbari polis soylemiyo kimin ihbar ettigini esinede yarin birgun evladimizin oyle insanlarla karsilasmiycagi ne malum ozamandami bosvericez dersin Allah korusun evlatlarimizi oyle insanlardan
(125 puan) tarafından
Aynen vala benim oğlum küçük bazen çıkartırdım evin önüne artık korkarım vala ne olur ne olmaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kimliğini vermeden söyle polislere 
(125 puan) tarafından
Numara mı görürler mı aradığımda polisi peki korkuyorum eşim çok kızar diye biri duyar diye
tarafından
Kimliğim ortaya çıksın istemiyorum de canim
(125 puan) tarafından
Öyle yapacam allah islahbetsin var ya nasıl sınır oldum korktum öyle görünce birde gözümüzün önünde yapiolar
+1 oy
tarafından

Bence polisi ara şikayet et, ve senin bilgilerini senin adını polis vermez ...

(125 puan) tarafından
Çok haklısınız işte allahım ıslah etsin öylelerini
+1 oy
tarafından
İsmini falan vermezler ama için rahat etmezse git kontörlü bı telefondan falan ara ama mutlaka ara belkide kaç kisinin kurtulmasına vesile olursun canım.polis kesinlikle ihbar edeni soylemez zaten sana da kimsin diye bile sormaz 
+1 oy
tarafından
Ara söyle senin olduğunu söylemez polis. 
0 oy
tarafından
Bence direk polisi ara şikayet et canım 
(125 puan) tarafından
Çok isterdim hem cocuk için hem bizim için sonuçta çocuklarımız la aynı mahallede artık evin önüne de çıkartmaya korkarım ben oğlu mu
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Aradığında çok korktuğunu,kimliğinin kesinlikle gizli kalması gerektiğini söyleyerek ihbar et
(125 puan) tarafından
Bende oyle dedim ama ya ismim falan bilinirse diye çok korkuyorum eşim kıyamet i koparır diye birşey de yapamadım ama daha cocuk çok küçük bur yakalansa yada alışsa oda içmeye hayatı gitti
0 oy
tarafından
Polise şikayet et kurtar o çocuğu 
tarafından
Haa polis sandm . Bak burda birinyaznos aşağıda ilerde senin  çocuk buyuueck  bu pislikleri def etmek  lazım mahalleden Allah korusun gerçekten doğru .  Bence ne yap et haber et polise
tarafından
Ha bak mihriman  yazmis cok haklı
(125 puan) tarafından
Oylebyaoacam vala canım ay allahım yemin ederim balkonda oğluma yemek veriyordum gözünün önünde geldi biri bekledi verdi ona birde nasıl gencecik erkekler yazım ediyorlar kendilerine
tarafından
Tabi çok yazık  belki polis alir götürü de tedaviye alırlar inşallah
(125 puan) tarafından
Inş canım inş birde tanıdığım daha dün ki cocuk mahallede top oynardı duyduğuma göre dayısı yada amcası yeni girdi uyusturucuda n obur dayısı da yeni çıkmış hapusteydi işte araç olarak kullaniolar çocuğu kimse şüphe etmiyor ya
0 oy
tarafından
Şahit bile yazabilirler. Valla bizim burda bi mahalle var yillardir helikopterle iniyolar mahalleye. Haftada bi safak baskini yapiliyo. Adliye de mahallenin girişinde. Bi *** olduğu yok. Çukur gibi bittigi bitecegi yok. 
0 oy
(501 puan) tarafından
Kesinlikle ihbar etmelisin uyuşturucu en adi suclardan biri.Allah korusun yarin bi gün bizim cevremize de bu kotulugu yapmaya kalkan insanlar olursa biri durdursun istemez msn.Allah evlatlarımızı kotu insanlardan korusun insallah.polis isim vermez ayrica o konuda cekincen olmasn
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bizim eski mahallede vardı 155'i aradım bana dedi ki ispatlayabilir misin Ben de hayır ama Gözle giruyorum dedim mahalledeki herkes biliyor dedim yalan söylemedin nereden bileceğiz dedi Ondan sonra kapattı gelmediler daha da aramadım Hala da devam ediyorlar
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Vermezler ismini söylemek istemezsen sen söylemez polisi arar mahalle sakiniyim der adres verirsin bizim burda vardı biz yaptık 
0 oy
(333 puan) tarafından
kim oldugunu soylemeden ihbar et..bu uyusturucu patronlari vs polisten cok rahat bilgi aliyorlar kendini riske atma.
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Polisler gelen ihbarın kim oldugunu asla söylemez. Bence söyle eger şahit olduysan
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Korkma ihbar et 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Çocuğunuzda var Ve kendi mahallenizde satılıyor nasıl ihbar etmezsiniz
0 oy
tarafından
Bir günaha yanlışa haksızlığa karşı susan da dilsiz şeytan gibidir buyurmuş peygamberimiz. Ahirette bilipte sustuğun için Allah hesap sorar kardeşim . Polise gizlice söyle ve adının asla geçemeyeceğine dair istekte bulun. Allah korusun ilerde bizimde canımızı yakabilir o pis insanlar. Göz göre göre susma lütfen kaç anne babanın içi yanıyor sende yardım etmiş olacaksın 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ararsan oncesi ve sonrasinda baktığını görmesinler dikkatli baktığını farkederlerse suphe ederler allah korusun her türlü pislik olur bunlarda dikkatlerini çekme.ben edermiydim bilmiuorum bir tarafım.evet diyor bir taraftan korkardım o yuzden soyle yap diyemem
0 oy
(450 puan) tarafından
Allah belaladini versin 3 yil esim yola suruklediler ka drdilar kocami duzeltene kadar mavoldum hele sukur simdi temz allah belaleirnj verisn insanin hayatini btriyor insanin kanina girnce beyin felan kalmiyor  o kadar kotu bise insan esinin o sekilde kotu gormesi cpk uzucu bnve ihbar et herkesin cocugu var ya insan okadar uzuluyor ki yuzsuzler kocamin numarasini degstrdim sirf satmak icin gene adamin yakasini brakmiyorlar kurbn oldgum allah dusmanimizn basina vermesin lanetler 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Yarın bir gün o sattıkları kişiden biri sizin çocuğunuz olmucaği ne malum? Eşiniz o zamanda boş ver bizi ilgilendirmez der. Duyarsız kalınmamali bu tarz olaylara.

İlgili bir soru bulunamadı

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...